uk ru en
+38 044 383 39 54
+38 096 212 40 71
+38 093 748 59 01
tourclub.ternopil@gmail.com

Сплави по Дністру, рафтинг на Черемоші у Карпатах, рафтинг на Південному Бузі

Рафтинг - захоплюючий вид активного відпочинку. На катамарані чи рафті буде нагода вдосталь повеслувати та отримати безліч різноманітних вражень.

На тихоплинному Дністрі ви поринете у дику пророду мальовничого каньйону, вдосталь накупаєтесь та побачите сріблясті водоспади, травертинові скелі, гроти відлюдників та руїни древніх споруд. 

Рафтинг на бурхливому Черемоші залиє хвилею емоцій. Навесні сплави відбуваються по найскладніших порогах Чорного Черемошу. Високий вал холодної води витримає не кожен. Влітку гірська річка більш поблажлива і подекуди навіть дозволяє покупатись у порогах. Сплави відбуваються в серці Карпат неподалік Чорногірського хребта. У квітні - травні постійно працює наш рафтинг-табір на Черемоші, куди можна завжди приїхати на сплав на 1 - 3 години чи навіть залишитись на кілька днів.  

Сплави з Турклубом не потребують спеціальної підготовки і доступні для всіх, оскільки з вами на судні завжди перебувають досвідчені інструктори.

Сплави по Дністру

Рафтинг Дністром на катамаранах і рафтах в одному з найбільших в Європі каньйонів - мандрівка до краю фортець, замків і водоспадів, травертинових печер і гротів, реліктових лісів й унікального клімату.

Програми турів на Дністрі оптимально - фізично й пізнавально - складені: як для тих, у кого мінімум часу для відпочинку (тури вихідного дня), так і для тих, хто на єднання з природою може виділити цілий тиждень.

Досвідчені інструктори подбають про безпеку сплаву, ознайомлять з елементами техніки веслування, проведуть цікаві екскурсії до визначних куточків краю.

Сплав на Дністрі - чудова можливість засмагнути, накупатись і поповнити запаси позитивних емоцій.

Якщо ж Ви бажаєте оранізувати усе самостійно, оренда водного спорядження буде для Вас корисною.

Вихідні на річці

Дводенний сплав рікою Дністер - один з найпопулярніших видів активного відпочинку на вихідних. Адже це можливість швидко зануритись у дику природу Дністровського каньйону, покупатись у річці, розім'яти м'язи веслом, побачити оригінальні водоспади, печери та пам'ятки архітектури, набратись життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень.

тривалість: 2 дні
ціна: 940 грн

П’ять днів у казці

П'ять днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефон вимикається на третій день, час пливе повільніше, життя стає довшим. На вас чекають безлюдні береги і мальовничі стоянки, прогулянки до травертинових печер та гротів відлюдників, огляд архітектурних пам'яток Бучача, Коропецького палацу та руїн Раківецької фортеці, найбільший серед рівнинних Джуринський водоспад. А ще купання у водоспадах, дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмагання без міри, вечірні ватри й розваги. Закінчується програма екскурсією мальовничим містечком Чортків.

тривалість: 5 днів
ціна: 1685 грн

До Хотина за п'ять днів

Сплав на ділянці Заліщики - Хотин зацікавить вас красивими струмками-водоспадами, численними геологічними пам'ятками, які виглядають як скельні виступи серед заліснених схилів Дністровського каньйону. Річка в цій частині розширяється і місцями відстань між берегами сягає 500-600 метрів. Під час сплаву ви відвідаєте Баламутівську печеру і кілька гротів, де ще у 20 ст. перебували монахи-відлюдники. Але найбільшою родзинкою сплаву, звичайно, є Хотинська фортеця. На додачу у вас буде можливість відвідати відоме архітектурними та історичними пам'ятками місто Камянець-Подільський.

тривалість: 5 днів
ціна: 1650 грн

Тиждень у каньйоні

Основною принадою цього туру є його тривалість. Сім днів практично без цивілізації - без телефона, компютера, телевізора і автомобілів. В умовах наближених до безлюдності - на цій ділянці Дністровського каньйону села зустрічаються настільки рідко, що прогулянка у пошуках магазину стає невеличким святом. Програма туру охоплює і сам сплав і екскурсійне відвідання фортець, палаців, храмів і навіть цілоденну пішохідну мандрівку каньйоном річки Джурин, відвідання найбільшого рівнинного Джуринського водоспаду. Закінчується програма у містечку Заліщики із захоплюючим краєвидом Заліщицького "півострова" з верхівки каньйону.

тривалість: 7 днів
ціна: 2035 грн

У країні фортець та водоспадів

Триденний сплав річкою Дністер зазвичай планується на святкові дні, щоб оптимально використати продовжені вихідні. Цей тур передбачає огляд руїн фортеці у Раківці, оксамитові водоспади, а також рівнинний гігант - Джуринський водоспад в мальовничому Червонограді з його легендарним замком та костелом. Бонусом триденного сплаву є прогулянка до печери Відлюдника й екскурсія містом Чортків.

тривалість: 3 дні
ціна: 1245 грн

Дністровський квартет

Розмаїття цікавих і красивих місць, що можна оглянути за час сплаву Дністром впродовж чотирьох днів, зібрано у цьому турі. Архітектурні пам'ятки у Бучачі, Раківці, Червоному та Чорткові, наймальовничіші водоспади й гроти, неповторна природа Дністровського каньйону не минуть безслідно!

тривалість: 4 дні
ціна: 1510 грн

Одноденний сплав по Дністру

Ви вирішили відпочити. В Україні. На природі. Активно. З сім'єю.
Взяти відпустку. Поїхати в Карпати.
Знайшли гарне житло. Приїхали. На тиждень. Побували в Яремче на сувенірному ринку. На скелях Довбуша. Покатались верхи на конях.
Спробували позбирати гриби та ягоди. З'їздили на екскурсію. Можливо, навіть вам вдалось потрапити у музей. Квадроцикли тих грошей не вартують.
Чим би ще зайнятись? Куди б поїхати? Що спробувати?
Щоб було цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Спробуйте рафтинг!
Перебуваючи у Карпатах, можна поїхати на дві річки: Дністер або Черемош.
Сплави по Дністру зацікавлять шанувальників спокійного відпочинку. Тут немає порогів, річка спокійна, доступна для купання. Сплав відбувається в Дністровському каньоні, який відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці. Часом під час сплаву по Дністру здається, що навкруги за сотні кілометрів немає ні душі, але ось за черговим вигином річки з'являється село, де можна поповнити запаси продуктів, купити свіжого молока чи городини, поласувати черешнями.

Вы решили отдохнуть. В Украине. На природе. Активно. С семьей.
Взять отпуск. Поехать в Карпаты.
Нашли приличное жилье. Приехали. На неделю. Посетили сувенирный рынок в Яремче. Скалы Довбуша. Прокатились верхом на лошади. Попробовали собирать ягоды и грибы. Поехали на экскурсию. Возможно, даже вам удалось попасть в музей. Квадроциклы тех денег не стоят.
Чем бы еще заняться? Куда б поехать? Что попробовать?
Чтоб было интересно. Оригинально. Недорого. Качественно. Немного экстремально. Безопасно. Просто. Без специальной подготовки. Чтобы всей семьей. И фотографии были Попробуйте рафтинг!
Находясь в Карпатах, можно поехать на две реки: Днестр или Черемош.

 

тривалість: 1 день
ціна: 340 грн

Довгий Дністер

Сплав по Дністру на катамаранах  на ділянці від Нижніва до Хотина. Щодня невеликі порції фізичної активності з веслом, купання і засмагання, цікаві екскурсії до гротів і печер, травертинових скель і водоспадів. На вас чекають: руїни Раківецького замку, австрійська урядова літня резиденція у Коропці, Червона гора, найбільший серед рівнинних - Джуринський водоспад, унікальні геологічні стінки, Баламутівська печера і на десерт – Хотинська фортеця. Одинадцять днів суцільного спокою, лише ви і природа…

тривалість: 11 день
ціна: 3135 грн

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Черемоші - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. 

В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.  

Основні переваги і акценти рафтингу з Турклубом:

 • складність сплавів збільшується по наростаючій: тренувальні сплави дадуть можливість новачкам освоїти роботи на катамарані, а більш досвідченим туристам пригадати забуті за зиму навички;

 • для тих, хто вже не вперше на Черемоші завжди знайдеться щось новеньке для чергового вибуху емоцій - тренування і сплави на надувних байдарках, основи каякінгу, оверкілі і самосплав;

 • здорове харчування: триразове гаряче харчування (супи, м'ясо, салати, гарніри); під час сходження (на вершині) - гарячий чай з бутербродами;

 • комфортні переїзди вздовж річки мікроавтобусами;

 • погода завжди на нашу користь: світить сонце - чудово, падає дощ - піднімається вода і з'являється додаткова порція емоцій та адреналіну;

 • а також, комфортний рафтинг-табір, вечірні ватри з іграми та розвагами, ранкова руханка, сауна.

Рафтинг на Череморші - відпочинок для тих, хто хоче отримати повний набір вражень і вибух адреналіну!

А може вас цікавлять Одноденні катання  ?

Гуцульський адреналін

Лише впродовж одних вихідних ви матимете можливість сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук, виспатися у наметі, а також познайомитися з культурою Гуцульщини.
Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але прагне отримати максимум задоволення від рафтингу на Черемоші.

СУПЕРЗНИЖКА -30% на заїзд 5-8.05:

В інший час - діють класичні знижки для постійних клієнтів -5% та -10%.

тривалість: 2 дні
ціна: 925 грн

Карпатське родео

Карпатське родео - це програма активного відпочинку на бурхливій воді. Три дні у нашому рафтинг-таборі дадуть вам змогу освоїти премудрості водного туризму і без страху долати пороги ІІ і ІІІ категорій складності на ріці Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Другого дня буде можливість здійснити сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2 028 м), або ж розім'яти ноги та прогулятись на полонину Кринта, з якої відкривається чудовий краєвид на Чорногору, і зробити ще один сплав по Черемошу.

СУПЕРЗНИЖКА -30% на заїзд 5-8.05:

В інший час - діють класичні знижки для постійних клієнтів -5% та -10%.

тривалість: 3 дні
ціна: 1200 грн

Рафтинг+Трекінг: Говерла+Черемош

Комбінація: рафтинг на Черемоші, сходження на Говерлу

Найгостріша кобінація: найвища вершина України - Говерла, найбільш захоплюючий відпочинок у Карпатах - рафтинг на Черемоші, найгарячіша сауна, найчистіше повітря, найкращий сон на природі - і все це у найкоротший термін - всього за 3 дні...

тривалість: 3 дні
ціна: 1400 грн

Карпатські вершки

Цей тур поєднує рафтинг та піші прогулянки в гори, тож ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги річки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук), а також здійсните сходження на Гринявські полонини (1300 м) та г. Піп-Іван (2028 м). Ночівля у наметах.

Зберіть вершки задоволення!

СУПЕРЗНИЖКА -30% на заїзд 5-8.05:

В інший час - діють класичні знижки для постійних клієнтів -5% та -10%.

тривалість: 4 дні
ціна: 1700 грн

Рафтинг в Карпатах - один день

Два варіанти одноденної програми активного відпочинку на базі рафтинг-табору "Турклуб".
Рафтинг зі сходженням в гори, або чистий рафтинг. З можливими додатковими послугами: обід і трансфер до табору і назад.
Оптимальний варіант на один день  зануритись у активний відпочинок і вже ввечері повернутися до комфортного готелю.
Цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Щоб сплавитись по Черемошу, не потрібна спеціальна підготовка: досвідчені інструктори та якісне сучасне спорядження забезпечать вам максимум адреналіну та яскравих емоцій в умовах безпечного сплаву.
Ми проводимо рафтинг ціле літо! (незважаючи на погоду і рівень води)

Ви можете приїхати лише на одне катання.

тривалість: 1 день
ціна: 450 грн

Рафтинг в Карпатах: Три ріки (Білий Черемош, Чорний Черемош, Прут)

Така можливість є лише в квітні!

Поєднайте три найскладніших ріки України - Прут, Білий та Чорний Черемош. В квітні, коли стрімко тане сніг, ми очікуємо гарної води для стрімкого рафтингу. Добре знайомий Чорний Черемош дасть змогу розім'яти м'язи після тривалої зимової паузи та потренуватися на високих валах Гуків. Невідомий Білий Черемош захопить бездоріжжям і дикими пейзажами, кількаметровими каньйонними стінами, різкими зливами та крутими поворотами. А потужний Прут випробує нерви та підготовку найскладнішими порогами.
Цей сплав вимагає доброї фізичної підготовки і досвіду сплавів по гірських річках.

Увага! В разі низької води на Білому Черемоші і Пруті сплави будуть проведені на Чорному Черемоші.

тривалість: 3 дні
ціна: 1750 грн

Рафтинг в Карпатах: Дві ріки (Чорний Черемош, Прут)

Така можливість є лише в квітні!

Поєднайте дві найскладніших ріки України - Прут та Чорний Черемош. В квітні, коли стрімко тане сніг, ми очікуємо гарної води для стрімкого рафтингу. Добре знайомий Чорний Черемош дасть змогу розім'яти м'язи після тривалої зимової паузи та потренуватися на високих валах Гуків. А потужний Прут випробує нерви та підготовку найскладнішими порогами
Цей сплав вимагає доброї фізичної підготовки і досвіду сплавів по гірських річках.

Увага! В разі низької води на Пруті сплави будуть проведені на Чорному Черемоші.

тривалість: 2 дні
ціна: 1100 грн

Сплав-похід на Черемоші від Дземброні до Вижниці

Сплав-похід відрізняється від програм рафтингу тим, що ви постійно зміщуєтесь вниз по річці, всі речі везете на суднах, ночуєте і харчуєтесь у похідних умовах.Сплав розпочнеться із найбільш насиченої ділянки річки Дземброня-Красник, де знаходяться найбільші пороги Черемоша: Дземброня, Біла Кобила, Гучки і Гук. Далі по маршруту річка стає суцільним бистротоком без великих порогів, але з численними  шеверами і перекатами. Яскраві враження залишаться і від відвідання скель Соколине око і Протяте каміння – де велетенські камені наче списами пробиті наскрізь, та  численних водоспадів.

тривалість: 4 дні
ціна: 1650 грн

Рафтинг на Свічі та Мізунці

Свіча і Мізунка - бурхливі гірські річки у Львівський області, беруть свій початок у Горганах. Свіча має швидку течію, порожисті уступи та кам'янисті перекати. Глибина русла непостійна - від 0,5 до 2 м. Мізунка має розгалужене річище, тут велика кількість порогів і перекатів. Живлення річок снігове і дощове. Придатні для сплаву лише у кінці березня - на початку травня, із таненням снігів.

Рафтинг по Свічі і Мізунці

Річки Свіча і Мізунка мають досить складні пороги, які формують високі вали та бочки у високу воду, або складні маневрені каскади і улова  за низької води. Тому всі учасники повинні мати досвід сплавів по "білій воді". Рафтинг відбудеться на 4-місних катамаранах за високої води і на надувних байдарках за низької води. Будьте готові до сюрпризів ранньої весни – ранкові приморозки та сніжок на траві, а вдень спека.
Щороку на цих річках в кінці березня проводиться кубок України з техніки водного туризму , де неодноразово брали участь і перемагали наші інструктори. 

тривалість: 2 дні
ціна: 1150 грн

Сплави по Збручу

Збруч - рівнинна річка на межі Тернопільської та Хмельницької областей, характер сплаву подібний до Дністра, але через те що річка в кілька разів вужча на маршруті зустрічаються невеликі водні перешкоди у вигляді шивер і перекатів, актуальна для сплаву ціле літо

Сплав по Збручу до Хотина на 4 дні

Збруч - невелика ріка, оточена високими залісненими берегами, які утворюють каньйоноподібну долину. Ріка має досить жваву течію і кілька перекатів. Збруч здавна був кордоном країн та імперій, тут велись численні бойові дії, про що свідчать руїни потужних фортець в Чорнокозинцях, Кудринцях, Окопах і Жванці. Після нешикорого Збруча особливо вражає перехід в "безкрає" русло повноводного Дністра, і завершує композицію могутня Хотинська фортеця, стіни якої здіймаються над рікою на висоту близько 60 м. А кому буде мало цікавинок, запрошуємо на екскурсію до печери Атлантида.

тривалість: 4 дні
ціна: 1500 грн

Сплав по Збручу + печера Атлантида на 3 дні

Триденна подорож невеликою, але жвавою річкою Збруч. Рівнинний характер річки дозволяє відпочивати на ній всією сімєю, а цікаві та нескладні перешкоди додають сплаву динаміки. Для любителів спокою - безкраї береги річки топляться у зелених заростях, а про близькість села свідчить лише городина, що проглядається крізь гущавину. Тут цікаві місця для рибалок, а також любителів історії - по берегах раз-по-раз видніються  залишки давніх прикордонних укріплень. А найактивніших учасників ми запрошуємо на екскурсію до печери Атлантида.

тривалість: 3 дні
ціна: 1225 грн

Сплав по Збручу на 2 дні

Сплав на вихідні рікою Збруч привабливий в першу чергу своєю "дикістю" - ці місця ще не дуже популярні серед туристів. Незважаючи на те, що річка рівнинна, характер її доволі динамічний, наявні часті повороти,  шивери і перекати. Серед густої зелені берегів проглядаються то один, то другий високі береги Збручанського каньйону. На Збручі, де тривалий період пролягав кордон між країнами і імперіями,  збереглися числені залишки укріплень. Наша подорож розпочнеться біля стін Кудринецького замку, а закінчиться під укріпленнями Окопи і Жванець.

тривалість: 2 дні
ціна: 920 грн

Рафтинг на Південному Бузі

Сплави на Південному Бузі є чимось середнім між рафтингом по бурхливому Черемошу та сплавами спокійним Дністром. На Бузі трапляються невеличкі пороги, але загалом течія спокійна, а тепла чиста вода дозволяє вдосталь накупатись.

Переваги:

 • поєднання нескладних порогів і теплої води
 • відносно близько до Києва

Сплав Південним Бугом: Вихідні на Південному Бузі

Фантастичні краєвиди, активний відпочинок, сонячна засмага, купання в ріці, стрімкі пороги - такі принади поєднала ця мандрівка.

тривалість: 2 дні
ціна: 1080 грн

Сплав Південним Бугом: Три дні на Південному Бузі

Сплав поєднує в собі захоплюючі враження від рафтингу по Сокільському порозі - багаторазове катання дасть змогу спробувати різні способи сплаву, навіть самосплав просто у жилеті; гармонію і затишок від похідної частини -  проживання у наметах, постійна зміна дивовижних краєвидів; цікаві оглядові прогулянки - скелі гранітного Побужжя, пам'ятки архітектури і садово-паркового мистецтва 19 ст.

тривалість: 3 дні
ціна: 1280 грн

Сплав Південним Бугом: П‘ять днів на Південному Бузі

Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя Гранітного Побужжя, ласкаве сонце й тепла вода - усі ці принади поєднав у собі величний Південний Буг.

тривалість: 5 днів
ціна: 1750 грн

Сплав Південним Бугом: Тиждень в Гранітному Побужжі

Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя гранітного Побужжя, ласкаве сонце й тепла вода - усі ці принади поєднав у собі величний Південний Буг.

тривалість: 7 днів
ціна: 2080 грн

Екскурсії в печерах

Більшість екскурсій відбувається в печерах Млинки, Атлантида, Кристалічна (нестандартний маршрут). Тут прийдеться повзти на животі, лазити на карачках, протискатись крізь щілини та розпори. Від учасників вимагається певна фізична підготовка, бажано відсутність зайвої ваги або наявність величезного бажання пройти маршрут. Ці екскурсії проводяться у комбінезонах, зі змінним взуттям та налобними ліхтариками. На маршруті також можна побачити гарні кристали, сталактити та інші печерні утворення.

В деяких турах ми також відвідуємо менш складні печери (Кристалічна та Вертеба), в яких можна ходити без комбінезона та ліхтарика, оскільки маршрути освітлені. Ці печери доступні всім. В них можна побачити рештки древніх людей, трипільські глечики, колонії кажанів та "сталактити-соломки".

Печера Млинки: Шалені вихідні

Програма молодіжного відпочинку за "студентськими тарифами". Активна і захоплююча подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах і ліктях, а й яскраві спогади про насичені вихідні. Ночівля на гостинних нарах нашої Спелеохати забезпечить веселі вечори та єднання колективу!

При замовленні туру на групу від 5 осіб в будні - знижка 15%

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 2 дні
ціна: 560 грн

Вихідні у Млинках + Угринь - 3 дні

Два дні динамічних екскурсій у Млинках, приємний бонус - екскурсія нестандартним маршрутом, та вихід у печеру Угринь третього дня. Веселий та бюджетний варіант спелеовідпочинку на триденні святкові вихідні.

Тут не буде оглядових чи повільних екскурсій, переїздів до інших печер чи зайвого марнування часу - тільки печера, тільки хардкор.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 800 грн

Ідеальний спелеовікенд: Млинки+Атлантида

Пропонуємо програму для ідеальних спелеовихідних!

У суботу - розминка у печері Млинки: дві динамічні екскурсії, наповнені цікавими перешкодами, дозволять добре розім'яти м'язи після робочого тижня. У неділю - екскурсія до печери Атлантида, однієї з найбільш оригінальних гіпсових печер України: чітка скульптура залів та коридорів, що розташовані на трьох рівнях, цікаві розповіді провідників, та родзинка печери - величезна кількість гіпсових кристалів найрізноманітніших форм та забарвлення.

А після завершення туру буде чудова нагода прогулятись старовинним Кам'янцем-Подільським.

Ви також можете замовити окремі екскурсії.

тривалість: 2 дні
ціна: 765 грн

Екскурсія в печеру Оптимістична + Млинки

Найдовша в світі гіпсова печера Оптимістична була до недавнього часу закрита для звичайних відвідувачів. Потрапити туди можна було лише в складі робочих експедицій. І лиш під кінець 2011 року тури в Оптимістичну стали можливі для широкого загалу туристів. У печері обладнаний унікальний в Україні спелеомузей із зразками най цікавіших печерних утворень (величезних кристалів, плафонів, химерних геликтитів, їжачків та троянд з кристалічного гіпсу) і галерея підземної ліпки, де на вас чекають казкові рибини, міфічні атланти і інші химерні істоти.
А для підтримки доброї фізичної форми відвідайте дві спортивні екскурсії у печері Млинки.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

Відгук про екскурсію в Оптимістичну - погляд учасника.

тривалість: 2 дні
ціна: 810 грн

Три печери: Млинки, Угринь, Вертеба

За три дні ви детально ознайомитесь з печерою Млинки, відвідавши три її райони кожен з яких відрізняється  розмірами залів, кольорами кристалів, глибиною тріщин; побуваєте в печері Угринь - невеликій сусідці печери Млинки, де взимку полюбляють гуртуватися кажани; та зможете полежати на справжній трипільській лежанці в музеї трипільської культури - печері Вертеба. Особливого компанійського духу додасть подорожі ночівля на двоповерхових багатомісних ліжках у Спелеохаті.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 900 грн

Оптимістична, Млинки, Угринь - 3 дні

Печера Млинки - спортивна, динамічна, цікава своїми глибокими тріщинами-"розпорами" та вузькими лазами, тут знадобиться добра витримка і фізична сила. Печера Угринь - найменша та найвужча - перевірить витонченість вашої фігури. Печера Оптимістична - як  найдовша гіпсова у світі - захопить найбільшим розмахом у всьому - тут великі не лише зали і галереї, а й кристали та натічні форми і ще багато рукотворних скульптур.

Відгук про екскурсію в Оптимістичну - погляд учасника.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 1060 грн

Екстрім-гра: Гонки Андеграунд

Гонки Underground – 5 годинний екстремальний спелеоквест у печері Млинки
П’ять годин фізичного і психологічного навантаження у безперервному русі. 
Пересування у печері вимагає доброї фізичної підготовки, щоб протискатися у вузькі ходи і нірки, видиратися на кам’яні глиби, тримати рівновагу на хитких брилах, роклинюватися  усім тілом для подолання глибоких розщелин. Все це ми придобрили завданнями на кмітливість і вправність для всієї команди, в яких знадобляться і товаристський дух і сила і витривалість. 
Спробуйте – буде гаряче!

тривалість: 1 день
ціна: 200 грн

Канікули у печерах

Щоденні активні екскурсії у печери КристалічнаВертебаУгринь і Млинки. Відвідання історичних і природних памяток Тернопільської області: Джуринський водоспад та руїни замку, залишки палацу у Скалі-Подільській, древнє капище та скельний храм над річкою Серет, прогулянка у мальовничому містечку Чортків, де збереглися дерев'яні храми ще 17 ст. У будь-яку погоду - у печерах завжди стала температура і вологість.Бюджетний варіант проживання у багатомісних кімнатах туристичного будиночку - буде тепло і гамірно!
Можна приєднуватися поодинці.

Для організованих груп від 15 осіб пропонуємо груповий варіант даного туру.
Більш бюджетний варіант без виїзних екскурсій - Канікули на Спелеохаті.

Дивіться також: Літній табір у Млинках 

тривалість: 5 днів
ціна: 1430 грн

Канікули у печерах для організованих груп

Програма для організованих груп школярів на час канікул протягом року. Щоденні активні екскурсії у печери Кристалічна, Вертеба, Угринь і Млинки. Відвідання історичних і природних памяток Тернопільської області: Джуринський водоспад та руїни замку, залишки палацу у Скалі-Подільській, древнє капище та скельний храм над річкою Серет, прогулянка у мальовничому містечку Чортків, де збереглися дерев'яні храми ще 17 ст. У будь-яку погоду - у печерах завжди стала температура і вологість. Бюджетний варіант проживання у багатомісних кімнатах туристичного будиночку - буде тепло і гамірно!
Програма проводиться лише в будні дні, для організованих груп зі старшим групи в кількості від 15 осіб.

Дивіться також: Літній табір у Млинках 

тривалість: 5 днів
ціна: 935 грн

Канікули на Спелеохаті

Бюджетний відпочинок для школярів, студентів та просто прихильників активного відпочинку. Оптимальний варіант провести канікули чи невелику відпустку поєднавши цікаве та корисне. Виходи у печери, піші та лижні прогулянки, затишний туристичний хостел Спелеохата, весела компанія однодумців, відпочинок вдалині шумних міст у оточенні лісів, полів та сніжних заметів, домашні продукти та смачні страви національної кухні. Пропонується програма помірних фізичних навантажень: половина дня зайнята наперед визначеними активностями; другу половину можна заповнити на свій розсуд, залежно від уподобань та власної витривалості.

Для організованих груп від 15 осіб ми пропонуємо груповий варіант цього туру.
Більш насичена програма із відвіданням інших печер Тернопільщини - Канікули у печерах.

тривалість: 5 днів
ціна: 1165 грн

Канікули на Спелеохаті для організованих груп

Варіант активного відпочинку для школярів та студентів, туристичних гуртків та просто організованих груп.  Для дружньої компанії це нагода стати ще дружніше, провести час із задоволення та користю, отримати нові знання та навички. Можливість отриамти задоволення від відпочинку вдалині від шумних міст, подихати свіжим повітрям, намилуватись природою, активно провести час. І поряд з тим, затишна Спелеохата не змусить Вас відмовлятися від благ цивілізації. П'ять днів канікул пролетять немов одна мить і всі учасники ще довго будуть ділитись враженнями від підземного світу та згадувати спільну поїздку.

Програма проводиться лише в будні дні для організованих груп у кількості від 15 осіб з керівником групи

Для сімей та окремих замовників варіант туру без необхідності керівника Канікули на Спелеохаті

тривалість: 5 днів
ціна: 825 грн

Зимові тури в Карпати

Взимку ми пропонуємо три основних напрямки в відпочинку в Карпатах: поїздки на гірськолижні курорти, лижні походи з рюкзаком, радіальні піші виходи в гори з ночівлею у готелі (колибі). Окремо виділяємо новорічні тури в Карпати. Кожен напрям має свої переваги і зручності. Виїзди на гірськолижні курорти (Буковель, Драгобрат) зацікавлять лижників, для яких ми підготовували зручне проживання, харчування та транспортні послуги. Любителі  "дикого" відпочинку зможуть відчути всю суворість зимових гір та жар вечірньої ватри у лижних походах. А тим, хто любить ходити пішки і жити в комфортих умовах підійдуть піші прогулянки на полонини та нескладні вершини (Хом'як, Смотрич, Говерла). 

Гірські лижі і лижні походи в Карпатах

лижные походы в Карпаты

Гірськолижні катання на Буковелі і Драгобраті, від 4 до 7 днів, з радіальними виходами в гори, з комфортним проживанням  і харчуванням, екскурсіями.

А також спортивні лижні походи з рюкзаками і проживанням у колибах (літніх притулках для вівчарів).

Лижний похід на Кукуль

Маршрут цього лижного походу пролягає по полонинах, які знаходяться зовсім поруч від найвищого хребта у Карпатах - Чорногори. На Кукулі є залишки старого кордону (які згодом переходять на Говерлу), затишні колиби та розлогі пасовища, які взимку перетворюються на снігові пустелі. Кострича примітна затишними лісовими галявинами та дорогами. З обох хребтів відкриваються неповторні краєвиди на Чорногору та інші гірські масиви Карпат.

Увага! Лижний похід ставить перед учасником ряд необхідних умов
- хороший рівень фізичної підготовки 
- досвід літніх піших походів тривалістю більше 4 днів 
- наявність повного переліку одягу та спорядження 
- сила волі та витривалість - рюкзак вагою до 15 кг на собі, ночівля в наметах/літниках, суворі погодні умови 

Однак фізичні витрати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями

Важливі нюанси про лижний похід

тривалість: 4 дні
ціна: 790 грн

Перевірка на міцність: Горгани

Лижний похід в Горгани - це найбільш класичний маршрут, з нього починались лижні тури. Вже багатьом групам він запам'ятався карколомними спусками в долину річки Зубрівка, вечірніми посиденьками у колибі на перевалі Столи, крутим підйомом на полонину Довга та пологими спусками у автентичне гуцульське село Бистриця. Якщо пощастить, можна з'їхати вниз на гуцульських санях, якими взимку возять сіно з полонин. З хребта Довгої видно гірськолижний курорт Буковель. В Бистриці похід закінчується жаркою банею та варениками в сметані.

Лижний похід в Карпати вимагає хорошого рівня фізичної підготовки, сили волі, витривалості, взаємопідтримки, командної роботи. Однак фізичні вирати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями...
Похід для тих, хто не боїться зими в горах і прагне оволодіти навичками пересування на туристичних лижах.

Важливі нюанси про лижний похід

тривалість: 4 дні
ціна: 790 грн

Гірськолижний тиждень у Карпатах

Тиждень в Карпатах, в горах, відпочинок на лижах. 2 дні катань на гірськолижному курорті "Буковель",  сходження на Говерлу,  піші прогулянки в гори. А щоб сповна відчути місцевий колорит відвідаємо гуцульський  музей, пообідаємо у колибі – гуцульському ресторані, поп’ємо  Квасівської мінеральної води. Проживання у комфортній садибі зеленого туризму на вотчині князя Микули - у селі Микуличин (найдовшому селі в Карпатах).

Про відпочинок на Буковелі, ціни на катання та прокат гірськолижного спорядження

тривалість: 7 днів
ціна: 4125 грн

Говерла - Буковель - Драгобрат

П’ять днів у Карпатах:  сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Проживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня. 

Деталі, нюанси, часті питання

тривалість: 5 днів
ціна: 2750 грн

Буковель (гірськолижний тур для початківців)

Цей гірськолижний тур на Буковель найкраще підійде лижникам-початківцям, які вперше стають на гірські лижі. Адже в перший день інструктор ознайомить з базовою технікою катання, правилами поведінки та техніки безпеки на гірськолижних схилах і в наступні дні ви зможете самостійно вдосконалювати свою майстерність на зручних підготовлених трасах Буковеля.

Переваги туру:
- розташування близько до Буковеля (30хв на бусі)
- навчання базовій техніці першого дня безкоштовно (для порівняння: на Буковелі інструктор коштує 200-300 грн/чол)
- постійний супровід буса (можна залишити речі на час катання, підійти на обід, відпочити)
- підготовлені та доглянуті траси Буковеля добре підходять для початку катання, а розвинута інфраструктура зробить катання більш безпечним
- в грудні всі ціни ще низькі і можна розраховувати на найменшу вартість проживання, абонементів і прокату спорядження

Зазначена вартість діє у період низьких цін у грудні та березні. В січні та лютому ціна буде збільшуватися орієнтовно на 300 грн, залежно від вартості проживання.

тривалість: 4 дні
ціна: 1465 грн

Фрірайд у Карпатах

Якщо Ви впевнено стоїте на лижах та хочеться розбавити катання на трасах чимось новим та цікавим - фрірайд саме те, що Вам потрібно. Це катання поза трасами по непідготовлених схилах. Улюбленим місцем для багатьох прихильників фрірайду в Україні є Драгобрат. Він розташований на висоті 1400 м і є найвисокогірнішим курортом в Україні. Неподалік знаходиться г. Близниця (1889 м), найвища гора Свидовця, популярного гірського масиву Українських Карпат. Це ідеальне місце, щоб відкрити для себе таємниці фрірайду, намалювати лижами власну, унікальну лінію, якою до Вас ніхто іще не спускався. 

При бажанні тур можна доповнити ще одним днем катання на гірськолижних трасах Драгобрату.

Важливі нюанси:

В погану погоду (туман, хуртовина) проведення туру не можливе.

Залежно від стану снігу в Квасах, можливо, доведеться в кінці спуску кілька метрів пройти пішки.

тривалість: 2 дні
ціна: 1485 грн

Буковель-3 дні

Три дні гірськолижних катань на Буковелі - найбільш відомому та комфортному курорті України. Велика кількість якісно підготовлених схилів дають можливість кататись як початківцям, так і професіоналам, комфортабельні крісельні підйомники забезпечать вам сили на цілий день, числені додаткові розваги урізноманітнять відпочинок. Трансфер з Тернополя або Івано-Франківська, проживання у садибі економ варіанту зі зручностями, постійний супровід мікроавтобуса. 

Зазначена вартість діє у період низьких цін у грудні та березні. В січні та лютому ціна буде збільшуватися орієнтовно на 300 грн, залежно від вартості проживання. 

тривалість: 3 дні
ціна: 1035 грн

Драгобрат-3 дні

Катання на Драгобраті - найвищому гірськолижному курорті України. Саме за рахунок найвищого розміщення на Драгобраті найдовше тримається природний сніг - аж до травня, після снігопадів тут можна покататись по свіжому пухляку. Схили тут крутіші ніж на Буковелі, є як підготовлені, так і не підготовлені траси, працюють крісельні і  бугельні підйомники, оснащені витяги для початківців. Найбільше вражають тут краєвиди і відірваність від цивілізації - дістатись сюди можливо лише на позашляховиках.
Забезпечуємо трансфер з Тернополя або Івано-Франківська, включно із заїздом на Драгобрат на УАЗі, проживання у садибі зі зручностями.

Зазначена вартість діє у період низьких цін у грудні та березні. В січні та лютому ціна буде збільшуватися орієнтовно на 300 грн, залежно від вартості проживання

тривалість: 3 дні
ціна: 1320 грн

Буковель-Драгобрат

Катання на Буковелі і Драгобраті - двох найкращих лижний курортах України. Буковель - це велика кількість зручних підготовлених трас та комфортні підйомники, Драгобрат - це природній сніг та шалені краєвиди. 

Старт і фініш у Тернополі
Проживання і харчування економ варіанту.

Зазначена вартість діє у період низьких цін у грудні та березні. В січні та лютому ціна буде збільшуватися орієнтовно на 300 грн, залежно від вартості проживання.

тривалість: 4 дні
ціна: 1550 грн

Зимові піші тури

зимові походи в карпати

Тури цієї серії дозволять насолодитись незайманими краєвидами зимових Карпат та відчути радість прогулянок у засніженому лісі. Комфортні тури підійдуть як новачкам, так і досвідченим туристам, які цінують комфорт та затишок карпатської садиби. Разом з тим потрібно бути готовим до цілого дня активного трекінгу та дуже уважно підібрати одяг. Зимові сходження традиційно плануються на Новий рік та Різдво.

Важливо: комфортна ночівля // без важкого рюкзака // гарні краєвиди, Говерла // не потребує спецпідготовки

Гулянка в Карпатах: у пошуках снігу - на Хом’як

Активні прогулянки хребтами Карпат зі сходженням на г. Хом'як (1542 м), яка за своєю формою нагадує піраміду Хеопса. З цієї вершини можна побачити майже всі Карпати.
Тепла й затишна садиба, гаряча сауна, гуцульські страви щодня додаватимуть сил для все нових і нових звершень, а снігоступи допоможуть покоряти вершини практично за будь-якої погоди.

тривалість: 3 дні
ціна: 1210 грн

Гулянка в Карпатах: у пошуках снігу - на Говерлу

Радіальні сходження на вершини Карпат, зокрема, на найвищу в Україні гору - Говерлу (2061 м). Проживання у затишній садибі з гарячою сауною та смачними гуцульськими стравами.

тривалість: 3 дні
ціна: 1375 грн

Вихідні на вершині: Хом’як

Активна прогулянка на вихідні зі сходженням на г. Хом'як (1542 м), яка за своєю формою нагадує піраміду Хеопса. З вершини можна побачити майже всі Карпати. Проживання в садибі додасть комфорту - і ви зможете без зайвих клопотів насолоджуватися зимовими Карпатами.
Для активних людей, що прагнуть встигнути все!

тривалість: 2 дні
ціна: 605 грн

Зимовий похід на Петрос

Зимова програма зі сходженням на Петрос – четверту за висотою і одну з найскладніших українських вершин. Три дні високо в горах серед снігів і неймовірних краєвидів. Проживання у високогірному туристичному притулку по-дикому: багатомісні кімнати, ночівля у спальниках, туалет на дворі, вода – топлений сніг. 

тривалість: 3 дні
ціна: 790 грн

Альпсемінар

Альпсемінар - це зимовий вихід в гори, в якому можна отримати базові навички, необхідні для участі у сходженнях 1б-2б категорії складності. Програма передбачає теоретичні та практичні заняття, сходження на Говерлу та Туркул. Проживання в спальнику на ліжках у аскетичному притулку мететеостації, без зручностей, з пічним опаленням (вранці може бути холодно). Вимагаються: гарна фізична форма, досвід літніх походів, добре підготовлене спорядження згідно списку.  

На Альпсемінарі ви навчитесь:

 • правильно ходити по снігових та льодових схилах
 • ходити в кішках
 • користуватись льодорубом
 • ходити в зв'язці
 • зав'язувати основні вузли
 • підніматись та спускатись по перилах використовуючи різні страхувальні системи 
На вечірніх бесідах ми поговоримо про: 
 • підбір спорядження для зимових походів
 • правила лавинної безпеки та рятування
 • теорію організації страховки та рятування з тріщин
 • орієнтування на місцевості, GPSи та їх практичне використання в поході
Участь в Альпсемінарі допоможе вам почувати себе комфортно під час сходжень на такі вершини як Ельбрус, Казбек тощо. Також це чудова нагода протестувати спорядження та підготуватись для більш складних та цікавих виїздів. 
Семінар не дає достатньо знань для самостійних походів, тож рекомендуємо користуватись послугами досвідчених інструкторів.  
Після проходження Альпсемінару учасникам вручається Сертифікат
тривалість: 4 дні
ціна: 1430 грн

Новорічні тури

Новий рік 2015 в Карпатах!

Запрошуємо на новорічні тури з комфортним проживанням у садибах, сходженням на Говерлу, катанням на Буковелі і Драгобраті,  спортивний лижний похід на Кукуль або зустріч Нового року під Петросом.

Цього року, як завжди, пропонуємо варіанти на різний смак та рівень витривалості. Є тури розраховані на тих, хто може пожертвувати душем і фарфоровим унітазом заради неторканого зимового лісу та дружніх вечорів біля теплої пічки. Дикий Новий рік під Петросом - підкиньте полінце в пічку, інакше відчуєте свіжість зимового ранку. Похід зимовими Карпатами - це привід пишатися собою весь наступний рік, після такого початку року, усі заплановані звершення будуть Вам по плечу. 


Одразу кілька турів, які передбачають катання на гірських лижах на Буковелі та Драгобраті, а також сходження на Говерлу. Можливість милуватися зимовими Карпатами не йдучи по засніженій стежці, а попиваючи гарячий шоколад біля вікна садиби.

Також чекаємо на вас у Млинках. Нагорі може бути сніг, а може й дощ; може мороз, або не по зимовому тепло - а у печері немає пір року і час спинився
Святкування Нового року - в лісі, на полонині, під землею; з веселими іграми і конкурсами, вогнищем і салютами.

Дикий Новий рік під Петросом

Новорічна мандрівка зі сходженням на Петрос – четверту за висотою і одну з найскладніших українських вершин. Чотири дні високо в горах серед снігів і неймовірних краєвидів. Проживання у високогірному туристичному притулку по-дикому: багатомісні кімнати, ночівля у спальниках при температурі 7-8 градусів, туалет на дворі, вода – топлений сніг. Зустріч Нового року біля вогнища, ігри, санки, сніжки. Приєднуйтесь, буде весело і гамірно!!

Зверніть увагу, вказана ціна зафіксована на 18.12. При повній оплаті туру сьогодні - для вас ціна залишиться такою ж. З подальшим зростанням курсу ціна буде переглядатися.

тривалість: 4 дні
ціна: 2060 грн

Говерла - Буковель - Драгобрат (Економ). Новий рік

П’ять днів у Карпатах:  сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Новорічна програма з іграми і конкурсами, зустріч Нового року  на полонині біля  гуцульської ватри (вогнища).Економ-пропозиція передбачає проживання у 4-місних кімнатах типу «купе» з  двоповерховими ліжками, зручності у будинку,  спрощене харчування. Участь можуть брати як новачки, так і досвідчені лижники.

Деталі, нюанси, часті питання

Комфорт-версія - 4420 грн (проживання у садибі)

Вартість туру - 250 $

тривалість: 5 днів
ціна: 0 грн

Говерла - Буковель - Драгобрат (Комфорт). Новий рік

П’ять днів у Карпатах:  сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Новорічна програма з іграми і конкурсами, зустріч Нового року  на полонині біля  гуцульської ватри (вогнища). Проживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня. 

Деталі, нюанси, часті питання

Вартість туру - 330 $

Проживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня. 
Варіант даного туру з більш економним  проживанням – 2100 грнПроживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня. Варіант даного туру з більш економним  проживанням – 2100 грн
тривалість: 5 днів
ціна: 0 грн

Новорічний Гірськолижний тиждень у Карпатах

Тижнева програма складається з двох частин:  гірської -сходження на найвищу вершину України - г. Говерлу (2061 м) і підготовчі виходи на менші вершини, лижної - катання на гірськолижному курорті "Буковель" ,  а за відповідного рівня снігу - частина прогулянок буде на туристичних лижах.
А також за бажанням: Драгобрат - катання або сходження на г. Близнюки, кінна прогулянка на полонину, снігоходи.
Зустріч Нового року  на галявині біля вогнища з іграми і конкурсами.
Проживання у комфортній садибі зеленого туризму.

Вартість туру - 370 $

тривалість: 7 днів
ціна: 0 грн

Новорічний лижний похід на Кукуль

Маршрут цього лижного походу пролягає по полонинах, які знаходяться зовсім поруч від найвищого хребта у Карпатах - Чорногори. На Кукулі є залишки старого кордону (які згодом переходять на Говерлу), затишні колиби та розлогі пасовища, які взимку перетворюються на снігові пустелі. Кострича примітна затишними лісовими галявинами та дорогами. З обох хребтів відкриваються неповторні краєвиди на Чорногору та інші гірські масиви Карпат.

Увага! Лижний похід ставить перед учасником ряд необхідних умов:
- хороший рівень фізичної підготовки
- досвід літніх піших походів тривалістю більше 4 днів
- наявність повного переліку одягу та спорядження
- сила волі та витривалість - рюкзак вагою до 15 кг на собі, ночівля в наметах/літниках, суворі погодні умови 

Однак фізичні витрати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями...

Важливі нюанси про лижний похід

Вартість туру - 80 $

Похід для тих, хто не боїться зими в горах, прагне оволодіти навичками пересування на туристичних лижах, готовий нести всі свої речі у себе за спиною і спати в спальнику у справжній вівчарській колибі (літник).
тривалість: 4 дні
ціна: 0 грн

Новорічні Млинки+Угринь, 3 дні

Два дні динамічних екскурсій у Млинках, приємний бонус - екскурсія нестандартним маршрутом, та вихід у печеру Угринь третього дня. Веселий та бюджетний варіант спелеовідпочинку на триденні святкові вихідні.

Тут не буде оглядових чи повільних екскурсій, переїздів до інших печер чи зайвого марнування часу - тільки печера, тільки хардкор.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

Зверніть увагу, вказана ціна зафіксована на 18.12. При повній оплаті туру сьгодні - для вас ціна такою і залишиться. З подальшим зростанням курсу ціна буде переглядатися.

тривалість: 3 дні
ціна: 1300 грн

Походи в Карпати

Походи в Карпати - другий за популярністю вид активного відпочинку в Західній Україні. Сезони відображають оптимальний термін проведення туру з врахуванням погодних умов. Влітку ми пропонуємо тривалі походи від 3 до 10 днів. В цих походах передбачена ночівля в наметах, тому ми віднесли їх до серії "Спорт". Навесні та восени, коли немає багато вільного часу, найкращим варіантом буде короткий 2-денний похід. Взимку ми запрошуємо долучатись до турів серії "Комфорт", що передбачають сходження на засніжені вершини й проживання у теплій садибі з гарячим душем і паркою сауною. Тим, хто цінує комфорт незалежно від сезону, радимо вибирати цілорічний похід серії "Комфорт". Бажаєте випробування суворішими умовами - приєднуйтесь до лижних походів.

Літні походи в Карпати серії "Спорт"

похід в карпати спорт

Серія "Спорт" - це традиційні походи в Карпати з рюкзаками, проживанням в наметах, готуванням їжі на вогнищі.  Ці походи відбуваються тільки в літній період, коли високогір'я Карпат звільнюється від снігу. Залежно від тривалості й складності маршруту літні походи вимагають середньої та доброї фізичної витривалості.

Переваги:

 • автономність та відірваність від цивілізації
 • приємні фізичні навантаження
 • надзвичайні краєвиди Карпат в гарну погоду
 • чорниці, гриби, гуцульські молоко та сир (будз, вурда, бринза)
 • гарна компанія та нові друзі

Тим, хто збирається в похід в Карпати, рекомендуємо прочитати статті-поради від нашого провідного інструктора Володимира: "Походи в Карпати: куди, коли і для кого", а також "Тривалість походів в Карпатах"

Похід в Карпати: Карпатський марафон

Марафон поєднав у собі два найцікавіші райони Карпат: Горгани з їхніми кам'яними розсипами та прадавніми лісами та Чорногору з її суворими вершинами, просторими полонинами та гірськими озерами. А ще, цих 10 днів у горах дадуть вам можливість перевірити твердість характеру, силу волі і міцність черевиків. Окрім пригод, буде час і на спілкування, ви зможете посміятися з анекдотів та поділитись своїми історіями біля вогнистої ватри. Саме в таких мандрах зустрічаються справжні друзі.

Часті питання про піші походи

тривалість: 10 днів
ціна: 2090 грн

Похід в Карпати: Неіснуючим кордоном

Дрімучі старезні ліси, височезні дерева, сиві клапті кори на могутніх стовбурах, м'які килими моху, розсипи кам'яних брил на вершинах, просторі полонини, загублені у просторі та часі, - все це найдикіший район у Карпатах - район Горгани. Незмінними провідниками будуть стовбчики колишнього польсько-чехословацького кордону та залишки укріплень оборонних ліній І та ІІ світової війни. Традиційний набір диких ягід, грибів та молочних продуктів на додачу.

Часті питання про піші походи

тривалість: 7 днів
ціна: 1440 грн

Похід в Карпати: Найвищими вершинами

Цей найпопулярніший пішохідний маршрут проходить найвищим хребтом Українських Карпат - Чорногорою, де знаходяться усі двотисячники України. Тут усе най-най: найвищі гори, найвисокогірніші озера, найсильніше дме вітер, найдовше лежить сніг, найвисокогірніша споруда в Україні, найсмачніше смакує вечеря і найкраще усміхається сонце...

Під час походу ви побачите:

 • скелястий Петрос, струнку Говерлу та Білого Слона (руїни обсерваторії на горі Піп Іван Чорногірський, 2028 м);
 • чарівні карпатські краєвиди;
 • найвисокогірніші озера України з прозорою прохолодною водою (Бребенескул та Несамовите);
 • стовпчики польсько-чехословацького кордону;
 • залишки укріплень Першої світової війни;
 • скельні виходи на горах Петрос, Шпиці, Кізли, Вухатий Камінь і Смотрич;
 • водоспад під Смотричем, пороги на Чорному Черемоші;
 • гуцульські колиби та полонинське господарство.

У липні - серпні є можливість вдосталь поласувати чорницею та малиною, а у гуцулів завжди можна придбати молоко, бринзу, вурду чи будз.

Часті питання про піші походи

тривалість: 6 днів
ціна: 1300 грн

Операція Мараморош

Увага! Проходження маршруту вимагає завчасної реєстрації в прикордонному пункті, тому набір припиняється за 1 тиждень до початку походу!

Мармороси... ще донедавна - справжня Terra Incognita, закрита територія для відвідування туристами, адже тут простягнулася лінія україно-румунського кордону. Саме тому тут взимку найбільше слідів тварин, а влітку - найменше туристів.
Друга назва цього району - Мармороські Альпи і цим все сказано. Коли хочеться попасти у високі гори зі стрімкими, скелястими схилами, то час їхати саме сюди - в країну скель і полонин. Тут ви неодмінно зустрінете кавказькі пейзажі з карпатським колоритом. А перлини маршруту - Піп Іван Мармороський (1937 м) та Піп Іван Чорногірський (2028 м) назавжди причарують вас своєю скелястою величчю і дикою красою. Окремого шарму додаватимуть стовбці україно-румунського кордону, які супроводжуватимуть вас вздовж маршруту і руїни Білого Слона - польської обсерваторії на вершині Чорногірського двотисячника.

Часті питання про піші походи

тривалість: 5 днів
ціна: 1100 грн

Похід в Карпати: До країни гірських озер

Свидовець - країна гірських озер та альпійських лук. На вершинах, що вкриті соковитою травою, гуцули з допомогою карпатських вівчарок вже століття випасають овець та корів. Можливо, вам вдасться навіть подоїти корову і скуштувати парного екологічно чистого молока, ну а водні процедури на високогір'ї гарантовано.
Помірні навантаження, чисте гірське повітря, сонце, купання в гірських озерах і засамага - все майже як на морі, але на 1800 м вище.

тривалість: 4 дні
ціна: 855 грн

Кукуль-Кострича

Кукуль та Кострича - хребти, з яких відкриваються неймовірні краєвиди на найвищі вершини Карпат. Звідси можна милуватись пологими рельєфами Свидовця і кам'яними розсипами Горган, суворою Чорногорою з її скелястими велетами та стрункими обрисами буковинських гір. На полонинах збереглось тваринництво, тому варто сподіватися на молочний частунок. На Кукулі зустрінуться стовпчики старого польсько-чехословацького кордону, а подекуди можна натрапити на гільзи чи інше залізяччя часів Першої світової війни.
Помірні висоти цих хребтів дають можливість розпочати походи вже з травня, коли на вищих хребтах ще глибокий сніг, а наявність колиб дозволяє комфортно проводити вечори навіть у суворе міжсезоння.

Часті питання про піші походи

тривалість: 4 дні
ціна: 855 грн

Кам'яний велет

Часу обмаль, а жага пригод і вражень як завше велика? Тоді цей маршрут саме для вас:

 • мінеральні джерела у Квасах, що дивують своїм смаком і природнім вмістом газів;
 • закарпатські букові ліси, які зачаровують кожного подорожнього;
 • стрімкі і мальовничі схили Шешула, Павлика і Рогнески;
 • могутній і гордий Петрос (2020 м) - кам'яний велет, що замикає Чорногірський хребет із заходу;
 • чарівні чорногірські полонини, які ще й досі бережуть і плекають давнє ремесло вівчарів.

Тому вперед за враженнями - у гості до Кам'яного велета.

Часті питання про піші походи

тривалість: 3 дні
ціна: 725 грн

Похід в Карпати: урочище Гаджина + рафтинг на Черемоші

Прогулянка на Чорногору через ур. Гаджина  та Кедруватий Погорілець - це один з маловідомих варіантів походів по Чорногорі. Ви будете підніматись старою, часами порослою, стежкою, де можна зустріти хіба що місцевих мисливців та грибників. В глибині Чорногірських лісів можна побачити галявини, де пасуться косулі та олені, пройтися по слідах кабана чи вовка. На полонині Гаджина можна назбирати багато чорниць, попити молока та скуштувати сиру. Купання в найбільш високогірному озері України Бребенескул додасть снаги наступного дня. По бажанню, можна радіально сходити до старовинної обсерваторії на горі Піп Іван. Спуск відбувається лагідним серпантином через Карпатський стоунхендж Вухатого Каменя.

тривалість: 4 дні
ціна: 1455 грн

Триденний Горган

Короткий і насичений маршрут, який пролягає найдикішим районом Карпат - Горганами. Тут навіть за три дні забуваєш про міський шум і суєту, адже навколо тільки чудові краєвиди, високі гори і дрімучі ліси.

Окремими острівцями вражень будуть:

 • перевал Легіонів з його драматичною і героїчною історією та залишки оборонних ліній І світової війни;

 • кам'яні розсипи та зарості жерепу (альпійська сосна) на хребтах Тавпіширка і Сивуля;

 • найвища вершина масиву Горгани - г. Сивуля (1836 м);

 • витоки р. Бистриця Надвірнянська на пол. Рущина;

 • табуни коней, що мов дикі мустанги пасуться на карпатських полонинах.

тривалість: 3 дні
ціна: 950 грн

Піраміда Хеопса

Два дні, одна ніч - і повна торба вражень у вас за плечима. Лише за вихідні ви можете зануритися у світ дикої природи. Сходження на вершину Хом'як, що своєю формою нагадує Піраміду Хеопса і з якої можна побачити всі Карпати, кам'яні розсипи на схилах гір - "горгани", дзвінкий Женецький водоспад, ночівля в наметі і вечірнє вогнище на полонині Хом'яків - незабутні враження за такий короткий проміжок часу.

тривалість: 2 дні
ціна: 625 грн

Кам'яне місто

Лише за два дні ви зможете повністю зануритися у світ дикої природи. Карпатські вершини, залишки скельних городищ з фортифікаційними укріпленнями, печерами і наскельними малюнками, дзвінкі водоспади і мальовничі потоки, містичне Мертве озеро і скеля Відьма, ночівля в наметі і вечірнє вогнище - незабутні враження за такий короткий проміжок часу.

тривалість: 2 дні
ціна: 760 грн

Тури за кордон

Тури за кордон – це можливість організувати для себе яскравий та насичений відпочинок за межами України. Любителі екстремальних сплавів можуть обрати Рафтинг в Карелії, для любителів гір – піший похід в Туреччині, або ж можливо поєднати все разом, вибравши комбінований тур в Грузії, прикрасивши його сходженням на могутній Казбек.

Тури за кордон – це також і можливість ознайомлення із зарубіжною історією, легендами та традиціями.

Гірські лижі в Гудаурі (Грузія)

Якщо на лижах в Україні вам вже тісно, то Гудаурі вдале місце для початку катання в високих горах. Траси тут знаходяться на висоті 2-3 тисячі метрів, є круті схили для професіоналів, прості для новачків та просто великі гори в снігу для фрі-райдерів. Схили досить довгі (на кілька витягів) і з'їхати без зупинок вдасться не кожному! Витяги всі сучасні, крісельні + одна гондола.  Проживання у хостелі, доїзд з України на бусі. Забираємо прямо з Києва. 

Вартість поїздки - 300 $

Виїзд з Києва  - 30 січня 2015 р.

тривалість: 9 днів
ціна: 0 грн

Грузія: трекінг, рафтинг + Казбек

Подорож у Грузію, що поєднує найцікавіші види відпочинку, можливі в цій чудовій країні. Гори - тренувальний трекінг до Чаухі і сходження на Казбек 5033 м, рафтинг на річці Ріоні, відвідання печери Прометея, а також огляд фортеці в Горі, печерного міста Уплісцихе, охоронної вежі у Сно, високогірного храму Цмінда Самеба і дивовижного каньйону Окаце із водоспадами висотою до 80 метрів, купання у сірководневих тіфліських банях. Ну і звичайно, справжня грузинська кухня - хачапурі, хінкалі, лобіані і багато інших екзотичних назв...

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) сплавів на Чорному Черемоші
3) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах 13-16.02.2015

Скорочена версія туру без рафтингу, 11 днів
Полегшена версія туру без сходження на Казбек 

Часті питання

Вартість туру  - 390 $ 

тривалість: 15 днів
ціна: 0 грн

Грузія: Казбек + трекінг

Тур у Грузію, що поєднує трекінг розлогими горами із нескладними пішими маршрутами та сходження на вкритого льодовиком велетня - Казбек (5033 м), що притягує альпіністів різних рівнів та верхолазів-початківців. Гори різноманітні, деякі місця уже облюбовані туристами, а на інших стежках не зустріти ні душі. Доповнять тур оглядини стародавньої столиці Мцхети, фортеці Ананурі, вартових веж та церки Цмінда Самеба 14 ст.. Мальовничі гірські масиви, справжня грузинська кухня та цікаві місця - все за 11 днів. 

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах 13-16.02.2015

Часті питання

Вартість туру - 350  дол 

тривалість: 11 день
ціна: 0 грн

Грузія: трекінг + рафтинг

Піший похід у Грузії, рафтинг на Ріоні та екскурсії – ось що ви встигнете за ці 13 днів.
Піший маршрут проходить невисокими, але мальовничими гірськими масивами. Висота перевалів досягає 3500 метрів. Кожного дня відбувається перехід з однієї долини у іншу із переходом перевалу, перепад висоти за день може досягати 1000 метрів. В долинах покрив трав’яний, на перевалах і підступах до них - кам’яні осипи. В перспективі височіють стрімкі скелясті вкриті снігом або льодовиками вершини.
Рафтинг на Ріоні має ІІІ рівень складності, вимагає досвіду сплавів по Чорному Черемошу. Можна порівняти з рікою Прут у високу воду. 
Між походом і сплавом відвідаємо Тбілісі, Горі, печерне місто Уплісцихе, оглянемо кілька давніх гірських фортець і завітаємо до печери Прометея.

Ускладнена версія туру зі сходженням на Казбек

Часті питання

Вартість туру  - 310 $

тривалість: 13 дні
ціна: 3940 грн

Тур-пригода в Карелії: рафтинг на Тумчі

Турклуб пропонує вам наступний похід з серії "Тур-пригода" - для тих, хто полюбляє пригоди на воді. І не просто на воді, а на воді в Карелії.

Ріка Тумча несе свої води за Полярним колом на самій півночі Карелії. За складністю річка має ІІ категорію складності загалом, при цьому присутні пороги II-IV категорій складності. Сувора краса північної тайги, цікаві пороги, білі ночі, гарна риболовля - всі ці принади відкриє ріка перед своїми гостями. За розмаїттям і складністю пороги Тумчі не поступаються гірській ріці, тому ця мандрівка для підготовлених людей, готових до справжнього випробування сили духу і сміливості.

Отже, хто хоче "відірватись" від цивілізації, випробувати міцність свого весла і скуштувати усіх принад тайги - вирушайте на Тумчу :-))

Розфарбуй життя яскравими пригодами!!!

Перечитайте також часті запитання щодо туру в Карелію

тривалість: 7 днів
ціна: 2877 грн

Сходження на Лайлу в Грузії (Сванетія)

Сходження на Лайлу в Сванетії - чудовий варіант для продовження своєї "кар'єри" гірського туриста після трекінгу Кавказом чи зимових походів в Карпати. Вершина надзвичайно мальовнича, з неї відкриваються чудові краєвиди на Головний Кавказьський хребет, видно навіть Ельбрус. Для того щоб піднятись на вершину Лайли, ми перейдемо перевал Чіжді (3097 м, 1а) та через льодовик піднімемось на перевал Джварі (3427 м, 1б). Складність вершини 2а.   

Вартість сходження на Лайлу 175 євро. Мінімальна група 4 ос. 

тривалість: 6 днів
ціна: 0 грн

Велопохід в Туреччину (Анталія)

Коли в Україні ще холодно та лежить сніг, в Анталії вже повним ходом можна їздити на велосипеді. Велопохід в Анталії - це 2000 км на південь! Там якраз дозрівають апельсини, зігрівається море. Крім того Анталія - гірська територія біля моря, з класичними захоплюючими пейзажами, карколомними спусками, виснажливими підйомами, античними містами та глибокими каньйонами, прозорими річками і неймовірно блакитним Середземним морем. Ви побачите лікійські гробниці, яким більше 3 тис років, амфітеатри, в яких розважались люди ще до нашої ери. Подорожуючи по Туреччині на велосипеді, ви побачите її внутрішній, "нетуристичний" світ, який набагато барвистіший за вихолощені готельні квартали та пляжі. Ночуємо в наметах, в Туреччину дістаємось на бусі або літаком, їздимо легко (супровід буса). 

Сідай в машину часу, вмикай літо на два місяці раніше!

Старт туру 2 березня (21.30) біля аеропорта в Анталії

Вартість туру - 200 євро

тривалість: 10 днів
ціна: 0 грн

Піший похід Лікійською стежкою (Анталія, Туреччина)

Похід проходить на півдні Туреччини, неподалік міста Анталія в мальовничих горах, з висоти яких видніється Середземне море. За 10 днів ми пройдемо і гори, і кілька разів зможемо скупатися у морі, а ще роздивимось багато цікавинок цієї насиченої стародавностями землі. Цей маршрут називають Лікійською стежкою через те, що тут можна побачити числені сліди давньої лікійської культури, серед яких саркофаги, гробниці, амфітеатри і цілі міста витесані у скелях.

Принади маршруту:
- природа – високі гори над яскраво синім морем: порослі соснами гори, стрімкі скелі і каньйони, засніжена вершина Тахтали (Олімпос), морські пляжі і бухти;
- незвичайності – вічні вогні гори Янарташ, ці вогники горять постійно просто зі скелі;
- історичні цікавинки – залишки слідів лікійської культури: висічені у скелях гробниці та руїни древніх поселень;
- апельсини :), у березні якраз масово достигають цитрусові у численних садах Анталії;
- море - кілька разів ми спустимось до самого моря, де зможемо трохи поніжитись на сонці і освіжитися у прохолодному морі.

Загалом, приємно буде провести ще зовсім зимовий березень під променями південного сонця!

Вартість туру - 200 євро

тривалість: 11 день
ціна: 0 грн

Корпоративні тури

Наші корпоративні тури - це активний відпочинок на природі, який згуртовує колективи та дає поштовх до подальшої ефективної роботи. Спільне долання труднощів похідного життя, спільне веслування на катамарані, групові сходження на високі вершини дадуть можливість відчути смак перемоги. Командні змагання об'єднають працівників одного відділу та налаштують на продуктивну конкурентну боротьбу. А ввечері у колег буде нагода розслабитись, краще познайомитись, поспілкуватись у неформальній атмосфері, налагодити дружні відносини. Всім надовго запам'ятаються посиденьки біля вогнища, шашличок, гарна пісня та душевна розмова.

Сплави на катамаранах по Дністру

Два дні в мальовничому Дністровському каньойоні - чудові краєвиди, спокій та тиша, цікаві об'єкти вздовж маршруту (водоспади, печери, рештки фортець), гарне харчування, романтичні та веселі вечори біля ватри. Спокійна, без порогів, річка - можна купатись, засмагати.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 880 грн

Сходження на вершини Карпат

Вихідні біля підніжжя найвищого в Україні двотисячника. Сходження відбуватимуться у два етапи: на першому здійснимо сходження на Говерлу, а на другому ми пройдемо хребтами, з яких відкриваються чудові краєвиди на найвищий хребет України.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 950 грн

Рафтинг на Черемоші

Лише за одні вихідні ви матимете можливість двічі сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Біла Кобила, Гучок, Гук, виспатися у наметі, а також познайомитися з гуцульським колоритом.
Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але хоче отримати максимум задоволення.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1030 грн

Велотури

Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел, побачити древні наскельні фортеці у Бубнищі та Уричі, поспостерігати за роботою нафтових вишок Східниці та Бориславі.   

Вело Подністров'я

Маршрут пролягає неподалік Дністра (завжди можна буде покупатись), долинами його мальовничих приток Серета, Джурина та Тупи. Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків.

В цьому поході, щоб мати легкий рюкзак, ночуємо у сільській хатинці, харчуємось у кафе чи бутербродами, а намети та посуд залишаємо вдома. Для груп від 10 чоловік тури проводяться в зручний для Вас час.

тривалість: 3 дні
ціна: 1250 грн

Вело Тустань

Подорож у невисокій, але цікавій частині Карпат - Сколівських бескидах. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел, побачити древні наскельні фортеці у Бубнищі та Уричі, поспостерігати за роботою нафтових вишок Східниці та Бориславі.

тривалість: 2 дні
ціна: 1030 грн

Гуцул райд - радіальний велотур

Подорожуючи Карпатами на велосипеді, Ви поринете в атмосферу мальовничих гір, де на Вас чекає чарівна природа, свіже повітря Карпат, яке оживляє відчуття та оновлює здоров’я, чарівні краєвиди, гірські річки та ліси, мальовничі куточки західної України, гуцульська гостинна культура. Романтика та яскраві емоції чекають Вас у нашому велотурі по Карпатам!
Велотур з поселенням у дерев’яному котеджі зі всіма сучасними умовами, смачна домашня українська кухня – це основні складові чудового відпочинку. Цікаві маршрути цього туру стежками та хребтами розкриють для Вас наймальовничіші куточки, ознайомлять  з пам’ятками архітектури та допоможуть Вам розвіятися і відпочити від сірості та повсякденності міських буднів. Насолоджуйтеся яскравим відпочинком разом з нами у велотурах Карпатами. Поселення в двохповерховому котеджі, 4 особи на поверх. З можливістью поселення в сусідні 2х містні номера за незначну доплату.

Зверніть увагу, що тур стартує щовихідних, а отже Ви завжди можете обрати найзручнішу для Вас дату. Можливі також  2-денні (700 грн), 3-денні (1050 грн), 4-денні (1400 грн) та 5-денні (1750 грн) програми.

тривалість: 7 днів
ціна: 2800 грн

Карпатськими верхами (радіальний авто-велотур)

Цей тур з великими перепадами висот, тому він розрахований на досвідчених вело туристів. Під час туру можна буде побачити найцікавіші місця нашого краю. Маршрути проходять загалом Івано-Франківською областю, проте захоплюють частину Закарпатської. Значну, менш цікаву частину дороги, ми проїдемо автобусом. Таким чином ви заощадите сили для важких підйомів, які того варті, і побачите всі заплановані найцікавіші об’єкти.
Це велотур радiального типу, проживання у сучасному дерев'яному котеджі зі всіма зручностями.

тривалість: 7 днів
ціна: 2850 грн

Від Прута до Черемоша (кільцевий велопохід з супроводом мiкроавтобуса)

Маршрут цього туру пролягає у самому серці Гуцульського краю. Тут кожне село - легенда, а місто - то столиця. Чудова природа, прозорі ріки, водоспади, чисте повітря, все для фізичного та духовного відпочинку та оздоровлення.
Велопохід з проживанням в наметовому таборі та супроводом мiкроавтобуса.

тривалість: 5 днів
ціна: 1750 грн

Комбіновані тури по Україні

Комбіновані тури дають можливість побувати у кількох походах за один виїзд. Вони поєднують Дністер і печери, піший похід в Карпатах зі сплавом та екскурсіями у замках та фортецях. Ці тури досить динамічні, пейзажі навколо постійно міняються, а м'язи встигають відпочити. Комібновані тури подобаються зайнятим людям, які хочуть отримати максимум різних емоцій за короткий час.

Все й одразу

Комбінація: екскурсія, піша прогулянка, сплав по Дністру, печера Млинки

Ця подорож дає можливість відчути усі принади Тернопільського краю впродовж вихідних. Ви побачите руїни старовинних фортець та храмів, відчуєте прохолоду найвищого в Україні рівнинного водоспаду, прогуляєтесь мальовничою долиною річки Джурин, сплавитесь на катамаранах Дністровським каньйоном, відвідаєте таємничу гіпсову печеру Млинки.

тривалість: 2 дні
ціна: 1550 грн

Карпатський колорит з комфортом

Комбінація: сплав по Дністру + сходження на Говерлу і Піп Іван + рафтинг на Черемоші + музеї + Коломия

Літній відпочинок в Карпатах з проживанням у затишному котеджі і щоденною насиченою програмою: сплав по мальовничому Дніструпрогулянки в гори, сходження на Говерлу, екскурсії найцікавішими музеями регіону, рафтинг на бурхливому Черемоші, катання на конях. Все це, а також гаряча сауна на дровах і домашня кухня дасть можливість вам відчути справжній колорит  гуцульських Карпат.

тривалість: 7 днів
ціна: 5170 грн

Повний відрив

Комбінація: екскурсії, сплав по Дністру, похід в Карпати, печери Млинки та Вертеба

Тиждень повного відриву від міської метушні. Тільки ти і чарівна природа Західної України! Впродовж подорожі ти поринеш у світ старовинних фортець та храмів, проберешся в темні гіпсові печери, які тисячами років зберігають свої блискучі багатства та нерозгадані таємниці, сплавишся на катамарані мальовничим Дністровським каньйоном, відчуєш прохолоду найвищого в Україні рівнинного водоспаду, побуваєш на величних вершинах Українських Карпат.

тривалість: 7 днів
ціна: 3180 грн

Весна у Карпатах

Комбінація: похід в Карпати + рафтинг на Черемоші

Початком туру стане шестиденний похід в гори зі сходженням на найвищі вершини Карпат: Говерлу і Піп Іван. Тут ви на власні очі побачите, як природа прокидається: із залитих сонцем річкових галявин, де від тепла хочеться стрибнути у гірський потік, піднімемося спершу у ліс, сніг і крига в якому вже поступаються першим крокусам, а там - і до вершини, де зима і не планує відступати (замерзлі дерева і каміння, подекуди глибокий сніг, завірюха). За тиждень ви відчуєте усі примхи мінливої весни: пекуче сонце, густі зливи і лапатий сніг. А після цього дводенний рафтинг на Черемоші  додасть останні краплі адреналіну.

тривалість: 8 днів
ціна: 2640 грн

Піший похід, рафтинг та джипінг в Карпатах

Тур відбувається на базі нашого рафтинг-табору у Карпатах на березі Чорного Черемошу. Тут обладнано наметове містечко, є електрика, туалет, поряд сауна. Звідси зручно робити радіальні сходження на навколишні вершини, оскільки табір знаходиться поряд з Чорногірським хребтом, Гринявськими полонинами та масивом Кукуль-Кострича. З полонин відкриваються чудові краєвиди на двотисячники Чорногори, а з Попа Івана та Смотрича видно усі навколишні гори та кордон з Румунією. Під час сходжень є нагода познайомитись з побутом гуцульських пастухів, полонинським господарством, побачити, як варять сир, скуштувати свіжого будзу. На Попі Івані є залишки польської обсерваторії, а під вершиною в лісі сховане мальовниче озеро Марічейка. А базування в стаціонарному таборі дозволить мати надзвичайно легкі рюкзаки (перекус та дощовик). Рафтинг та джипінг урізноманітнить програму туру, а сходження на Говерлу буде гідним закінченням подорожі у Карпатах.

тривалість: 8 днів
ціна: 3180 грн

Тематичні тури та тури-пригоди

В цьому розділі зібрані незвичайні походи, походи з родзинками. Тематичні походи можуть бути присвячені різним темам: романтичні стосунки та пошук другої половинки, рибалка, страйкбол, шахи, збір лікарських рослин тощо. Спеціальний вид тематичних походів - тури-пригоди дозволять відчути смак нештатних ситуацій та труднощі звичайного спортивного походу. А загалом тематичні походи покликані урізноманітнити програми турів та зробити сплави чи походи більш насиченими, корисними та цікавими.

Зустріч-тур на Дністрі

Шукаєте свою половинку?

У вашому серці живе Індіана Джонс і ви мрієте пригодами, а навколо немає однодумців? А тим-паче дівчини, готової розділити з вами радість походу  під проливним дощем?

Приїжджайте на сплав  – тут у похідних умовах ви зможете проявити себе і знайти однодумців, а можливо і віднайти близьку серцю особу. Хлопці зможуть проявити мужність і силу під час греблі на катамарані  і розводячи вогнище. Дівчата зачарують жіночністю співаючи пісень  і пригощаючи похідними стравами.  За межами цивілізації ви згадаєте, що таке просто купатися і засмагати, розповідати цікаві історії і мугикати веселу пісеньку під носа.

Взагалі-то, така атмосфера панує у всіх наших походах, але цю програму ми хотіли б організувати так, щоб усі були в рівних умовах. Тому, до участі у програмі запрошуються лише учасники «без пари».

Для формування веселої і дружньої компанії, а також для можливості завчасно перезнайомитись ми запрошуємо Вас  приєднатися до обговорення у facebook вже сьогодні.

Орієнтовний час сплаву – середина серпня.

Особливості відпочинку на Дністрі (FAQ)

тривалість: 5 днів
ціна: 1690 грн

Сплав та рибалка на Дністрі

Сплав по Дністру, на якому можна половити рибу. Маршрут і місця стоянок будуть вибиратись з урахуванням якості кльову та зручності для рибалки. На рибальському сплаві місцевий спеціаліст познайомить з технікою ловлі риби на Дністрі, основними наживками та прикормом, при потребі допоможе практичною порадою. Запрошуються як початківці, так і досвідчені рибаки. Будемо пробувати ловити як з катамарана, так і з берега. Відстань сплаву може бути скорочена на користь рибалки.

Корисні поради про рибалку на Дністрі

тривалість: 7 днів
ціна: 2200 грн

Відпочинок для дітей

Літні активні програми відпочинку для дітей середнього та старшого шкільного віку на Дністрі та у печері Млинки. Усі програми передбачають активне ознайомлення з туризмом, а також багато цікавих ігр та конкурсів, пізнавальних та практичних занять. 

Юнацький мікс

Активний комбінований тур для юнаків і дівчат віком 14-16 років.
Справжній похід для юних туристів з проживанням у наметах, похідною кухнею та помірним фізичним навантаженням на природі. Гармонійне поєднання сплаву по Дністру, піших прогулянок до водоспадів, природних і історичних пам’яток, екскурсії у печеру Млинки. А щовечора похідне вогнище, цікаві ігри та конкурси.
З молоддю працюватимуть інструктори, аніматори, кухарі та медик. Проживання під час сплаву у 2-3 місних наметах у спальних мішках, остання ночівля у туристичному будиночку Наша Спелеохата. Повноцінне 4-разове харчування.

тривалість: 5 днів
ціна: 2000 грн

Екскурсії по Україні

фото: Сергій Кліменко

Західна Україна багата старовинними пам'ятками архітектури та мальовничими природніми цікавинками. Тут багато готичних костелів, могутніх фортець, вишуканих замків та палаців. Все це досить компактно розміщено, що робить подорож насиченою та динамічною. Географічно райони проведення екскурсій можна поділити на 2 половини: на північ від Тернополя та південь Тернопільщини. До першої частини відносяться такі об'єкти: Збаразький замок, місто Кременець, Почаївська лавра, палац у Золочеві, Олеський замок, Підгорецький замок та інші. До південного кільця відноситься Бучацька фортеця, монастир у Язлівці, руїни замків та фортець у Скалі-Подільській, Теребовлі, Микулинцях, Кудринцях та інших селах. Перлинами екскурсійних маршрутів Західної України є Хотин та Кам'янець-Подільський.

Екскурсія "Галицьке середньовіччя"

Маршрут проходить північною частиною Тернопільської і північно-східною частиною Львівської областей. Тут сконцентровані найкраще збережені історичні пам'ятки краю: замки-музеї у Збаражі, Золочеві та Олеську, Підгорецький та Вишневецький палаци, руїни Кременецької фортеці, а також одна з найвідоміших святинь західної України - Почаївська Свято-Успенська лавра.

тривалість: 2 дні
ціна: 1000 грн

Кінні походи

Посеред шуму, смогу і суєти нашого величезного міста раптом ніби потрапляєш у зовсім іншу атмосферу ... Тут інші запахи і звуки, а замість гудків автомобілів і шелесту шин чутно іржання і тупіт копит.
Тут відкривається особливий світ зі своїми радощами і пристрастями - світ, де панують КОНЯ ...

"Посеред шуму та гулу нашого  міста раптом ніби потрапляєш у зовсім іншу атмосферу. Тут інші запахи і звуки, а замість гуркоту автомобілів і повсякденних розмов чутно іржання і тупіт копит. Тут відкривається особливий світ зі своїми радощами і пристрастями - світ, де панують КОНІ..."

Коні вважаються одними з найблагородніших тварин у світі. Їх не тільки використовують в роботі або як спосіб пересування, але і для лікування багатьох людських недуг. Кінні прогулянки допомагають ближче поспілкуватися з цими дивовижними тваринами, вони допомагають вам розслабитися, відійти від повсякденних проблем, а також отримати масу гарного настрою. На сьогоднішній день кінні прогулянки - це один з найпопулярніших видів заміського відпочинку. «Турклуб» для мешканців та гостей міста Тернопіль пропонує таке захоплююче, цікаве і водночас не з легких занять, яке підходить кожному і дає можливість добре провести день. Позитивний вплив такої прогулянки на здоров'я  людини, є перевагою при виборі відпочинку. 

Зимовий кінний похід

Дводенний похід на конях пересіченою місцевістю неподалік Тернополя. За два дні ми пройдемо лісами і полями,  шутрованими дорогами і стежками, будуть стрімкі підйоми і круті спуски, оглянемо місцеві цікавинки як то джерела, церкви і костели, сільські подвіря та городи, пройдемо під 18 метровим австрійським мостом  і все це на спині у великого і теплого коня :).

Даний маршрут актуальний лише у холодну половину року, тож одягнутися потрібно як для катання на лижах і тоді два дня на відкритому морозному повітрі у компанії з конем принесуть вам багато позитивних емоцій і оздоровлення.

Ми пропонуємо два варіанти проживання - турбаза радянського типу або готель. Залежно від вартості проживання вартість туру складе  920 або 1070 грн з особи. 

Діють групові знижки: для групи з 3 осіб - 50 грн/чол, для групи з 4 осіб - 80 грн на кожного!

Враження від кінного походу

тривалість: 2 дні
ціна: 1015 грн

Кінний похід: в гості до князя Микули

Нетривалий кінний похід з Тернополя до старовинного містечка Микулинці і назад. Маршрут пролягає мальовничими лісами та садами, попри ставки та озера, вздовж річки Серет. На переходах заплановано багато зупинок, купання тощо. А ще в Микулинцях можна буде оглянути руїни замку XVI ст. та палац графів Реїв, споруджений у XVII ст.

Враження від кінного походу

тривалість: 2 дні
ціна: 1465 грн

Найближчі тури

Шукайте нас в соцмережах:
facebook vkontakte
rafting_camp_on_the_cheremosh youtube
пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

Знижка на велотури для клієнтів Турклубу -10%