рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Гірські лижі і лижні походи в Карпатах

лижные походы в Карпаты

Гірськолижні катання на Буковелі і Драгобраті, від 4 до 7 днів, з радіальними виходами в гори, з комфортним проживанням  і харчуванням, екскурсіями.

А також спортивні лижні походи з рюкзаками і проживанням у колибах (літніх притулках для вівчарів).

Лижний похід на Кукуль

Маршрут цього лижного походу пролягає по полонинах, які знаходяться зовсім поруч від найвищого хребта у Карпатах - Чорногори. На Кукулі є залишки старого кордону (які згодом переходять на Говерлу), затишні колиби та розлогі пасовища, які взимку перетворюються на снігові пустелі. Кострича примітна затишними лісовими галявинами та дорогами. З обох хребтів відкриваються неповторні краєвиди на Чорногору та інші гірські масиви Карпат.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована для групи від 8 осіб.

Увага! Лижний похід ставить перед учасником ряд необхідних умов
- хороший рівень фізичної підготовки 
- досвід літніх піших походів тривалістю більше 4 днів 
- наявність повного переліку одягу та спорядження 
- сила волі та витривалість - рюкзак вагою до 15 кг на собі, ночівля в наметах/літниках, суворі погодні умови 

Однак фізичні витрати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями

Важливі нюанси про лижний похід

тривалість: 4 дні
ціна: 1865 грн

Перевірка на міцність: Горгани

Лижний похід в Горгани - це найбільш класичний маршрут, з нього починались лижні тури. Вже багатьом групам він запам'ятався карколомними спусками в долину річки Зубрівка, вечірніми посиденьками у колибі на перевалі Столи, крутим підйомом на полонину Довга та пологими спусками у автентичне гуцульське село Бистриця. Якщо пощастить, можна з'їхати вниз на гуцульських санях, якими взимку возять сіно з полонин. З хребта Довгої видно гірськолижний курорт Буковель. В Бистриці похід закінчується жаркою банею та варениками в сметані.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 8 осіб.

Лижний похід в Карпати вимагає хорошого рівня фізичної підготовки, сили волі, витривалості, взаємопідтримки, командної роботи. Однак фізичні вирати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями...
Похід для тих, хто не боїться зими в горах і прагне оволодіти навичками пересування на туристичних лижах.

Важливі нюанси про лижний похід

тривалість: 4 дні
ціна: 2130 грн

Буковель (гірськолижний тур для початківців), 4 дні

Цей гірськолижний тур на Буковель найкраще підійде лижникам-початківцям, які вперше стають на гірські лижі. Адже в перший день інструктор ознайомить з базовою технікою катання, правилами поведінки та техніки безпеки на гірськолижних схилах і в наступні дні ви зможете самостійно вдосконалювати свою майстерність на зручних підготовлених трасах Буковеля.

Переваги туру:
- розташування близько до Буковеля (30хв на мікроавтобусі)
- навчання базовій техніці першого дня від інструктора на місцевій базі
- постійний супровід буса (можна залишити речі на час катання, підійти на обід, відпочити)
- підготовлені та доглянуті траси Буковеля добре підходять для початку катання, а розвинута інфраструктура зробить катання більш безпечним
- в грудні всі ціни ще низькі і можна розраховувати на найменшу вартість проживання, абонементів і прокату спорядження

Вартість розрахована на групу від 5 осіб й  діє у період низьких цін у грудні та лютому- березні. У січні вартість туру складе 3710 грн / ос.

тривалість: 4 дні
ціна: 3520 грн

Буковель-3 дні

Три дні гірськолижних катань на Буковелі - найбільш відомому та комфортному курорті України. Велика кількість якісно підготовлених схилів дають можливість кататись як початківцям, так і професіоналам, комфортабельні крісельні підйомники забезпечать вам сили на цілий день, числені додаткові розваги урізноманітнять відпочинок. Трансфер з Тернополя або Івано-Франківська, проживання у садибі економ варіанту зі зручностями, постійний супровід мікроавтобуса. 

Вартість розрахована на групу від 5 осіб й діє у період низьких цін - до 25 грудня та у лютому - березні, ціна на тур в січні 2955 грн/ос.

тривалість: 3 дні
ціна: 2705 грн

Драгобрат-3 дні

Катання на Драгобраті - найвищому гірськолижному курорті України. Саме за рахунок найвищого розміщення на Драгобраті найдовше тримається природний сніг - аж до травня, після снігопадів тут можна покататись по свіжому пухляку. Схили тут крутіші ніж на Буковелі, є як підготовлені, так і не підготовлені траси, працюють крісельні і  бугельні підйомники, оснащені витяги для початківців. Найбільше вражають тут краєвиди і відірваність від цивілізації - дістатись сюди можливо лише на позашляховиках.
Забезпечуємо трансфер учасників на Драгобрат на УАЗі, проживання у садибі зі зручностями.

Вартість розарахована на групу від 5 осіб й діє у період низьких цін, тому тур не проводиться у святковий період з 25.12 по 15.01.

тривалість: 3 дні
ціна: 2630 грн

Буковель-Драгобрат

Катання на Буковелі і Драгобраті - двох найкращих лижний курортах України. Буковель - це велика кількість зручних підготовлених трас та комфортні підйомники, Драгобрат - це природній сніг та шалені краєвиди. 

Старт і фініш у Тернополі
Проживання і харчування економ варіанту.

Вартість розрахована на групу від 5 осіб й діє у період низьких цін, тому тур не проводиться у святковий період з 25.12 по 15.01.

тривалість: 4 дні
ціна: 3925 грн

Фрірайд у Карпатах

Якщо Ви впевнено стоїте на лижах та хочеться розбавити катання на трасах чимось новим та цікавим - фрірайд саме те, що Вам потрібно. Це катання поза трасами по непідготовлених схилах. Улюбленим місцем для багатьох прихильників фрірайду в Україні є Драгобрат. Він розташований на висоті 1400 м і є найвисокогірнішим курортом в Україні. Неподалік знаходиться г. Близниця (1889 м), найвища гора Свидовця, популярного гірського масиву Українських Карпат. Це ідеальне місце, щоб відкрити для себе таємниці фрірайду, намалювати лижами власну, унікальну лінію, якою до Вас ніхто іще не спускався. 

При бажанні тур можна доповнити ще одним днем катання на гірськолижних трасах Драгобрату.

Важливі нюанси:

В погану погоду (туман, хуртовина) проведення туру не можливе.

Залежно від стану снігу в Квасах, можливо, доведеться в кінці спуску кілька метрів пройти пішки.

тривалість: 2 дні
ціна: 1945 грн

Говерла - Буковель - Драгобрат

П’ять днів у Карпатах:сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Проживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня.

 

Деталі, нюанси, часті питання

Про фізичну підготовку і складність турів

Спорядження для зимових походів

Вартість розрахована на групу від 10 осіб

тривалість: 5 днів
ціна: 5100 грн

Гірськолижний тиждень у Карпатах

Тиждень в Карпатах, в горах, відпочинок на лижах. 2 дні катань на гірськолижному курорті "Буковель", сходження на Говерлу, піші прогулянки в гори. А щоб сповна відчути місцевий колорит відвідаємо гуцульський  музей, пообідаємо у колибі – гуцульському ресторані, поп’ємо Квасівської мінеральної води. Проживання у комфортній садибі зеленого туризму на вотчині князя Микули - у селі Микуличин (найдовшому селі в Карпатах).

Про відпочинок на Буковелі, ціни на катання та прокат гірськолижного спорядження

Вартість розрахована на групу від 10 осіб

тривалість: 7 днів
ціна: 7180 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours