рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Кінні походи

Посеред шуму, смогу і суєти нашого величезного міста раптом ніби потрапляєш у зовсім іншу атмосферу ... Тут інші запахи і звуки, а замість гудків автомобілів і шелесту шин чутно іржання і тупіт копит.
Тут відкривається особливий світ зі своїми радощами і пристрастями - світ, де панують КОНЯ ...

"Посеред шуму та гулу нашого  міста раптом ніби потрапляєш у зовсім іншу атмосферу. Тут інші запахи і звуки, а замість гуркоту автомобілів і повсякденних розмов чутно іржання і тупіт копит. Тут відкривається особливий світ зі своїми радощами і пристрастями - світ, де панують КОНІ..."

Коні вважаються одними з найблагородніших тварин у світі. Їх не тільки використовують в роботі або як спосіб пересування, але і для лікування багатьох людських недуг. Кінні прогулянки допомагають ближче поспілкуватися з цими дивовижними тваринами, вони допомагають вам розслабитися, відійти від повсякденних проблем, а також отримати масу гарного настрою. На сьогоднішній день кінні прогулянки - це один з найпопулярніших видів заміського відпочинку. «Турклуб» для мешканців та гостей міста Тернопіль пропонує таке захоплююче, цікаве і водночас не з легких занять, яке підходить кожному і дає можливість добре провести день. Позитивний вплив такої прогулянки на здоров'я  людини, є перевагою при виборі відпочинку. 

Кінний похід: Верхи по бездоріжжю

Два дні верхи на коні мінливим ландшафтом: ліси, поля, береги річки та лісове озеро. Ви навчитеся не тільки керувати конем, але і долати разом із ним різноманітні природні перепони. Мальовничі краєвиди вдень та затишна садиба ввечері - забезпечать Вам насичений вікенд та незабутні враження.

Для груп із 3 осіб знижка 30 грн/ос; для груп із 4 осіб - знижка 45 грн/ос

Враження від кінного походу

тривалість: 2 дні
ціна: 1500 грн

Кінний похід (версія комфорт)

Дводенний похід на конях пересіченою місцевістю неподалік Тернополя. За два дні ми пройдемо лісами і полями,  шутрованими дорогами і стежками, будуть стрімкі підйоми і круті спуски, оглянемо місцеві цікавинки як то джерела, церкви і костели, сільські подвіря та городи, пройдемо під 18 метровим австрійським мостом  і все це на спині у великого і теплого коня :).

Даний маршрут актуальний лише у холодну половину року, тож одягнутися потрібно як для катання на лижах і тоді два дня на відкритому морозному повітрі у компанії з конем принесуть вам багато позитивних емоцій і оздоровлення.

Ми пропонуємо два варіанти проживання - турбаза радянського типу або готель. Залежно від вартості проживання вартість туру складе  1015 або 1165 грн з особи. 

Діють групові знижки: для групи з 3 осіб - 30 грн/чол, для групи з 4 осіб - 45 грн на кожного!

Враження від кінного походу

тривалість: 2 дні
ціна: 1940 грн

Кінний похід долиною Серету

Нетривалий кінний похід з Тернополя до лісового озера поблизу старовинного містечка Микулинці і назад. Маршрут пролягає мальовничими лісами та садами, попри ставки та озера, вздовж річки Серет. На переходах заплановано багато зупинок, купання тощо. 

Для груп із 3 осіб - знижка 30 грн/ос; для груп із 4 осіб - знижка 45 грн/ос.

Враження від кінного походу

тривалість: 2 дні
ціна: 2270 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии
Шукайте нас в соцмережах:

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours