рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Корпоративні тури

Наші корпоративні тури - це активний відпочинок на природі, який згуртовує колективи та дає поштовх до подальшої ефективної роботи. Спільне долання труднощів похідного життя, спільне веслування на катамарані, групові сходження на високі вершини дадуть можливість відчути смак перемоги. Командні змагання об'єднають працівників одного відділу та налаштують на продуктивну конкурентну боротьбу. А ввечері у колег буде нагода розслабитись, краще познайомитись, поспілкуватись у неформальній атмосфері, налагодити дружні відносини. Всім надовго запам'ятаються посиденьки біля вогнища, шашличок, гарна пісня та душевна розмова.

Мотузковий квест

Мотузковий квест - це активна командна розвага, що пробуджує спритність та кмітливість. Щоб перемогти, команди навипередки проходять блоки завдань та збирають ключі, які ведуть їх до омріяного призу-скарбу. Кожен блок - це 3 завдання, які перевіряють конкретне вміння команди. Проведення квесту можливе: неподалік Тернополя, у с. Залісся поблизу печери Млинки або на території рафтинг-табору на Чорному Черемоші у Карпатах. Мотузковий квест найкраще проходити компаніям від 10 учасників.

Вказана ціна розрахована на 1 ос. для групи з 10 ос. та коректується залежно від кількості учасників.

тривалість: 1 день
ціна: 815 грн

Сплави на катамаранах по Дністру

Два дні в мальовничому Дністровському каньойоні - чудові краєвиди, спокій та тиша, цікаві об'єкти вздовж маршруту (водоспади, печери, рештки фортець), гарне харчування, романтичні та веселі вечори біля ватри. Спокійна, без порогів, річка - можна купатись, засмагати.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1680 грн

Сходження на вершини Карпат

Вихідні біля підніжжя найвищого в Україні двотисячника. Сходження відбуватимуться у два етапи: на першому здійснимо сходження на Говерлу, а на другому ми пройдемо хребтами, з яких відкриваються чудові краєвиди на найвищий хребет України.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1250 грн

Рафтинг на Черемоші

Лише за одні вихідні ви матимете можливість двічі сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Біла Кобила, Гучок, Гук, виспатися у наметі, а також познайомитися з гуцульським колоритом.
Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але хоче отримати максимум задоволення.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1565 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours