рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Походи в Карпати

Походи в Карпати - другий за популярністю вид активного відпочинку в Західній Україні. Сезони відображають оптимальний термін проведення туру з врахуванням погодних умов. Влітку ми пропонуємо тривалі походи від 3 до 10 днів. В цих походах передбачена ночівля в наметах. Навесні та восени, коли немає багато вільного часу, найкращим варіантом буде короткий 2-денний похід. Взимку ми запрошуємо долучатись до Зимових турів у Карпатах, що передбачають сходження на засніжені вершини й проживання у теплій садибі з гарячим душем і паркою сауною, а для тих хто бажаєте випробування суворішими умовами - приєднуйтесь до лижних походів.

Літні походи в Карпати серії "Спорт"

похід в карпати спорт

Серія "Спорт" - це традиційні походи в Карпати з рюкзаками, проживанням в наметах, готуванням їжі на вогнищі.  Ці походи відбуваються тільки в літній період, коли високогір'я Карпат звільнюється від снігу. Залежно від тривалості й складності маршруту літні походи вимагають середньої та доброї фізичної витривалості.

Переваги:

 • автономність та відірваність від цивілізації
 • приємні фізичні навантаження
 • надзвичайні краєвиди Карпат в гарну погоду
 • чорниці, гриби, гуцульські молоко та сир (будз, вурда, бринза)
 • гарна компанія та нові друзі

Тим, хто збирається в похід в Карпати, рекомендуємо прочитати статті-поради від нашого провідного інструктора Володимира: "Походи в Карпати: куди, коли і для кого", а також "Тривалість походів в Карпатах"

Похід в Карпати: Карпатський марафон

Марафон поєднав у собі два найцікавіші райони Карпат: Горгани з їхніми кам'яними розсипами та прадавніми лісами та Чорногору з її суворими вершинами, просторими полонинами та гірськими озерами. А ще, цих 10 днів у горах дадуть вам можливість перевірити твердість характеру, силу волі і міцність черевиків. Окрім пригод, буде час і на спілкування, ви зможете посміятися з анекдотів та поділитись своїми історіями біля вогнистої ватри. Саме в таких мандрах зустрічаються справжні друзі.

Часті питання про піші походи

тривалість: 10 днів
ціна: 4550 грн

Похід в Карпати: Неіснуючим кордоном

Дрімучі старезні ліси, височезні дерева, сиві клапті кори на могутніх стовбурах, м'які килими моху, розсипи кам'яних брил на вершинах, просторі полонини, загублені у просторі та часі, - все це найдикіший район у Карпатах - район Горгани. Незмінними провідниками будуть стовбчики колишнього польсько-чехословацького кордону та залишки укріплень оборонних ліній І та ІІ світової війни. Традиційний набір диких ягід, грибів та молочних продуктів на додачу.

Часті питання про піші походи

NB Інформацію про фізичну підготовку та складність турів можна знайти тут

тривалість: 7 днів
ціна: 3425 грн

Похід в Карпати: Неіснуючим кордоном +

Перевтільтесь на хвильку у прикордонника часів І та ІІ світової війни, пройшовши вздовж стовпчиків колишнього польсько-чехословацького кордону у найдрімучішому районі Карпат - районі Горгани. На додачу Вас чекає підкорення найвищої вершини масиву - г. Сивуля (1836 м). Дикі прадавні ліси, кремезні дерева-свідки давніх подій, м'який моховий килим під ногами та кам'янсті розсипи на вершинах, все загубилось у просторі і часі, та чекає свого мандрівника. Приємними бонусами, як завжди, залишаються дикі ягоди, гриби та гуцульські сири. 

Часті питання про піші походи

NB Інформацію про фізичну підготовку та складність турів можна знайти тут

тривалість: 8 днів
ціна: 3900 грн

Похід в Карпати: Найвищими вершинами

Цей найпопулярніший пішохідний маршрут проходить найвищим хребтом Українських Карпат - Чорногорою, де знаходяться усі двотисячники України. Тут усе най-най: найвищі гори, найвисокогірніші озера, найсильніше дме вітер, найдовше лежить сніг, найвисокогірніша споруда в Україні, найсмачніше смакує вечеря і найкраще усміхається сонце...

Під час походу ви побачите:

 • скелястий Петрос, струнку Говерлу та Білого Слона (руїни обсерваторії на горі Піп Іван Чорногірський, 2028 м);
 • чарівні карпатські краєвиди;
 • найвисокогірніші озера України з прозорою прохолодною водою (Бребенескул та Несамовите);
 • стовпчики польсько-чехословацького кордону;
 • залишки укріплень Першої світової війни;
 • скельні виходи на горах Петрос, Шпиці, Кізли, Вухатий Камінь і Смотрич;
 • водоспад під Смотричем, пороги на Чорному Черемоші;
 • гуцульські колиби та полонинське господарство.

У липні - серпні є можливість вдосталь поласувати чорницею та малиною, а у гуцулів завжди можна придбати молоко, бринзу, вурду чи будз.

Часті питання про піші походи
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 6 днів
ціна: 3260 грн

Боржавське Закарпаття

Пориньте в романтику «дикого походу» та проведіть кілька днів у мальовничому районі Карпат – на полонині Боржава. За кілька днів ми пройдемо майже весь боржавський хребет й по черзі підкорюватимемо його вершини - г. Темнатик, г. Великий Верх, г. Магуру-Жиде та найвищу точку полонини г. Стій. А в додачу спустимося до водоспаду Шипіт, що точить камінь біля підніжжя Боржави.

Маківки тутешніх гір вкриті м’яким килимом різнотрав’я та чорничних кущів. Тож, готуйтеся отримати не лише заряд енергії від гір, а й велику порцію вітамінів – смачних та цілющих ягідок чорниці.

Часті питання про піші походи 
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 5 днів
ціна: 2900 грн

Стежками буйволів в Карпатах

Свидовець - другий за висотою гірський хребет українських Карпат. Його ще називають наймальовничішим куточком Карпат або ж українськими Альпами. Свидовцем часто гуляють сильні вітри, тому він повністю лисий, це є неабиякою родзинкою - заходи сонця та світанки дивовижні. Здавна саме тут гуцули випасають корів та овець, а з 2016 року німець Мішель Якобі на літо приганяє сюди стадо своїх буйволів. Якщо пощастить тут ви зможете спробувати буйволиного сиру та молока, покататись верхи та сфотографуватись з екзотичними тваринами.

Часті питання про піші походи 
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 1690 грн

Дівчачий похід в Карпати

Маршрут походу по Карпатах підібраний спеціально для всіх представниць прекрасної статі. Відчуття гордості за пройдені кілометри до найвисокогірнішого озера України - оз. Несамовите, чи скельні виходи на гори ШпиціВухатий Камінь, Бребенескул і Смотрич вас будуть переповнювати. Безкінечні захопливі карпатські краєвиди, дивовижні заходи сонця і світанки надовго закарбуються у пам'яті. Ми зруйнуємо стереотип, що походи в гори доступні лише кремезним чоловікам.
А також доведемо, що дівчата в горах - абсолютно природньо, надзвичайно красиво і невимовно романтично.

Часті питання про піші походи 
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 2330 грн

Операція Мараморош

Увага! Проходження маршруту вимагає завчасної реєстрації в прикордонному пункті, тому набір припиняється за 1 тиждень до початку походу!

Мармороси... ще донедавна - справжня Terra Incognita, закрита територія для відвідування туристами, адже тут простягнулася лінія україно-румунського кордону. Саме тому тут взимку найбільше слідів тварин, а влітку - найменше туристів.
Друга назва цього району - Мармороські Альпи і цим все сказано. Коли хочеться попасти у високі гори зі стрімкими, скелястими схилами, то час їхати саме сюди - в країну скель і полонин. Тут ви неодмінно зустрінете кавказькі пейзажі з карпатським колоритом. А перлини маршруту - Піп Іван Мармороський (1937 м) та Піп Іван Чорногірський (2028 м) назавжди причарують вас своєю скелястою величчю і дикою красою. Окремого шарму додаватимуть стовбці україно-румунського кордону, які супроводжуватимуть вас вздовж маршруту і руїни Білого Слона - польської обсерваторії на вершині Чорногірського двотисячника.

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку та складність турів

тривалість: 5 днів
ціна: 2980 грн

Похід в Карпати: До країни гірських озер

Свидовець - країна гірських озер та альпійських лук. На вершинах, що вкриті соковитою травою, гуцули з допомогою карпатських вівчарок вже століття випасають овець та корів. Можливо, вам вдасться навіть подоїти корову і скуштувати парного екологічно чистого молока, ну а водні процедури на високогір'ї гарантовано.
Помірні навантаження, чисте гірське повітря, сонце, купання в гірських озерах і засамага - все майже як на морі, але на 1800 м вище.

Маршрут стає комфортним для проходження орієнтовно з 1 червня. На час травневих свят на маршруті ще може лежати глибокий сніг. На стан снігу в цьому районі дивіться на он-лайн камери на курорті Драгобрат
Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 4 дні
ціна: 2000 грн

Кукуль-Кострича

Кукуль та Кострича - хребти, з яких відкриваються неймовірні краєвиди на найвищі вершини Карпат. Звідси можна милуватись пологими рельєфами Свидовця і кам'яними розсипами Горган, суворою Чорногорою з її скелястими велетами та стрункими обрисами буковинських гір. На полонинах збереглось тваринництво, тому варто сподіватися на молочний частунок. На Кукулі зустрінуться стовпчики старого польсько-чехословацького кордону, а подекуди можна натрапити на гільзи чи інше залізяччя часів Першої світової війни.
Помірні висоти цих хребтів дають можливість розпочати походи вже з травня, коли на вищих хребтах ще глибокий сніг, а наявність колиб дозволяє комфортно проводити вечори навіть у суворе міжсезоння.

Часті питання про піші походи

тривалість: 4 дні
ціна: 2300 грн

Кам'яний велет

Часу обмаль, а жага пригод і вражень як завше велика? Тоді цей маршрут саме для вас:

 • мінеральні джерела у Квасах, що дивують своїм смаком і природнім вмістом газів;
 • закарпатські букові ліси, які зачаровують кожного подорожнього;
 • стрімкі і мальовничі схили Шешула, Павлика і Рогнески;
 • могутній і гордий Петрос (2020 м) - кам'яний велет, що замикає Чорногірський хребет із заходу;
 • чарівні чорногірські полонини, які ще й досі бережуть і плекають давнє ремесло вівчарів.

Тому вперед за враженнями - у гості до Кам'яного велета.

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 1570 грн

Похід в Карпати: урочище Гаджина + рафтинг на Черемоші

Прогулянка на Чорногору через ур. Гаджина  та Кедруватий Погорілець - це один з маловідомих варіантів походів по Чорногорі. Ви будете підніматись старою, часами порослою, стежкою, де можна зустріти хіба що місцевих мисливців та грибників. В глибині Чорногірських лісів можна побачити галявини, де пасуться косулі та олені, пройтися по слідах кабана чи вовка. На полонині Гаджина можна назбирати багато чорниць, попити молока та скуштувати сиру. Купання в найбільш високогірному озері України Бребенескул додасть снаги наступного дня. По бажанню, можна радіально сходити до старовинної обсерваторії на горі Піп Іван. Спуск відбувається лагідним серпантином через Карпатський стоунхендж Вухатого Каменя.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 4 дні
ціна: 3450 грн

Горганська Цитадель

Найкам'яніше місце карпатьских вершин - гірський хребет Горгани. Справжня цитадель, справжній захист гірського масиву кам'янимим схилами. Під час І світової війни тут простягався перевал Легіонів польского війська, який залишив за собою історію героїчної оборони місцевих околиць. Ви відчуєте дух воїні, забудете, що таке цивілізація, та будете насолоджуватись повною свободою гір.

Окремими острівцями вражень будуть:

 • перевал Легіонів з його драматичною і героїчною історією та залишки оборонних ліній;

 • кам'яні розсипи та зарості жерепу (альпійська сосна) на хребтах Тавпіширка і Сивуля;

 • найвища вершина масиву Горгани - г. Сивуля (1836 м);

 • витоки р. Бистриця Надвірнянська на пол. Рущина;

 • табуни коней, що, мов дикі мустанги, пасуться на карпатських полонинах.

тривалість: 4 дні
ціна: 2410 грн

Піраміда Хеопса

Два дні, одна ніч - і повна торба вражень у вас за плечима. Лише за вихідні ви можете зануритися у світ дикої природи. Сходження на вершину Хом'як, що своєю формою нагадує Піраміду Хеопса і з якої можна побачити всі Карпати, кам'яні розсипи на схилах гір - "горгани", дзвінкий Женецький водоспад, ночівля в наметі і вечірнє вогнище на полонині Хом'яків - незабутні враження за такий короткий проміжок часу.

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 2 дні
ціна: 1405 грн

Кам'яне місто

Лише за два дні ви зможете повністю зануритися у світ дикої природи. Карпатські вершини, залишки скельних городищ з фортифікаційними укріпленнями, печерами і наскельними малюнками, дзвінкі водоспади і мальовничі потоки, містичне Мертве озеро і скеля Відьма, ночівля в наметі і вечірнє вогнище - незабутні враження за такий короткий проміжок часу.

 

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 2 дні
ціна: 1310 грн

Цілорічні походи серії "Комфорт"

похід в карпати

Серія "Комфорт" - низка радіальних сходжень з проживанням у садибі зеленого туризму. Під час сходжень не потрібно нести важкого рюкзака з речами, а після прогулянки на вас чекатиме гарячий душ, вечеря і ночівля на подушці. Програми цієї серії діють цілорічно і не вимагають значної фізичної витривалості.

Піп Іван з екскурсіями

Концепція комбінованого туру у Карпати — поєднати активну та пізнавальну частину програми, та не тільки познайомитись з історією, звичаями, побутом та традиційними ремеслами краю, а й помилуватись карпатськими краєвидами з вершини гори Піп Іван чи прогулятись до величезної кам’яної рукотворної скульптури Терншорської Лади.

Вартість туру у святковий період з 15 грудня по 15 січня складе 2500 грн/ос

При замовленні туру на групу від 10 осіб діє знижка 10%.

тривалість: 3 дні
ціна: 2100 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours