рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Екскурсії в печерах

Більшість екскурсій відбувається в печерах Млинки, Атлантида, Кристалічна (нестандартний маршрут). Тут прийдеться повзти на животі, лазити на карачках, протискатись крізь щілини та розпори. Від учасників вимагається певна фізична підготовка, бажано відсутність зайвої ваги або наявність величезного бажання пройти маршрут. Ці екскурсії проводяться у комбінезонах, зі змінним взуттям та налобними ліхтариками. На маршруті також можна побачити гарні кристали, сталактити та інші печерні утворення.

В деяких турах ми також відвідуємо менш складні печери (Кристалічна та Вертеба), в яких можна ходити без комбінезона та ліхтарика, оскільки маршрути освітлені. Ці печери доступні всім. В них можна побачити рештки древніх людей, трипільські глечики, колонії кажанів та "сталактити-соломки".

Печера Млинки: Шалені вихідні

Програма молодіжного відпочинку за "студентськими тарифами". Активна і захоплююча подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах і ліктях, а й яскраві спогади про насичені вихідні. Ночівля на гостинних нарах нашої Спелеохати забезпечить веселі вечори та єднання колективу!

При замовленні туру на групу від 5 осіб в будні - знижка 15%

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 2 дні
ціна: 950 грн

Вихідні у Млинках + Угринь - 3 дні

Два дні динамічних екскурсій у Млинках, приємний бонус - екскурсія нестандартним маршрутом, та вихід у печеру Угринь третього дня. Веселий та бюджетний варіант спелеовідпочинку на триденні святкові вихідні.

Тут не буде оглядових чи повільних екскурсій, переїздів до інших печер чи зайвого марнування часу - тільки печера, тільки хардкор.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 1560 грн

Три печери: Млинки, Вертеба, Кристалічна

Пізнавальний маршрут з відвіданням основних екскурсійних печер Тернопілля - Млинків, Кристалічної, унікальної печери-музею трипільської культури Вертеба - та древнього язичницького капища в мальовничому місці над Серетом. Незабутні враження від підземного світу з його ніжними кристалами, мерехтливими візерунками стін і тендітними кристалічними квітами заповнять найяскравіші сторінки спогадів про ваші мандри.

тривалість: 2 дні
ціна: 1825 грн

Ідеальний спелеовікенд: Млинки+Атлантида

Пропонуємо програму для ідеальних спелеовихідних!

У суботу - розминка у печері Млинки: дві динамічні екскурсії, наповнені цікавими перешкодами, дозволять добре розім'яти м'язи після робочого тижня. У неділю - екскурсія до печери Атлантида, однієї з найбільш оригінальних гіпсових печер України: чітка скульптура залів та коридорів, що розташовані на трьох рівнях, цікаві розповіді провідників, та родзинка печери - величезна кількість гіпсових кристалів найрізноманітніших форм та забарвлення.

А після завершення туру буде чудова нагода прогулятись старовинним Кам'янцем-Подільським.

Ви також можете замовити окремі екскурсії.

тривалість: 2 дні
ціна: 1665 грн

Екскурсія в печеру Оптимістична + Млинки

Найдовша в світі гіпсова печера Оптимістична була до недавнього часу закрита для звичайних відвідувачів. Потрапити туди можна було лише в складі робочих експедицій. І лиш під кінець 2011 року тури в Оптимістичну стали можливі для широкого загалу туристів. У печері обладнаний унікальний в Україні спелеомузей із зразками най цікавіших печерних утворень (величезних кристалів, плафонів, химерних геликтитів, їжачків та троянд з кристалічного гіпсу) і галерея підземної ліпки, де на вас чекають казкові рибини, міфічні атланти і інші химерні істоти.
А для підтримки доброї фізичної форми відвідайте дві спортивні екскурсії у печері Млинки.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

Відгук про екскурсію в Оптимістичну - погляд учасника.

тривалість: 2 дні
ціна: 1730 грн

Три печери: Млинки, Угринь, Вертеба

За три дні ви детально ознайомитесь з печерою Млинки, відвідавши три її райони кожен з яких відрізняється  розмірами залів, кольорами кристалів, глибиною тріщин; побуваєте в печері Угринь - невеликій сусідці печери Млинки, де взимку полюбляють гуртуватися кажани; та зможете полежати на справжній трипільській лежанці в музеї трипільської культури - печері Вертеба. Особливого компанійського духу додасть подорожі ночівля на двоповерхових багатомісних ліжках у Спелеохаті.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 1810 грн

Оптимістична, Млинки, Угринь - 3 дні

Печера Млинки - спортивна, динамічна, цікава своїми глибокими тріщинами-"розпорами" та вузькими лазами, тут знадобиться добра витримка і фізична сила. Печера Угринь - найменша та найвужча - перевірить витонченість вашої фігури. Печера Оптимістична - як  найдовша гіпсова у світі - захопить найбільшим розмахом у всьому - тут великі не лише зали і галереї, а й кристали та натічні форми і ще багато рукотворних скульптур.

Відгук про екскурсію в Оптимістичну - погляд учасника.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 2305 грн

Екстрім-гра: Гонки Андеграунд

Гонки Underground – 5 годинний екстремальний спелеоквест у печері Млинки
П’ять годин фізичного і психологічного навантаження у безперервному русі. 
Пересування у печері вимагає доброї фізичної підготовки, щоб протискатися у вузькі ходи і нірки, видиратися на кам’яні глиби, тримати рівновагу на хитких брилах, роклинюватися  усім тілом для подолання глибоких розщелин. Все це ми придобрили завданнями на кмітливість і вправність для всієї команди, в яких знадобляться і товаристський дух і сила і витривалість. 
Спробуйте – буде гаряче!

Як дістатися на тур?

тривалість: 1 день
ціна: 540 грн

Канікули на Спелеохаті для організованих груп

Варіант активного відпочинку для школярів та студентів, туристичних гуртків та просто організованих груп.  
В програму включено 4 виходи у печеру Млинки та Угринь і наземний квест, харчування та проживання у Спелеохаті.
Це тур для дружньої компанії це нагода стати ще дружніше, провести час із задоволення та користю, отримати нові знання та навички. Можливість отримати задоволення від відпочинку вдалині від шумних міст, подихати свіжим повітрям, намилуватись природою, активно провести час. І поряд з тим, затишна Спелеохата не змусить Вас відмовлятися від благ цивілізації. П'ять днів канікул пролетять немов одна мить і всі учасники ще довго будуть ділитись враженнями від підземного світу та згадувати спільну поїздку.

Програма проводиться лише в будні дні для організованих груп у кількості від 15 осіб з керівником групи

Для сімей та окремих замовників пропонуємо варіант туру із супроводом вихователя Канікули на Спелеохаті

тривалість: 5 днів
ціна: 1705 грн

Канікули на Спелеохаті

Бюджетний відпочинок на канікулах для школярів молодшого та старшого віку.
В програму входять 4 виходи печері Млинки та Угринь, наземний фото-квест, проживання та харчування у Спелеохаті, супровід аніматора (діти можут брати участь без батьків).
Оптимальний варіант провести канікули чи невелику відпустку поєднавши цікаве та корисне. Виходи у печери, піші та лижні прогулянки, затишний туристичний хостел Спелеохата, весела компанія однодумців, відпочинок вдалині шумних міст у оточенні лісів, полів та сніжних заметів. Пропонується програма помірних фізичних навантажень: половина дня зайнята наперед визначеними активностями; другу половину можна заповнити на свій розсуд, залежно від уподобань та власної витривалості.

Для організованих груп від 15 осіб ми пропонуємо груповий варіант цього туру.
Більш насичена програма із відвіданням інших печер Тернопільщини - Канікули у печерах.

тривалість: 5 днів
ціна: 2595 грн

Канікули у печерах для організованих груп

Програма для організованих груп школярів на час канікул протягом року. Щоденні активні екскурсії у печери Кристалічна, Вертеба, Угринь і Млинки. Відвідання історичних і природних памяток Тернопільської області: Джуринський водоспад та руїни замку, залишки палацу у Скалі-Подільській, древнє капище та скельний храм над річкою Серет, прогулянка у мальовничому містечку Чортків, де збереглися дерев'яні храми ще 17 ст. У будь-яку погоду - у печерах завжди стала температура і вологість. Бюджетний варіант проживання у багатомісних кімнатах туристичного будиночку - буде тепло і гамірно!
Програма проводиться лише в будні дні, для організованих груп зі старшим групи в кількості від 15 осіб.

Дивіться також: Літній табір у Млинках 

тривалість: 5 днів
ціна: 2215 грн

Канікули у печерах

Щоденні активні екскурсії у печери КристалічнаВертебаУгринь і Млинки. Відвідання історичних і природних памяток Тернопільської області: Джуринський водоспад та руїни замку, залишки палацу у Скалі-Подільській, древнє капище та скельний храм над річкою Серет, прогулянка у мальовничому містечку Чортків, де збереглися дерев'яні храми ще 17 ст. У будь-яку погоду - у печерах завжди стала температура і вологість.Бюджетний варіант проживання у багатомісних кімнатах туристичного будиночку - буде тепло і гамірно!
Можна приєднуватися поодинці.

Для організованих груп від 15 осіб пропонуємо груповий варіант даного туру.
Більш бюджетний варіант без виїзних екскурсій - Канікули на Спелеохаті.

Дивіться також: Літній табір у Млинках 

тривалість: 5 днів
ціна: 3580 грн

Зимові тури в Карпати

Взимку ми пропонуємо три основних напрямки в відпочинку в Карпатах: поїздки на гірськолижні курорти, лижні походи з рюкзаком, радіальні піші виходи в гори з ночівлею у готелі (колибі). Окремо виділяємо новорічні тури в Карпати. Кожен напрям має свої переваги і зручності. Виїзди на гірськолижні курорти (Буковель, Драгобрат) зацікавлять лижників, для яких ми підготовували зручне проживання, харчування та транспортні послуги. Любителі  "дикого" відпочинку зможуть відчути всю суворість зимових гір та жар вечірньої ватри у лижних походах. А тим, хто любить ходити пішки і жити в комфортих умовах підійдуть піші прогулянки на полонини та нескладні вершини (Хом'як, Смотрич, Говерла). 

Гірські лижі і лижні походи в Карпатах

лижные походы в Карпаты

Гірськолижні катання на Буковелі і Драгобраті, від 4 до 7 днів, з радіальними виходами в гори, з комфортним проживанням  і харчуванням, екскурсіями.

А також спортивні лижні походи з рюкзаками і проживанням у колибах (літніх притулках для вівчарів).

Лижний похід на Кукуль

Маршрут цього лижного походу пролягає по полонинах, які знаходяться зовсім поруч від найвищого хребта у Карпатах - Чорногори. На Кукулі є залишки старого кордону (які згодом переходять на Говерлу), затишні колиби та розлогі пасовища, які взимку перетворюються на снігові пустелі. Кострича примітна затишними лісовими галявинами та дорогами. З обох хребтів відкриваються неповторні краєвиди на Чорногору та інші гірські масиви Карпат.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована для групи від 8 осіб.

Увага! Лижний похід ставить перед учасником ряд необхідних умов
- хороший рівень фізичної підготовки 
- досвід літніх піших походів тривалістю більше 4 днів 
- наявність повного переліку одягу та спорядження 
- сила волі та витривалість - рюкзак вагою до 15 кг на собі, ночівля в наметах/літниках, суворі погодні умови 

Однак фізичні витрати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями

Важливі нюанси про лижний похід

тривалість: 4 дні
ціна: 1865 грн

Перевірка на міцність: Горгани

Лижний похід в Горгани - це найбільш класичний маршрут, з нього починались лижні тури. Вже багатьом групам він запам'ятався карколомними спусками в долину річки Зубрівка, вечірніми посиденьками у колибі на перевалі Столи, крутим підйомом на полонину Довга та пологими спусками у автентичне гуцульське село Бистриця. Якщо пощастить, можна з'їхати вниз на гуцульських санях, якими взимку возять сіно з полонин. З хребта Довгої видно гірськолижний курорт Буковель. В Бистриці похід закінчується жаркою банею та варениками в сметані.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 8 осіб.

Лижний похід в Карпати вимагає хорошого рівня фізичної підготовки, сили волі, витривалості, взаємопідтримки, командної роботи. Однак фізичні вирати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями...
Похід для тих, хто не боїться зими в горах і прагне оволодіти навичками пересування на туристичних лижах.

Важливі нюанси про лижний похід

тривалість: 4 дні
ціна: 2130 грн

Буковель (гірськолижний тур для початківців), 4 дні

Цей гірськолижний тур на Буковель найкраще підійде лижникам-початківцям, які вперше стають на гірські лижі. Адже в перший день інструктор ознайомить з базовою технікою катання, правилами поведінки та техніки безпеки на гірськолижних схилах і в наступні дні ви зможете самостійно вдосконалювати свою майстерність на зручних підготовлених трасах Буковеля.

Переваги туру:
- розташування близько до Буковеля (30хв на мікроавтобусі)
- навчання базовій техніці першого дня від інструктора на місцевій базі
- постійний супровід буса (можна залишити речі на час катання, підійти на обід, відпочити)
- підготовлені та доглянуті траси Буковеля добре підходять для початку катання, а розвинута інфраструктура зробить катання більш безпечним
- в грудні всі ціни ще низькі і можна розраховувати на найменшу вартість проживання, абонементів і прокату спорядження

Вартість розрахована на групу від 5 осіб й  діє у період низьких цін у грудні та лютому- березні. У січні вартість туру складе 3710 грн / ос.

тривалість: 4 дні
ціна: 3520 грн

Буковель-3 дні

Три дні гірськолижних катань на Буковелі - найбільш відомому та комфортному курорті України. Велика кількість якісно підготовлених схилів дають можливість кататись як початківцям, так і професіоналам, комфортабельні крісельні підйомники забезпечать вам сили на цілий день, числені додаткові розваги урізноманітнять відпочинок. Трансфер з Тернополя або Івано-Франківська, проживання у садибі економ варіанту зі зручностями, постійний супровід мікроавтобуса. 

Вартість розрахована на групу від 5 осіб й діє у період низьких цін - до 25 грудня та у лютому - березні, ціна на тур в січні 2955 грн/ос.

тривалість: 3 дні
ціна: 2705 грн

Драгобрат-3 дні

Катання на Драгобраті - найвищому гірськолижному курорті України. Саме за рахунок найвищого розміщення на Драгобраті найдовше тримається природний сніг - аж до травня, після снігопадів тут можна покататись по свіжому пухляку. Схили тут крутіші ніж на Буковелі, є як підготовлені, так і не підготовлені траси, працюють крісельні і  бугельні підйомники, оснащені витяги для початківців. Найбільше вражають тут краєвиди і відірваність від цивілізації - дістатись сюди можливо лише на позашляховиках.
Забезпечуємо трансфер учасників на Драгобрат на УАЗі, проживання у садибі зі зручностями.

Вартість розарахована на групу від 5 осіб й діє у період низьких цін, тому тур не проводиться у святковий період з 25.12 по 15.01.

тривалість: 3 дні
ціна: 2630 грн

Буковель-Драгобрат

Катання на Буковелі і Драгобраті - двох найкращих лижний курортах України. Буковель - це велика кількість зручних підготовлених трас та комфортні підйомники, Драгобрат - це природній сніг та шалені краєвиди. 

Старт і фініш у Тернополі
Проживання і харчування економ варіанту.

Вартість розрахована на групу від 5 осіб й діє у період низьких цін, тому тур не проводиться у святковий період з 25.12 по 15.01.

тривалість: 4 дні
ціна: 3925 грн

Фрірайд у Карпатах

Якщо Ви впевнено стоїте на лижах та хочеться розбавити катання на трасах чимось новим та цікавим - фрірайд саме те, що Вам потрібно. Це катання поза трасами по непідготовлених схилах. Улюбленим місцем для багатьох прихильників фрірайду в Україні є Драгобрат. Він розташований на висоті 1400 м і є найвисокогірнішим курортом в Україні. Неподалік знаходиться г. Близниця (1889 м), найвища гора Свидовця, популярного гірського масиву Українських Карпат. Це ідеальне місце, щоб відкрити для себе таємниці фрірайду, намалювати лижами власну, унікальну лінію, якою до Вас ніхто іще не спускався. 

При бажанні тур можна доповнити ще одним днем катання на гірськолижних трасах Драгобрату.

Важливі нюанси:

В погану погоду (туман, хуртовина) проведення туру не можливе.

Залежно від стану снігу в Квасах, можливо, доведеться в кінці спуску кілька метрів пройти пішки.

тривалість: 2 дні
ціна: 1945 грн

Говерла - Буковель - Драгобрат

П’ять днів у Карпатах:сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Проживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня.

 

Деталі, нюанси, часті питання

Про фізичну підготовку і складність турів

Спорядження для зимових походів

Вартість розрахована на групу від 10 осіб

тривалість: 5 днів
ціна: 5100 грн

Гірськолижний тиждень у Карпатах

Тиждень в Карпатах, в горах, відпочинок на лижах. 2 дні катань на гірськолижному курорті "Буковель", сходження на Говерлу, піші прогулянки в гори. А щоб сповна відчути місцевий колорит відвідаємо гуцульський  музей, пообідаємо у колибі – гуцульському ресторані, поп’ємо Квасівської мінеральної води. Проживання у комфортній садибі зеленого туризму на вотчині князя Микули - у селі Микуличин (найдовшому селі в Карпатах).

Про відпочинок на Буковелі, ціни на катання та прокат гірськолижного спорядження

Вартість розрахована на групу від 10 осіб

тривалість: 7 днів
ціна: 7180 грн

Зимові піші тури

зимові походи в карпати

Тури цієї серії дозволять насолодитись незайманими краєвидами зимових Карпат та відчути радість прогулянок у засніженому лісі. Комфортні тури підійдуть як новачкам, так і досвідченим туристам, які цінують комфорт та затишок карпатської садиби. Разом з тим потрібно бути готовим до цілого дня активного трекінгу та дуже уважно підібрати одяг. Зимові сходження традиційно плануються на Новий рік та Різдво.

Важливо: комфортна ночівля // без важкого рюкзака // гарні краєвиди, Говерла // не потребує спецпідготовки

Альпсемінар

Альпсемінар - це зимовий виїзд в гори, в якому можна отримати базові навички, необхідні для участі у сходженнях 1б-2б категорії складності. Програма передбачає теоретичні та практичні заняття, сходження на гору Піп Іван. Проживання в зручному Дараба-хостелі: нові 2-5 місні номери, зручності в будинку. Вимагаються: гарна фізична форма, досвід літніх походів, добре підготовлене спорядження згідно списку.  

На Альпсемінарі ви навчитесь:

 • правильно ходити по снігових та льодових схилах
 • ходити в кішках
 • користуватись льодорубом
 • ходити в зв'язці
 • зав'язувати основні вузли
 • підніматись та спускатись по перилах використовуючи різні страхувальні системи 
На вечірніх бесідах ми поговоримо про: 
 • підбір спорядження для зимових походів
 • правила лавинної безпеки та рятування
 • теорію організації страховки та рятування з тріщин
 • орієнтування на місцевості, GPSи та їх практичне використання в поході

Участь в Альпсемінарі допоможе вам протестувати спорядження та підготуватись для більш складних та цікавих виїздів, для прикладу сходження на Казбек в Грузії чи поїздки на Монблан у Європі.
Семінар не дає достатньо знань для самостійних походів, тож рекомендуємо користуватись послугами досвідчених інструкторів.  

Після проходження Альпсемінару учасникам вручається Сертифікат

Фото з Альпсемінару 2016

тривалість: 4 дні
ціна: 3100 грн

Альпсемінар на Драгобраті (економ)

Альпсемінар - навчально-практичний зимовий похід у гори, в якому можна отримати навички для подорожей не лише зимовими Карпатами, а й підготуватися до сходження на Казбек, Монблан чи інші вершини. Прослуханий теоретичний матеріал закріплюємо практичними тренуваннями в умовах наближених до високих гір. 

На Альпсемінарі ви освоїте:

 • техніку пересування по снігових та льодових схилах
 • правила користування кішками, льодорубом
 • роботу у звязках
 • техніку спуску з використанням різних страхувальних систем
 • правила лавинної безпеки та рятування

Для успішного проходження альпсемінару знадобиться добра фізична форма, бажаний досвід походів (як мінімум літніх) та спорядження згідно списку. Учасники, що пройдуть Альпсемінар отримають сертифікат.

Увага! Проживання у аскетичному туристичному притулку (зручності на поверсі). Покращений варіант туру Альпсемінар на Драгобраті (кофорт)

тривалість: 4 дні
ціна: 2430 грн

Зимовий похід на Говерлу

Зимова програма на 4 дні зі сходженням на найвищу вершину України Говерлу 2062 м, а також радіальними виходами на вершину Пожижевська та прогулянкою до котловану озера Несамовитого. Зимову погоду пом'якшує проживання в туристичному притулку, в спортивно-спартанських умовах, а походи полегшить те, що основна частина речей залишатиметься у хатині і рюкзаки будуть напівпусті.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 8 осіб

тривалість: 4 дні
ціна: 3780 грн

Зимовий похід на Петрос

Зимова програма зі сходженням на Петрос – четверту за висотою і одну з найскладніших українських вершин. Три дні високо в горах серед снігів і неймовірних краєвидів. Проживання у високогірному туристичному притулку по-дикому: багатомісні кімнати, ночівля у спальниках, туалет на дворі, вода – топлений сніг. 

 

Про фізичну підготовку і складність турів.

Вартість розрахована на групу від 8 осіб

тривалість: 3 дні
ціна: 1805 грн

Гулянка в Карпатах: у пошуках снігу - на Говерлу

Радіальні сходження на вершини Карпат, зокрема, на найвищу в Україні гору - Говерлу (2061 м). Проживання у затишній садибі з гарячою сауною та смачними гуцульськими стравами.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 8 осіб.

тривалість: 3 дні
ціна: 2385 грн

Гулянка в Карпатах: у пошуках снігу - на Хом’як

Активні прогулянки хребтами Карпат зі сходженням на г. Хом'як (1542 м), яка за своєю формою нагадує піраміду Хеопса. З цієї вершини можна побачити майже всі Карпати.
Тепла й затишна садиба, гаряча сауна, гуцульські страви щодня додаватимуть сил для все нових і нових звершень, а снігоступи допоможуть підкоряти вершини практично за будь-якої погоди.

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 8 осіб.

тривалість: 3 дні
ціна: 2290 грн

Вихідні на вершині: Хом’як

Активна прогулянка на вихідні зі сходженням на г. Хом'як (1542 м), яка за своєю формою нагадує піраміду Хеопса. З вершини можна побачити майже всі Карпати. Проживання в садибі додасть комфорту - і ви зможете без зайвих клопотів насолоджуватися зимовими Карпатами.
Для активних людей, що прагнуть встигнути все! 

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 8 осіб.

тривалість: 2 дні
ціна: 1380 грн

Альпсемінар на Говерлі

Альпсемінар - це зимовий вихід в гори, в якому можна отримати базові навички, необхідні для участі у сходженнях 1б-2б категорії складності. У програмі теоретичні та практичні заняття, сходження на гору Говерла, проживання на туристичній базі "Заросляк" (2-3 місні номери). Вимагаються: гарна фізична форма, досвід літніх походів, добре підготовлене спорядження згідно списку.  

На Альпсемінарі ви навчитесь:

 • правильно ходити по снігових та льодових схилах
 • ходити в кішках
 • користуватись льодорубом
 • ходити в зв'язці
 • зав'язувати основні вузли
 • підніматись та спускатись по перилах використовуючи різні страхувальні системи 
На вечірніх бесідах ми поговоримо про: 
 • підбір спорядження для зимових походів
 • правила лавинної безпеки та рятування
 • теорію організації страховки та рятування з тріщин
 • орієнтування на місцевості, GPSи та їх практичне використання в поході

Участь в Альпсемінарі допоможе вам протестувати спорядження та підготуватись для більш складних та цікавих виїздів, для прикладу сходження на Казбек в Грузії чи поїздки на Монблан у Європі.
Семінар не дає достатньо знань для самостійних походів, тож рекомендуємо користуватись послугами досвідчених інструкторів.  

Після проходження Альпсемінару учасникам вручається Сертифікат

Фото з Альпсемінару 2016

тривалість: 4 дні
ціна: 3900 грн

Зимове сходження на гору Піп Іван

Концепція комбінованого зимового туру в Карпати - поєднати активну та пізнавальну частину програми, та не тільки познайомитись з історією, звичаями, побутом та традиційними ремеслами краю, але й помилуватись зимовими карпатськими краєвидами з вершини гори Піп Іван чи прогулятись до величезної камяної скульптури Терншорської Лади.

Вартість туру у святковий період з 15 грудня по 15 січня складе 2500 грн/особу

При замовленні туру на групу від 10 осіб діє знижка 10%. 

тривалість: 3 дні
ціна: 2100 грн

Новорічні тури

Новий рік 2019 в Карпатах!

Запрошуємо на новорічні тури з комфортним проживанням у садибах, сходженням на Говерлу, катанням на Буковелі і Драгобраті, спортивний лижний похід на Кукуль або зустріч Нового року під Петросом.

Цього року, як завжди, пропонуємо варіанти на різний смак та рівень витривалості. Є тури розраховані на тих, хто може пожертвувати душем і фарфоровим унітазом заради неторканого зимового лісу та дружніх вечорів біля теплої пічки. Дикий Новий рік під Петросом - підкиньте полінце в пічку, інакше відчуєте свіжість зимового ранку. Похід зимовими Карпатами - це привід пишатися собою весь наступний рік, після такого початку року, усі заплановані звершення будуть Вам по плечу. 

Одразу кілька турів, які передбачають катання на гірських лижах на Буковелі та Драгобраті, а також сходження на Говерлу. Можливість милуватися зимовими Карпатами не йдучи по засніженій стежці, а попиваючи гарячий шоколад біля вікна садиби.

Також чекаємо на вас у Млинках. Нагорі може бути сніг, а може й дощ; може мороз, або не по зимовому тепло, а у печері немає пір року і час спинився.
Святкування Нового року - в лісі, на полонині, під землею; з веселими іграми і конкурсами, вогнищем і салютами.

Новорічний зимовий похід на Говерлу

Почати новий рік сходженням на найвищу вершину України - це впевнена заявка на успішний рік. Зимову погоду пом'якшує проживання на туристичній базі Заросляк, а походи полегшить те, що основна частина речей залишатиметься на базі і рюкзаки будуть напівпусті.

Вартість розрахована на групу від 7 осіб

 

Про фізичну підготовку і складність турів

Спорядження для зимових походів

тривалість: 4 дні
ціна: 3520 грн

Новорічний лижний похід на Кукуль

Маршрут цього лижного походу пролягає по полонинах, які знаходяться зовсім поруч від найвищого хребта у Карпатах - Чорногори. На Кукулі є залишки старого кордону (які згодом переходять на Говерлу), затишні колиби та розлогі пасовища, які взимку перетворюються на снігові пустелі. Кострича примітна затишними лісовими галявинами та дорогами. З обох хребтів відкриваються неповторні краєвиди на Чорногору та інші гірські масиви Карпат.

Увага! Лижний похід ставить перед учасником ряд необхідних умов:
- хороший рівень фізичної підготовки
- досвід літніх піших походів тривалістю більше 4 днів
- наявність повного переліку одягу та спорядження
- сила волі та витривалість - рюкзак вагою до 15 кг на собі, ночівля в наметах/літниках, суворі погодні умови 

Однак фізичні витрати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями...

Важливі нюанси про лижний похід

Про фізичну підготовку і складність турів

Вартість розрахована на групу від 7 осіб

Похід для тих, хто не боїться зими в горах, прагне оволодіти навичками пересування на туристичних лижах, готовий нести всі свої речі у себе за спиною і спати в спальнику у справжній вівчарській колибі (літник).
тривалість: 4 дні
ціна: 2670 грн

Новорічні Млинки+Угринь, 3 дні

Новий рік під землею! Ви ще такого не пробували? Приїжджайте до нас. Родзинка туру - нічний новорічний вихід в печеру!

Два дні динамічних екскурсій у Млинках, приємний бонус - екскурсія нестандартним маршрутом, та вихід у печеру Угринь третього дня. Веселий та бюджетний варіант спелеовідпочинку на триденні святкові вихідні.

Тут не буде оглядових чи повільних екскурсій, переїздів до інших печер чи зайвого марнування часу - тільки печера, тільки хардкор.

Ви також можете замовити окремі екскурсії

тривалість: 3 дні
ціна: 2115 грн

Дикий Новий рік під Петросом

Новорічна мандрівка зі сходженням на Петрос – четверту за висотою і одну з найскладніших українських вершин. Чотири дні високо в горах серед снігів і неймовірних краєвидів. Проживання у високогірному туристичному притулку по-дикому: багатомісні кімнати, ночівля у спальниках при температурі 7-8 градусів, туалет на дворі, вода – топлений сніг. Зустріч Нового року біля вогнища, ігри, санки, сніжки. Приєднуйтесь, буде весело і гамірно!!

Вартість вказана для групи від 7 осіб.

Про фізичну підготовку і складність турів

Пргоноз погоди в Карпатах

тривалість: 4 дні
ціна: 2300 грн

Говерла - Буковель - Драгобрат. Новий рік

П’ять днів у Карпатах: сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Новорічна програма з іграми і конкурсами, зустріч Нового року  на полонині біля  гуцульської ватри (вогнища). Проживання у котеджі, смачна домашня кухня. 

У період до 15 листопада тур можна забронювати по вигідній пропозиції, рання ціна - 4500 грн/ос.

Деталі, нюанси, часті питання

Прогноз погоди в Карпатах

Проживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня. 
Варіант даного туру з більш економним  проживанням – 2100 грнПроживання у котеджі, двомісні номери, санвузол у будинку, смачна домашня кухня. Варіант даного туру з більш економним  проживанням – 2100 грн
тривалість: 5 днів
ціна: 5100 грн

Новорічний Гірськолижний тиждень у Карпатах

Тижнева програма складається з двох частин: гірської - сходження на найвищу вершину України - г. Говерлу (2061 м) і підготовчі виходи на менші вершини, лижної - катання на гірськолижному курорті "Буковель", а за відповідного рівня снігу - частина прогулянок буде на туристичних лижах.
А також за бажанням: Драгобрат - катання або сходження на г. Близнюки, кінна прогулянка на полонину, снігоходи.
Зустріч Нового року на галявині біля вогнища з іграми і конкурсами.
Проживання у комфортній садибі зеленого туризму.

Про фізичну підготовку і складність турів

Спорядження для зимових походів

тривалість: 7 днів
ціна: 7490 грн

Походи в Карпати

Походи в Карпати - другий за популярністю вид активного відпочинку в Західній Україні. Сезони відображають оптимальний термін проведення туру з врахуванням погодних умов. Влітку ми пропонуємо тривалі походи від 3 до 10 днів. В цих походах передбачена ночівля в наметах. Навесні та восени, коли немає багато вільного часу, найкращим варіантом буде короткий 2-денний похід. Взимку ми запрошуємо долучатись до Зимових турів у Карпатах, що передбачають сходження на засніжені вершини й проживання у теплій садибі з гарячим душем і паркою сауною, а для тих хто бажаєте випробування суворішими умовами - приєднуйтесь до лижних походів.

Літні походи в Карпати серії "Спорт"

похід в карпати спорт

Серія "Спорт" - це традиційні походи в Карпати з рюкзаками, проживанням в наметах, готуванням їжі на вогнищі.  Ці походи відбуваються тільки в літній період, коли високогір'я Карпат звільнюється від снігу. Залежно від тривалості й складності маршруту літні походи вимагають середньої та доброї фізичної витривалості.

Переваги:

 • автономність та відірваність від цивілізації
 • приємні фізичні навантаження
 • надзвичайні краєвиди Карпат в гарну погоду
 • чорниці, гриби, гуцульські молоко та сир (будз, вурда, бринза)
 • гарна компанія та нові друзі

Тим, хто збирається в похід в Карпати, рекомендуємо прочитати статті-поради від нашого провідного інструктора Володимира: "Походи в Карпати: куди, коли і для кого", а також "Тривалість походів в Карпатах"

Похід в Карпати: Карпатський марафон

Марафон поєднав у собі два найцікавіші райони Карпат: Горгани з їхніми кам'яними розсипами та прадавніми лісами та Чорногору з її суворими вершинами, просторими полонинами та гірськими озерами. А ще, цих 10 днів у горах дадуть вам можливість перевірити твердість характеру, силу волі і міцність черевиків. Окрім пригод, буде час і на спілкування, ви зможете посміятися з анекдотів та поділитись своїми історіями біля вогнистої ватри. Саме в таких мандрах зустрічаються справжні друзі.

Часті питання про піші походи

тривалість: 10 днів
ціна: 4550 грн

Похід в Карпати: Неіснуючим кордоном

Дрімучі старезні ліси, височезні дерева, сиві клапті кори на могутніх стовбурах, м'які килими моху, розсипи кам'яних брил на вершинах, просторі полонини, загублені у просторі та часі, - все це найдикіший район у Карпатах - район Горгани. Незмінними провідниками будуть стовбчики колишнього польсько-чехословацького кордону та залишки укріплень оборонних ліній І та ІІ світової війни. Традиційний набір диких ягід, грибів та молочних продуктів на додачу.

Часті питання про піші походи

NB Інформацію про фізичну підготовку та складність турів можна знайти тут

тривалість: 7 днів
ціна: 3425 грн

Похід в Карпати: Неіснуючим кордоном +

Перевтільтесь на хвильку у прикордонника часів І та ІІ світової війни, пройшовши вздовж стовпчиків колишнього польсько-чехословацького кордону у найдрімучішому районі Карпат - районі Горгани. На додачу Вас чекає підкорення найвищої вершини масиву - г. Сивуля (1836 м). Дикі прадавні ліси, кремезні дерева-свідки давніх подій, м'який моховий килим під ногами та кам'янсті розсипи на вершинах, все загубилось у просторі і часі, та чекає свого мандрівника. Приємними бонусами, як завжди, залишаються дикі ягоди, гриби та гуцульські сири. 

Часті питання про піші походи

NB Інформацію про фізичну підготовку та складність турів можна знайти тут

тривалість: 8 днів
ціна: 3900 грн

Похід в Карпати: Найвищими вершинами

Цей найпопулярніший пішохідний маршрут проходить найвищим хребтом Українських Карпат - Чорногорою, де знаходяться усі двотисячники України. Тут усе най-най: найвищі гори, найвисокогірніші озера, найсильніше дме вітер, найдовше лежить сніг, найвисокогірніша споруда в Україні, найсмачніше смакує вечеря і найкраще усміхається сонце...

Під час походу ви побачите:

 • скелястий Петрос, струнку Говерлу та Білого Слона (руїни обсерваторії на горі Піп Іван Чорногірський, 2028 м);
 • чарівні карпатські краєвиди;
 • найвисокогірніші озера України з прозорою прохолодною водою (Бребенескул та Несамовите);
 • стовпчики польсько-чехословацького кордону;
 • залишки укріплень Першої світової війни;
 • скельні виходи на горах Петрос, Шпиці, Кізли, Вухатий Камінь і Смотрич;
 • водоспад під Смотричем, пороги на Чорному Черемоші;
 • гуцульські колиби та полонинське господарство.

У липні - серпні є можливість вдосталь поласувати чорницею та малиною, а у гуцулів завжди можна придбати молоко, бринзу, вурду чи будз.

Часті питання про піші походи
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 6 днів
ціна: 2925 грн

Боржавське Закарпаття

Пориньте в романтику «дикого походу» та проведіть кілька днів у мальовничому районі Карпат – на полонині Боржава. За кілька днів ми пройдемо майже весь боржавський хребет й по черзі підкорюватимемо його вершини - г. Темнатик, г. Великий Верх, г. Магуру-Жиде та найвищу точку полонини г. Стій. А в додачу спустимося до водоспаду Шипіт, що точить камінь біля підніжжя Боржави.

Маківки тутешніх гір вкриті м’яким килимом різнотрав’я та чорничних кущів. Тож, готуйтеся отримати не лише заряд енергії від гір, а й велику порцію вітамінів – смачних та цілющих ягідок чорниці.

Часті питання про піші походи 
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 5 днів
ціна: 2690 грн

Стежками буйволів в Карпатах

Свидовець - другий за висотою гірський хребет українських Карпат. Його ще називають наймальовничішим куточком Карпат або ж українськими Альпами. Свидовцем часто гуляють сильні вітри, тому він повністю лисий, це є неабиякою родзинкою - заходи сонця та світанки дивовижні. Здавна саме тут гуцули випасають корів та овець, а з 2016 року німець Мішель Якобі на літо приганяє сюди стадо своїх буйволів. Якщо пощастить тут ви зможете спробувати буйволиного сиру та молока, покататись верхи та сфотографуватись з екзотичними тваринами.

Часті питання про піші походи 
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 1690 грн

Дівчачий похід в Карпати

Маршрут походу по Карпатах підібраний спеціально для всіх представниць прекрасної статі. Відчуття гордості за пройдені кілометри до найвисокогірнішого озера України - оз. Несамовите, чи скельні виходи на гори ШпиціВухатий Камінь, Бребенескул і Смотрич вас будуть переповнювати. Безкінечні захопливі карпатські краєвиди, дивовижні заходи сонця і світанки надовго закарбуються у пам'яті. Ми зруйнуємо стереотип, що походи в гори доступні лише кремезним чоловікам.
А також доведемо, що дівчата в горах - абсолютно природньо, надзвичайно красиво і невимовно романтично.

Часті питання про піші походи 
Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 2330 грн

Операція Мараморош

Увага! Проходження маршруту вимагає завчасної реєстрації в прикордонному пункті, тому набір припиняється за 1 тиждень до початку походу!

Мармороси... ще донедавна - справжня Terra Incognita, закрита територія для відвідування туристами, адже тут простягнулася лінія україно-румунського кордону. Саме тому тут взимку найбільше слідів тварин, а влітку - найменше туристів.
Друга назва цього району - Мармороські Альпи і цим все сказано. Коли хочеться попасти у високі гори зі стрімкими, скелястими схилами, то час їхати саме сюди - в країну скель і полонин. Тут ви неодмінно зустрінете кавказькі пейзажі з карпатським колоритом. А перлини маршруту - Піп Іван Мармороський (1937 м) та Піп Іван Чорногірський (2028 м) назавжди причарують вас своєю скелястою величчю і дикою красою. Окремого шарму додаватимуть стовбці україно-румунського кордону, які супроводжуватимуть вас вздовж маршруту і руїни Білого Слона - польської обсерваторії на вершині Чорногірського двотисячника.

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку та складність турів

тривалість: 5 днів
ціна: 2660 грн

Похід в Карпати: До країни гірських озер

Свидовець - країна гірських озер та альпійських лук. На вершинах, що вкриті соковитою травою, гуцули з допомогою карпатських вівчарок вже століття випасають овець та корів. Можливо, вам вдасться навіть подоїти корову і скуштувати парного екологічно чистого молока, ну а водні процедури на високогір'ї гарантовано.
Помірні навантаження, чисте гірське повітря, сонце, купання в гірських озерах і засамага - все майже як на морі, але на 1800 м вище.

Маршрут стає комфортним для проходження орієнтовно з 1 червня. На час травневих свят на маршруті ще може лежати глибокий сніг. На стан снігу в цьому районі дивіться на он-лайн камери на курорті Драгобрат
Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 4 дні
ціна: 1890 грн

Кукуль-Кострича

Кукуль та Кострича - хребти, з яких відкриваються неймовірні краєвиди на найвищі вершини Карпат. Звідси можна милуватись пологими рельєфами Свидовця і кам'яними розсипами Горган, суворою Чорногорою з її скелястими велетами та стрункими обрисами буковинських гір. На полонинах збереглось тваринництво, тому варто сподіватися на молочний частунок. На Кукулі зустрінуться стовпчики старого польсько-чехословацького кордону, а подекуди можна натрапити на гільзи чи інше залізяччя часів Першої світової війни.
Помірні висоти цих хребтів дають можливість розпочати походи вже з травня, коли на вищих хребтах ще глибокий сніг, а наявність колиб дозволяє комфортно проводити вечори навіть у суворе міжсезоння.

Часті питання про піші походи

тривалість: 4 дні
ціна: 2125 грн

Кам'яний велет

Часу обмаль, а жага пригод і вражень як завше велика? Тоді цей маршрут саме для вас:

 • мінеральні джерела у Квасах, що дивують своїм смаком і природнім вмістом газів;
 • закарпатські букові ліси, які зачаровують кожного подорожнього;
 • стрімкі і мальовничі схили Шешула, Павлика і Рогнески;
 • могутній і гордий Петрос (2020 м) - кам'яний велет, що замикає Чорногірський хребет із заходу;
 • чарівні чорногірські полонини, які ще й досі бережуть і плекають давнє ремесло вівчарів.

Тому вперед за враженнями - у гості до Кам'яного велета.

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 1425 грн

Похід в Карпати: урочище Гаджина + рафтинг на Черемоші

Прогулянка на Чорногору через ур. Гаджина  та Кедруватий Погорілець - це один з маловідомих варіантів походів по Чорногорі. Ви будете підніматись старою, часами порослою, стежкою, де можна зустріти хіба що місцевих мисливців та грибників. В глибині Чорногірських лісів можна побачити галявини, де пасуться косулі та олені, пройтися по слідах кабана чи вовка. На полонині Гаджина можна назбирати багато чорниць, попити молока та скуштувати сиру. Купання в найбільш високогірному озері України Бребенескул додасть снаги наступного дня. По бажанню, можна радіально сходити до старовинної обсерваторії на горі Піп Іван. Спуск відбувається лагідним серпантином через Карпатський стоунхендж Вухатого Каменя.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 4 дні
ціна: 3040 грн

Горганська Цитадель

Найкам'яніше місце карпатьских вершин - гірський хребет Горгани. Справжня цитадель, справжній захист гірського масиву кам'янимим схилами. Під час І світової війни тут простягався перевал Легіонів польского війська, який залишив за собою історію героїчної оборони місцевих околиць. Ви відчуєте дух воїні, забудете, що таке цивілізація, та будете насолоджуватись повною свободою гір.

Окремими острівцями вражень будуть:

 • перевал Легіонів з його драматичною і героїчною історією та залишки оборонних ліній;

 • кам'яні розсипи та зарості жерепу (альпійська сосна) на хребтах Тавпіширка і Сивуля;

 • найвища вершина масиву Горгани - г. Сивуля (1836 м);

 • витоки р. Бистриця Надвірнянська на пол. Рущина;

 • табуни коней, що, мов дикі мустанги, пасуться на карпатських полонинах.

тривалість: 4 дні
ціна: 2480 грн

Піраміда Хеопса

Два дні, одна ніч - і повна торба вражень у вас за плечима. Лише за вихідні ви можете зануритися у світ дикої природи. Сходження на вершину Хом'як, що своєю формою нагадує Піраміду Хеопса і з якої можна побачити всі Карпати, кам'яні розсипи на схилах гір - "горгани", дзвінкий Женецький водоспад, ночівля в наметі і вечірнє вогнище на полонині Хом'яків - незабутні враження за такий короткий проміжок часу.

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 2 дні
ціна: 1275 грн

Кам'яне місто

Лише за два дні ви зможете повністю зануритися у світ дикої природи. Карпатські вершини, залишки скельних городищ з фортифікаційними укріпленнями, печерами і наскельними малюнками, дзвінкі водоспади і мальовничі потоки, містичне Мертве озеро і скеля Відьма, ночівля в наметі і вечірнє вогнище - незабутні враження за такий короткий проміжок часу.

 

Часті питання про піші походи

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 2 дні
ціна: 1190 грн

Цілорічні походи серії "Комфорт"

похід в карпати

Серія "Комфорт" - низка радіальних сходжень з проживанням у садибі зеленого туризму. Під час сходжень не потрібно нести важкого рюкзака з речами, а після прогулянки на вас чекатиме гарячий душ, вечеря і ночівля на подушці. Програми цієї серії діють цілорічно і не вимагають значної фізичної витривалості.

Піп Іван з екскурсіями

Концепція комбінованого туру у Карпати — поєднати активну та пізнавальну частину програми, та не тільки познайомитись з історією, звичаями, побутом та традиційними ремеслами краю, а й помилуватись карпатськими краєвидами з вершини гори Піп Іван чи прогулятись до величезної кам’яної рукотворної скульптури Терншорської Лади.

Вартість туру у святковий період з 15 грудня по 15 січня складе 2500 грн/ос

При замовленні туру на групу від 10 осіб діє знижка 10%.

тривалість: 3 дні
ціна: 2100 грн

Тури за кордон

Тури за кордон – це можливість організувати для себе яскравий та насичений відпочинок за межами України. Любителі екстремальних сплавів можуть обрати Рафтинг в Карелії, для любителів гір – піший похід в Туреччині, або ж можливо поєднати все разом, вибравши комбінований тур в Грузії, прикрасивши його сходженням на могутній Казбек.

Тури за кордон – це також і можливість ознайомлення із зарубіжною історією, легендами та традиціями.

Гірські лижі в Гудаурі (Грузія)

Якщо на лижах в Україні вам вже тісно, то Гудаурі вдале місце для початку катання в високих горах. Траси тут знаходяться на висоті 2-3 тисячі метрів, є круті схили для професіоналів, прості для новачків та просто великі гори в снігу для фрі-райдерів. Схили досить довгі (на кілька витягів) і з'їхати без зупинок вдасться не кожному! Витяги всі сучасні, крісельні + одна гондола. Проживання у хостелі, доїзд з України на бусі. Забираємо прямо з Києва.

Вартість поїздки - 300 $

Всі тури в Грузію

тривалість: 9 днів
ціна: 0 грн

Грузія: трекінг, рафтинг + Казбек

Подорож у Грузію, що поєднує найцікавіші види відпочинку, можливі в цій чудовій країні. Гори - тренувальний трекінг до Чаухі і сходження на Казбек 5033 м, рафтинг на річці Ріоні, відвідання печери Прометея, а також огляд фортеці в Горі, печерного міста Уплісцихе, охоронної вежі у Сно, високогірного храму Цмінда Самеба і дивовижного каньйону Окаце із водоспадами висотою до 80 метрів, купання у сірководневих тіфліських банях. Ну і звичайно, справжня грузинська кухня - хачапурі, хінкалі, лобіані і багато інших екзотичних назв...

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) сплавів на Чорному Черемоші
3) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах

Скорочена версія туру без рафтингу, 11 днів Всі тури в Грузію
Полегшена версія туру без сходження на Казбек
Часті питання

 

 

Вартість туру  - 390 $

тривалість: 15 днів
ціна: 0 грн

Тури у Грузію: Експрес Казбек

Варіант сходження на Казбек зі сторони Грузії, що дозволяє за вісім днів отримати досвід альпінізму та піднятися на легендарну вершину. Підйом на Казбек розпочинаємо із селища Степанцмінда, згодом перейдемо льодовик Гергеті та заночуємо біля Казбекської Метеостанції.

В рамках туру окрім сходження на Казбек акліматизаційний трекінг в районі гори Чаухі та столиця Грузії – Тбілісі. Місцевість багата історико-культурними памятками, що дозволить урізноманітнити тур цікавою екскурсійною програмою.

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах


Полегшена версія туру (без сходження на Казбек) Часті питання
Сходження на Казбек + рафтинг на Ріоні Всі тури у Гузію

Вартість туру - 300$

тривалість: 8 днів
ціна: 0 грн

Грузія: Казбек + трекінг

Тур у Грузію, що поєднує трекінг розлогими горами із нескладними пішими маршрутами та сходження на вкритого льодовиком велетня - Казбек (5033 м), що притягує альпіністів різних рівнів та верхолазів-початківців. Гори різноманітні, деякі місця уже облюбовані туристами, а на інших стежках не зустріти ні душі. Доповнять тур оглядини стародавньої столиці Мцхети, фортеці Ананурі, вартових веж та церки Цмінда Самеба 14 ст. Мальовничі гірські масиви, справжня грузинська кухня та цікаві місця - все за 11 днів. 

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах

Всі тури в Грузію Часті питання
Експрес сходження на Казбек, 8 днів Щоденник з походу по Грузії

Вартість туру - 350 $

тривалість: 11 день
ціна: 0 грн

Грузія: трекінг + рафтинг

Піший похід у Грузії, рафтинг на Ріоні та екскурсії – ось що ви встигнете за ці 13 днів.
Піший маршрут проходить невисокими, але мальовничими гірськими масивами. Висота перевалів досягає 3500 метрів. Кожного дня відбувається перехід з однієї долини у іншу із переходом перевалу, перепад висоти за день може досягати 1000 метрів. В долинах покрив трав’яний, на перевалах і підступах до них - кам’яні осипи. В перспективі височіють стрімкі скелясті вкриті снігом або льодовиками вершини.
Рафтинг на Ріоні має ІІІ рівень складності, вимагає досвіду сплавів по Чорному Черемошу. Можна порівняти з рікою Прут у високу воду. 
Між походом і сплавом відвідаємо Тбілісі, Горі, печерне місто Уплісцихе, оглянемо кілька давніх гірських фортець і завітаємо до печери Прометея.

Ускладнена версія туру зі сходженням на Казбек
Всі тури в Грузію
Звіт з походу по Грузії

Часті питання

Вартість туру - 310 $

тривалість: 13 дні
ціна: 0 грн

Сходження на Монблан, Цугшпітце та Гран-Парадізо

Подорож Європою передбачає сходження на три найвищих вершини Альп: Цугшпітце (2962 м) в Німеччині, Гран-Парадізо (4061 м) в Італії, Монблан (4810 м) в Франції та Італії. Поступовий набір висоти та переїзди між горами дозволять добре акліматизуватись. Альпійські краєвиди реклами не потребують. За нагоди спробуємо заїхати в Венецію. Виїжджаємо мікроавтобусом з Тернополя. Проживання в наметах, кемпінгах та хостелах. 

 

Вартість туру - 500 євро

Детальніше про решту витрат

Про фізичну підготовку і складність турів  
Усі тури за кордон Звіт з попереднього туру
тривалість: 14 дні
ціна: 0 грн

Сходження на Молдовяну в Румунії

Піший похід по румунських Карпатах зі сходженням на Молдовяну (2544 м) - найвищу вершину гірського масиву Фегераш та Румунії загалом - чудова можливість подивитись на здавалось би вже такі знайомі Карпати під іншим кутом. Похід скелястою стежкою, місцями вкритою снігом, потребує від учасників подорожі мінімального досвіду літніх сходжень та не вимагає застосування спеціального спорядження. Після трекінгу – спуск екстремальним високогірним шосе Трансфагараш. Далі прямуємо в Сінаю до замкуу Пелеш, а в кінці подорожі ще кілька цікавих румунських містечок - Брашов, Сігішоара та Турда. 

 

Вартість туру:  210 євро

 

Усі тури за кордон

тривалість: 8 днів
ціна: 0 грн

Сходження на Лайлу в Грузії (Сванетія)

Сходження на Лайлу в Сванетії - чудовий варіант для продовження своєї "кар'єри" гірського туриста після трекінгу Кавказом чи зимових походів в Карпати. Вершина надзвичайно мальовнича, з неї відкриваються чудові краєвиди на Головний Кавказьський хребет, видно навіть Ельбрус. Для того щоб піднятись на вершину Лайли, ми перейдемо перевал Чіжді (3097 м, 1а) та через льодовик піднімемось на перевал Джварі (3427 м, 1б). Складність вершини 2а, бажаний досвід походів.   
 

Звіт з гірського походу по Грузії Всі тури в Грузію
Фото з трекінгу у Грузії Часті питання

 

 

Вартість туру - 175 євро

тривалість: 6 днів
ціна: 0 грн

Велопохід в Туреччину (Анталія)

У період міжсезоння, коли в Україні холодно та дощить, в Анталії ще повним ходом можна їздити на велосипеді. Велопохід в Анталії - це 2000 км на південь! Там якраз дозрівають апельсини, зігрівається море. Крім того Анталія - гірська територія біля моря, з класичними захоплюючими пейзажами, карколомними спусками, виснажливими підйомами, античними містами та глибокими каньйонами, прозорими річками і неймовірно блакитним Середземним морем. Ви побачите лікійські гробниці, яким більше 3 тис років, амфітеатри, в яких розважались люди ще до нашої ери. Подорожуючи по Туреччині на велосипеді, ви побачите її внутрішній, "нетуристичний" світ, який набагато барвистіший за вихолощені готельні квартали та пляжі. Ночуємо в наметах, в Туреччину дістаємось на бусі або літаком, їздимо легко (супровід буса). 

Сідай в машину часу та повертайся у літо!

Старт туру біля аеропорта в Анталії. 

Всі тури в Туреччину Велопохід в Туреччину. Щоденник з фотографіями

 Замітки про Туреччину

Вартість туру - 300 євро

тривалість: 10 днів
ціна: 0 грн

Піший похід Лікійською стежкою (Анталія, Туреччина) базова версія

Хто з вас давно мріяв зустріти Новий рік у горах, проте не наважувався через острах змерзнути в наметі? Вихід знайшовся: зустріч Нового 2019 року у поході по теплих турецьких горах уздовж Середземного моря серед руїн стародавнього Олімпосу та скарбів Лікійської культури,  серед яких саркофаги, гробниці, амфітеатри і цілі міста витесані у скелях у сонячній Туреччині. 

Базова версія походу не вимагає особливої підготовки і значної витривалості. Зате дає можливість подорожувати навіть взимку, коли високо в горах вже випадає сніг.

Принади маршруту:
- природа – високі гори над яскраво синім морем: порослі соснами гори, стрімкі скелі і каньйони, морські пляжі і бухти;
- незвичайності – вічні вогні гори Янарташ, ці вогники горять постійно просто зі скелі;
- історичні цікавинки – залишки слідів лікійської культури: висічені у скелях гробниці та руїни древніх поселень;
- апельсини, лимони :) у січні-березні якраз масово достигають цитрусові у численних садах Анталії;
- море – практично щодня ми будемо спустимось до самого моря, де зможемо трохи поніжитись на сонці, полежати на теплому піску і освіжитися у морі.

Походи в Туреччині проводяться в осінньо-зимово-весняний період (з вересня до травня). Базова програма є актуальною в грудні, січні, лютому та березні. У вересні, жовтні, листопаді, квітні, травні – актуальною є ускладнена програма. 

Всі тури в Туреччину Замітки про Туреччину

Фото з пішого походу Лікійською стежкою

Базова вартість туру - 200 євро, вартість туру на Новий рік - 230 євро

Акція - при замовленні на групу 5 осіб - знижка 10% кожному!

тривалість: 9 днів
ціна: 0 грн

Піший похід Лікійською стежкою (Анталія, Туреччина) зі сходженням на Тахтали

Цей похід є більш ускладеною версією походу Лікійською стежкою. В ньому зберігаються всі принади базової версії – морські пляжі, бухти, гірські стежки вздовж узбережжя. Але додаються два технічно складніших елементи: сходження на найвищу вершину регіону - Тахтали (2365 м) і перехід каньйону Гейнюк.

Сходження на вершину Тахтали в комфортних умовах (без снігу) можливе у вересні, жовтні квітні та травні. З листопада до березня вище 1500 метрів випадає сніг і проходження вимагає додаткових теплих речей і спальника, окремого взуття і можливо кішок. Так само в зимовий час за рахунок значного снігового покриву сильно збільшується рівень річок і потоків, тому пройти каньйон Гейнюк стає неможливо.

Пізньою весною та ранньою осінню цей похід саме те, що потрібно для тих, хто хоче перевірити свою витривалість. Доволі тривалий термін, досить складні перешкоди – це буде справжня пригода для сильних духом. Взамін ви отримаєте незабутні враження від моря і сонця, від безкраїх краєвидів із найвищої вершини, відчуєте себе супер гнучким після проходження хитросплетінь каньйону. Додайте до цього місцевий колорит і отримаєте чудовий коктейль для проведення осінньо-весняного міжсезоння.

Походи в Туреччині проводяться в осінньо-зимово-весняний період (з вересня до травня). Базова програма є актуальною в грудні, січні, лютому та березні. У вересні, жовтні, листопаді, квітні, травні – актуальною є ускладнена програма. 
Всі тури в Туреччину

Вартість туру - 200 євро

Акція - при замовленні на групу 5 осіб - знижка 10% кожному!

тривалість: 11 день
ціна: 0 грн

Піший похід Рільським хребтом в Болгарії

Якщо Карпатьскі пейзажі вже не так вражають, пора змінити дислокацію відпочинку, наприклад, у сусідню гірську Болгарію. Ні, не на море, а на масив Ріла, де знаходиться найвища точка Балканського півострова - вершина Мусала (2925 м). Це цілий світ, що сховався за хмарами - вражаючі скелясті гори, густо помережені річками, озерами та водоспадами. Тут збереглась неторкана природа, яка дарує туристам зустрічі із дикими кіньми та козами.

Для цього туру потрібен досвід гірських походів на 3-4 дні та хороша фізична форма. По складності нагадує Карпатський марафон та Триденний Горган. Загальний набір висоти складає 5520 м, скидання висоти - 4980 м.

Досвідчених туристів, які не бояться висоти, запрошуємо також у більш екстремальний піший похід масивом Пірін (Болгарія)

Вартість туру - 140 євро

тривалість: 7 днів
ціна: 0 грн

Піший похід гірським хребтом Пірін (Болгарія)

Поїздка в Болгарію асоціюється з пляжем і засмаганням? Дарма! Для ока, звиклого до Карпат, гірський масив Пірін - це скелясто-озерна магія. Високі мармурові вершини, хмари під ногами, незвично багато глибоких і чистих озер, гірські водоспади, великі брили курумника та дикі кози, яким позаздрять навіть альпіністи. Вас чекає недитячий іспит на мужність - це екстремальні підйоми з перилами на гори Віхрен (2914 м) та Кутело (2908 м). 
Увага! Ця пригода протипоказана людям, які бояться висоти.

Похід вимагає хорошої фізичної підготовки і досвіду гірських походів. Адже загальний набір висоти складе 4600 м, загальне скидання - 4000м.

Менш екстремальний і однаково мальовничий піший похід масивом Ріла (Болгарія)

Вартість туру - 113 євро

тривалість: 4 дні
ціна: 0 грн

Гірські лижі в Ерціяші (Туреччина)

Збираємо однодумців на розвідку нового гірськолижного курорту Туреччини.

Нас чекає п’ять днів справжньої зими, п’ять днів катання у високих горах на засніжених схилах гірськолижного курорту Ерціяш. Область катання знаходиться на висоті понад 3000 м, завдяки чому кататись можна 5 місяців у році (з листопада по квітень). Більше 20 схилів різної складності загальною довжиною 50 км, 14 сучасних витягів, у тому числі фунікулери, пункт прокату спорядження – усі умови для швидкісного спуску, сноубордингу та фрірайду.

Вартість скіпасів не зростає у святковий період тож перший заїзд плануємо у кінці грудня й Новий рік зустрінемо на лижах.

Вартість проживання ~ 150 €

Детальніше про решту витрати

Всі тури в Туреччину

тривалість: 6 днів
ціна: 0 грн

Велотури

Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел, побачити древні наскельні фортеці у Бубнищі та Уричі, поспостерігати за роботою нафтових вишок Східниці та Бориславі.   

Вело Подністров'я

Маршрут пролягає неподалік Дністра (завжди можна буде покупатись), долинами його мальовничих приток Серета, Джурина та Тупи. Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків.

В цьому поході, щоб мати легкий рюкзак, ночуємо у сільській хатинці, харчуємось у кафе чи бутербродами, а намети та посуд залишаємо вдома. Бажано мати власний велосипед або самостійно взяти велосипед на прокат та попередньо випробувати його. З прокатом можемо допомогти, якщо Ви завчасно вкажете необхідні для підбору параметри, але зважте, що у поході це може відбитись на Вашому комфорті, оскільки велосипед - річ індивідуальна.

Для груп від 10 чоловік тури проводяться в зручний для Вас час.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 2375 грн

Вело Тустань

Подорож у невисокій, але цікавій частині Карпат - Сколівських бескидах. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел, побачити древні наскельні фортеці у Бубнищі та Уричі, поспостерігати за роботою нафтових вишок Східниці та Борислава.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 2 дні
ціна: 1975 грн

Гуцул райд - радіальний велотур

Подорожуючи Карпатами на велосипеді, Ви поринете в атмосферу мальовничих гір, де на Вас чекає чарівна природа, свіже повітря Карпат, яке оживляє відчуття та оновлює здоров’я, чарівні краєвиди, гірські річки та ліси, мальовничі куточки західної України, гуцульська гостинна культура. Романтика та яскраві емоції чекають Вас у нашому велотурі по Карпатах!
Велотур з поселенням у дерев’яному котеджі зі всіма сучасними умовами, смачна домашня українська кухня – це основні складові чудового відпочинку. Цікаві маршрути цього туру стежками та хребтами розкриють для Вас наймальовничіші куточки, ознайомлять  з пам’ятками архітектури та допоможуть Вам розвіятися і відпочити від сірості та повсякденності міських буднів. Насолоджуйтеся яскравим відпочинком разом з нами у велотурах Карпатами. Поселення в двохповерховому котеджі, 4 особи на поверх. З можливістью поселення в сусідні 2-ох місні номера за незначну доплату.

Зверніть увагу, що тур стартує щовихідних, а отже Ви завжди можете обрати найзручнішу для Вас дату. Є можливість приєднатись до туру на меншу кількість днів з розрахунком 500 грн/день (можна обрати тривалість туру від 2 до 7 днів).

тривалість: 5 днів
ціна: 3750 грн

Комбіновані тури по Україні

Комбіновані тури дають можливість побувати у кількох походах за один виїзд. Вони поєднують Дністер і печери, піший похід в Карпатах зі сплавом та екскурсіями у замках та фортецях. Ці тури досить динамічні, пейзажі навколо постійно міняються, а м'язи встигають відпочити. Комібновані тури подобаються зайнятим людям, які хочуть отримати максимум різних емоцій за короткий час.

Все й одразу

Комбінація: екскурсія, піша прогулянка, сплав по Дністру, печера Млинки

Ця подорож дає можливість відчути усі принади Тернопільського краю впродовж вихідних. Ви побачите руїни старовинних фортець та храмів, відчуєте прохолоду найвищого в Україні рівнинного водоспаду, прогуляєтесь мальовничою долиною річки Джурин, сплавитесь на катамаранах Дністровським каньйоном, відвідаєте таємничу гіпсову печеру Млинки.

тривалість: 2 дні
ціна: 2950 грн

Карпатський колорит з комфортом

Комбінація: сплав по Дністру + сходження на Говерлу і Піп Іван + рафтинг на Черемоші + музеї + Коломия

Літній відпочинок в Карпатах з проживанням у затишному котеджі і щоденною насиченою програмою: сплав по мальовничому Дніструпрогулянки в гори, сходження на Говерлу, екскурсії найцікавішими музеями регіону, рафтинг на бурхливому Черемоші, катання на конях. Все це, а також гаряча сауна на дровах і домашня кухня дасть можливість вам відчути справжній колорит  гуцульських Карпат.

Походи в Карпати: коли, куди і для кого

тривалість: 7 днів
ціна: 9840 грн

Повний відрив

Комбінація: екскурсії, сплав по Дністру, похід в Карпати, печери Млинки та Вертеба

Тиждень повного відриву від міської метушні. Тільки ти і чарівна природа Західної України! Впродовж подорожі ти поринеш у світ старовинних фортець та храмів, проберешся в темні гіпсові печери, які тисячами років зберігають свої блискучі багатства та нерозгадані таємниці, сплавишся на катамарані мальовничим Дністровським каньйоном, відчуєш прохолоду найвищого в Україні рівнинного водоспаду, побуваєш на величних вершинах Українських Карпат.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 7 днів
ціна: 6060 грн

Весна у Карпатах

Комбінація: похід в Карпати + рафтинг на Черемоші

Початком туру стане шестиденний похід в гори зі сходженням на найвищі вершини Карпат: Говерлу і Піп Іван. Тут ви на власні очі побачите, як природа прокидається: із залитих сонцем річкових галявин, де від тепла хочеться стрибнути у гірський потік, піднімемося спершу у ліс, сніг і крига в якому вже поступаються першим крокусам, а там - і до вершини, де зима і не планує відступати (замерзлі дерева і каміння, подекуди глибокий сніг, завірюха). За тиждень ви відчуєте усі примхи мінливої весни: пекуче сонце, густі зливи і лапатий сніг. А після цього дводенний рафтинг на Черемоші  додасть останні краплі адреналіну.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 8 днів
ціна: 5040 грн

Malanca la Crasna, 1 день

Якщо вас запитають “що побачити в Україні такого, чого не побачиш ніде, щось автентичне, надзвичайне і захоплююче” – без сумніву називайте Красноїльську Маланку. Це зовсім інший світ, про який забули або взагалі не знали в Україні.
Селище Красноїльск знаходиться на кордоні пропуску з Румунією, тут вдало поєднані українські та румунські традиції. Красноїльська Маланка вважається наймасштабнішою. Сюди звідусіль з’їжджаються люди, аби глянути на автентичне святкування Маланки. У святі беруть участь п’ять великих груп хлопців, які переодягаються в яскраві костюми і ходять по дворах та вітають мешканців селища з Старим-Новим Роком. Серед них виділяються традиційні костюми: дід і баба, цигани з солом’яними ведмедями на ланцюгах, царі і цариці, вершники і коні, лікарі, деякі костюми важать понад 100 кг. Це не просто карнавал – це подорож у часі, яку варто пережити. Фото передає лише слабку тінь того, що відбувається.

тривалість: 1 день
ціна: 666 грн

На Маланку через Чернівці

Основною принадою цього туру є неймовірна атмосфера. Першого дня ви відвідаєте загадкове місто Чернівці, де зможете відчути самобутність цього прекрасного буковинського міста, прогулюючись серед старих будинків та вузьких вуличок. У  Чернівцях справді є на що подивитися, адже стара частина міста будувалась за проектами кращих європейських архітекторів. Місто приваблює не тільки дивовижним ландшафтом, багатством історичних і  культурних пам’яток, але й неповторною доброзичливою атмосферою.
А другого дня в селищі Красноїльськ під румунським кордоном на вас чекає одна із найцікавіших і найколоритніших Маланок України. За декілька тижнів до свята, місцеві жителі власноруч виготовляють костюми. Найчастіше зустрічаються  традиційні українські та румунські вишивки, образи “діда”, цигани з ведмедями, чорти з ланцюгами та інші міфічні герої. Красноїльська Маланка вважається наймасштабнішою. Сюди звідусіль з’їжджаються люди, аби глянути на автентичне святкування. А на в’їзді у селище вас гостинно зустрінуть на так званих «блок-постах»,  де переодягнені маланкарі вимагають гроші за проїзд.  Колоритність та різнобарвність дійства варто відчути кожному.

Основною принадою цього туру є неймовірна атмосфера. Першого дня ви відвідаєте загадкове місто Чернівці, де зможете відчути самобутність цього прекрасного буковинського міста, прогулюючись серед старих будинків та вузьких вуличок. У  Чернівцях справді є на що подивитися, адже стара частина міста будувалась за проектами кращих європейських архітекторів. Місто приваблює не тільки дивовижним ландшафтом, багатством історичних і  культурних пам’яток, але й неповторною доброзичливою атмосферою.
А другого дня в селищі Красноїльськ під румунським кордоном на вас чекає одна із найцікавіших і найколоритніших Маланок України. За декілька тижнів до свята, місцеві жителі власноруч виготовляють костюми. Найчастіше зустрічаються  традиційні українські та румунські вишивки, образи “діда”, цигани з ведмедями, чорти з ланцюгами та інші міфічні герої. Красноїльська Маланка вважається наймасштабнішою. Сюди звідусіль з’їжджаються люди, аби глянути на автентичне святкування. А на в’їзді у селище вас гостинно зустрінуть на так званих «блок-постах»,  де переодягнені маланкарі вимагають гроші за проїзд.  Колоритність та різнобарвність дійства варто відчути кожному.

тривалість: 2 дні
ціна: 1200 грн

Піший похід, рафтинг та джипінг в Карпатах

Тур відбувається на базі нашого рафтинг-табору у Карпатах на березі Чорного Черемошу. Тут обладнано наметове містечко, є електрика, туалет, поряд сауна. Звідси зручно робити радіальні сходження на навколишні вершини, оскільки табір знаходиться поряд з Чорногірським хребтом, Гринявськими полонинами та масивом Кукуль-Кострича. З полонин відкриваються чудові краєвиди на двотисячники Чорногори, а з Попа Івана та Смотрича видно усі навколишні гори та кордон з Румунією. Під час сходжень є нагода познайомитись з побутом гуцульських пастухів, полонинським господарством, побачити, як варять сир, скуштувати свіжого будзу. На Попі Івані є залишки польської обсерваторії, а під вершиною в лісі сховане мальовниче озеро Марічейка. А базування в стаціонарному таборі дозволить мати надзвичайно легкі рюкзаки (перекус та дощовик). Рафтинг та джипінг урізноманітнить програму туру, а сходження на Говерлу буде гідним закінченням подорожі у Карпатах.

тривалість: 8 днів
ціна: 6060 грн

Юнацький мікс

Активний комбінований тур для юнаків і дівчат віком 14-16 років.
Справжній похід для юних туристів з проживанням у наметах, похідною кухнею та помірним фізичним навантаженням на природі. Гармонійне поєднання сплаву по Дністру, піших прогулянок до водоспадів, природних і історичних пам’яток, екскурсії у печеру Млинки. А щовечора похідне вогнище, цікаві ігри та конкурси.
З молоддю працюватимуть інструктори, аніматори, кухарі та медик. Проживання під час сплаву у 2-3 місних наметах у спальних мішках, остання ночівля у туристичному будиночку Наша Спелеохата. Повноцінне 4-разове харчування.

тривалість: 5 днів
ціна: 3815 грн

Тематичні тури та тури-пригоди

В цьому розділі зібрані незвичайні походи, походи з родзинками. Тематичні походи можуть бути присвячені різним темам: романтичні стосунки та пошук другої половинки, рибалка, страйкбол, шахи, збір лікарських рослин тощо. Спеціальний вид тематичних походів - тури-пригоди дозволять відчути смак нештатних ситуацій та труднощі звичайного спортивного походу. А загалом тематичні походи покликані урізноманітнити програми турів та зробити сплави чи походи більш насиченими, корисними та цікавими.

Зустріч-тур на Дністрі

Шукаєте свою половинку?

У вашому серці живе Індіана Джонс і ви мрієте пригодами, а навколо немає однодумців? А тим-паче дівчини, готової розділити з вами радість походу  під проливним дощем?

Приїжджайте на сплав  – тут у похідних умовах ви зможете проявити себе і знайти однодумців, а можливо і віднайти близьку серцю особу. Хлопці зможуть проявити мужність і силу під час греблі на катамарані  і розводячи вогнище. Дівчата зачарують жіночністю співаючи пісень  і пригощаючи похідними стравами.  За межами цивілізації ви згадаєте, що таке просто купатися і засмагати, розповідати цікаві історії і мугикати веселу пісеньку під носа.

Взагалі-то, така атмосфера панує у всіх наших походах, але цю програму ми хотіли б організувати так, щоб усі були в рівних умовах. Тому, до участі у програмі запрошуються лише учасники «без пари».

Для формування веселої і дружньої компанії, а також для можливості завчасно перезнайомитись ми запрошуємо Вас  приєднатися до обговорення у facebook вже сьогодні.

Орієнтовний час сплаву – середина серпня.

Особливості відпочинку на Дністрі (FAQ)

тривалість: 5 днів
ціна: 2690 грн

Сплав та рибалка на Дністрі

Сплав по Дністру, на якому можна половити рибу. Маршрут і місця стоянок будуть вибиратись з урахуванням якості кльову та зручності для рибалки. На рибальському сплаві місцевий спеціаліст познайомить з технікою ловлі риби на Дністрі, основними наживками та прикормом, при потребі допоможе практичною порадою. Запрошуються як початківці, так і досвідчені рибаки. Будемо пробувати ловити як з катамарана, так і з берега. Відстань сплаву може бути скорочена на користь рибалки.

Корисні поради про рибалку на Дністрі

тривалість: 7 днів
ціна: 3500 грн

Екскурсії по Карпатах

Екскурсійні програми у Карпати допоможуть вам пізнати таємниці, які криються в Карпатах і древніх карпатських містечках. Ви розвідаєте як найпопулярніші, так і маловідомі туристичні об'єкти. Побачите на власні очі справжні "перлини" Гуцульщини, а також познайомитесь з побутом, ремеслом та звичаями гуцулів.

Вихідні по-гуцульськи

Надзвичайний та активний вікенд запрошуємо провести у гуцульському краю. Вам випаде нагода ознайомитися з побутом справжнього гуцульського села й навіть відчути себе в ролі справжнього гуцула: зайнятись сільскогосподарськими роботами, подоїти корову, виготовити сир або бринзу, а також відвідати етнографічні гуцульські музеї.
Після цього туру вам, можливо, захочеться стати гуцулом або гуцулкою...

Вартість туру у святковий період з 15 грудня по 15 січня складе 2150 грн/ос

При замовленні туру на групу від 10 осіб діє знижка 10%.

Надзвичайний та активний вікенд запрошуємо провести у гуцульському краю. Вам випаде нагода ознайомитися з побутом справжнього гуцульського села й навіть відчути себе в ролі справжнього гуцула: зайнятись сільскогосподарськими роботами, подоїти корову, виготовити сир або бринзу, а також відвідати етнографічні гуцульські музеї.
Після цього туру вам, можливо, захочеться стати гуцулом або гуцулкою...
тривалість: 2 дні
ціна: 1800 грн

Колорит Гуцульщини за 5 днів

Насичена мандрівка автентичною Гуцульщиною відкриє надзвичайну самобутність Карпат. Ви дізнаєтесь історію краю від далекого минулого до сьогоднішнього дня, познайомитесь із звичаями та побутом гуцулів, навчитесь традиційного ремесла гуцулів - ліжникарства, відкриєте секрети гуцульської магії та на мить відчуєте себе справжнім гуцулом у національному одязі.
У програмі найкращі музеї регіону, найцінніші експонати Гуцульщини, найцікавіші розповіді та звісно ж найсмачніша гуцульська кухня.

Вартість туру у святковий період з 15 грудня по 15 січня складе 4040 грн/ос

При замовленні туру на групу від 10 осіб діє знижка 10%.

Насичена мандрівка автентичною Гуцульщиною відкриє надзвчайну самобутність Карпат. Ви дізнаєтесь історію краю від далекого минулого до сьогоднішнього дня, познайомитесь із звичаями та побутом гуцулів, навчитесь традиційного ремесла гуцулів - ліжникарства, відкриєте секрети гуцульської магії та на мить відчуєте себе справжнім гуцулом у національному одязі.
У програмі найкращі музеї регіону, найцінніші експонати Гуцульщини, найцікавіші розповіді та звісно ж найсмачніша гуцульська кухня.
тривалість: 5 днів
ціна: 3440 грн

Корпоративні тури

Наші корпоративні тури - це активний відпочинок на природі, який згуртовує колективи та дає поштовх до подальшої ефективної роботи. Спільне долання труднощів похідного життя, спільне веслування на катамарані, групові сходження на високі вершини дадуть можливість відчути смак перемоги. Командні змагання об'єднають працівників одного відділу та налаштують на продуктивну конкурентну боротьбу. А ввечері у колег буде нагода розслабитись, краще познайомитись, поспілкуватись у неформальній атмосфері, налагодити дружні відносини. Всім надовго запам'ятаються посиденьки біля вогнища, шашличок, гарна пісня та душевна розмова.

Мотузковий квест

Мотузковий квест - це активна командна розвага, що пробуджує спритність та кмітливість. Щоб перемогти, команди навипередки проходять блоки завдань та збирають ключі, які ведуть їх до омріяного призу-скарбу. Кожен блок - це 3 завдання, які перевіряють конкретне вміння команди. Проведення квесту можливе: неподалік Тернополя, у с. Залісся поблизу печери Млинки або на території рафтинг-табору на Чорному Черемоші у Карпатах. Мотузковий квест найкраще проходити компаніям від 10 учасників.

Вказана ціна розрахована на 1 ос. для групи з 10 ос. та коректується залежно від кількості учасників.

тривалість: 1 день
ціна: 815 грн

Сплави на катамаранах по Дністру

Два дні в мальовничому Дністровському каньойоні - чудові краєвиди, спокій та тиша, цікаві об'єкти вздовж маршруту (водоспади, печери, рештки фортець), гарне харчування, романтичні та веселі вечори біля ватри. Спокійна, без порогів, річка - можна купатись, засмагати.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1680 грн

Сходження на вершини Карпат

Вихідні біля підніжжя найвищого в Україні двотисячника. Сходження відбуватимуться у два етапи: на першому здійснимо сходження на Говерлу, а на другому ми пройдемо хребтами, з яких відкриваються чудові краєвиди на найвищий хребет України.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1250 грн

Рафтинг на Черемоші

Лише за одні вихідні ви матимете можливість двічі сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Біла Кобила, Гучок, Гук, виспатися у наметі, а також познайомитися з гуцульським колоритом.
Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але хоче отримати максимум задоволення.

Для груп від 15 осіб!

тривалість: 2 дні
ціна: 1565 грн

Сплави по Дністру, рафтинг на Черемоші у Карпатах, рафтинг на Південному Бузі

Рафтинг - захоплюючий вид активного відпочинку. На катамарані чи рафті буде нагода вдосталь повеслувати та отримати безліч різноманітних вражень.

На тихоплинному Дністрі ви поринете у дику пророду мальовничого каньйону, вдосталь накупаєтесь та побачите сріблясті водоспади, травертинові скелі, гроти відлюдників та руїни древніх споруд. 

Рафтинг на бурхливому Черемоші залиє хвилею емоцій. Навесні сплави відбуваються по найскладніших порогах Чорного Черемошу. Високий вал холодної води витримає не кожен. Влітку гірська річка більш поблажлива і подекуди навіть дозволяє покупатись у порогах. Сплави відбуваються в серці Карпат неподалік Чорногірського хребта. У квітні - травні постійно працює наш рафтинг-табір на Черемоші, куди можна завжди приїхати на сплав на 1 - 3 години чи навіть залишитись на кілька днів.  

Сплави з Турклубом не потребують спеціальної підготовки і доступні для всіх, оскільки з вами на судні завжди перебувають досвідчені інструктори.

Сплави по Дністру

Рафтинг Дністром на катамаранах і рафтах в одному з найбільших в Європі каньйонів - мандрівка до краю фортець, замків і водоспадів, травертинових печер і гротів, реліктових лісів й унікального клімату.

Програми турів на Дністрі оптимально - фізично й пізнавально - складені: як для тих, у кого мінімум часу для відпочинку (тури вихідного дня), так і для тих, хто на єднання з природою може виділити цілий тиждень.

Досвідчені інструктори подбають про безпеку сплаву, ознайомлять з елементами техніки веслування, проведуть цікаві екскурсії до визначних куточків краю.

Сплав на Дністрі - чудова можливість засмагнути, накупатись і поповнити запаси позитивних емоцій.

Якщо ж Ви бажаєте оранізувати усе самостійно, оренда водного спорядження буде для Вас корисною.

Вихідні на річці

Дводенний сплав рікою Дністер - один з найпопулярніших видів активного відпочинку на вихідних. Адже це можливість швидко зануритись у дику природу Дністровського каньйону, покупатись у річці, розім'яти м'язи веслом, побачити оригінальні водоспади, печери та пам'ятки архітектури, набратись життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 2 дні
ціна: 1715 грн

П’ять днів у казці

П'ять днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефон вимикається на третій день, час пливе повільніше, життя стає довшим. На вас чекають безлюдні береги і мальовничі стоянки, прогулянки до травертинових печер та гротів відлюдників, огляд архітектурних пам'яток Бучача, Коропецького палацу та руїн Раківецької фортеці, найбільший серед рівнинних Джуринський водоспад. А ще купання у водоспадах, дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмагання без міри, вечірні ватри й розваги. Закінчується програма екскурсією мальовничим містечком Чортків.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 5 днів
ціна: 3065 грн

До Хотина за п'ять днів

Сплав на ділянці Заліщики - Хотин зацікавить вас красивими струмками-водоспадами, численними геологічними пам'ятками, які виглядають як скельні виступи серед заліснених схилів Дністровського каньйону. Річка в цій частині розширяється і місцями відстань між берегами сягає 500-600 метрів. Під час сплаву ви відвідаєте Баламутівську печеру і кілька гротів, де ще у 20 ст. перебували монахи-відлюдники. Але найбільшою родзинкою сплаву, звичайно, є Хотинська фортеця. На додачу у вас буде можливість відвідати відоме архітектурними та історичними пам'ятками місто Камянець-Подільський.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 5 днів
ціна: 3125 грн

Дитячий сплав, 5 днів

Сплав по Дністру для дітей. Пять днів на природі із помірними навантаженнями, іграми та розвагами, під наглядом вихователя в неймовірно мальовничих краєвидах.
Ваша дитина освоїть базові навики туриста: розставляти намет, збирати дрова і розводити вогнище, спробує приготувати похідну кашу. Також ми будемо грати у розвиваючі ігри з орієнтування, розгадувати задачки на кмітливість, розвиватися творчо: малювати та виготовляти іграшки із трави та соломи. Разом із тим ми відвідаємо цікаві історичні та природні обєкти та почуємо багато цікавих історій та легенд, будемо співати пісні. І звичайно, фізкультура - щоденна легка гребля, руханки та рухливі ігри.
Вперед до гурту на природі!

Діти від 10 років можуть приїжджати самостійно, або у супроводі дорослих (дорослим знижка -30%, до 2 ос.)
Діти до 5 років - безкоштовно.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 5 днів
ціна: 3310 грн

Тиждень у каньйоні

Основною принадою цього туру є його тривалість. Сім днів практично без цивілізації - без телефона, компютера, телевізора і автомобілів. В умовах наближених до безлюдності - на цій ділянці Дністровського каньйону села зустрічаються настільки рідко, що прогулянка у пошуках магазину стає невеличким святом. Програма туру охоплює і сам сплав і екскурсійне відвідання фортець, палаців, храмів і навіть цілоденну пішохідну мандрівку каньйоном річки Джурин, відвідання найбільшого рівнинного Джуринського водоспаду. Закінчується програма у містечку Заліщики із захоплюючим краєвидом Заліщицького "півострова" з верхівки каньйону.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 7 днів
ціна: 3875 грн

У країні фортець та водоспадів

Триденний сплав річкою Дністер зазвичай планується на святкові дні, щоб оптимально використати продовжені вихідні. Цей тур передбачає огляд руїн фортеці у Раківці, оксамитові водоспади, а також рівнинний гігант - Джуринський водоспад в мальовничому Червонограді з його легендарним замком та костелом. Бонусом триденного сплаву є прогулянка до печери Відлюдника й екскурсія містом Чортків 

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 3 дні
ціна: 2290 грн

Дністровський квартет

Розмаїття цікавих і красивих місць, що можна оглянути за час сплаву Дністром впродовж чотирьох днів, зібрано у цьому турі. Архітектурні пам'ятки у Бучачі, Раківці, Червоному та Чорткові, наймальовничіші водоспади й гроти, неповторна природа Дністровського каньйону не минуть безслідно!

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 4 дні
ціна: 2875 грн

Одноденний сплав по Дністру

Ви вирішили відпочити. В Україні. На природі. Активно. З сім'єю.
Взяти відпустку. Поїхати в Карпати.
Знайшли гарне житло. Приїхали. На тиждень. Побували в Яремче на сувенірному ринку. На скелях Довбуша. Покатались верхи на конях.
Спробували позбирати гриби та ягоди. З'їздили на екскурсію. Можливо, навіть вам вдалось потрапити у музей. Квадроцикли тих грошей не вартують.
Чим би ще зайнятись? Куди б поїхати? Що спробувати?
Щоб було цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Спробуйте рафтинг!
Перебуваючи у Карпатах, можна поїхати на дві річки: Дністер або Черемош.
Сплави по Дністру зацікавлять шанувальників спокійного відпочинку. Тут немає порогів, річка спокійна, доступна для купання. Сплав відбувається в Дністровському каньоні, який відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці. Часом під час сплаву по Дністру здається, що навкруги за сотні кілометрів немає ні душі, але ось за черговим вигином річки з'являється село, де можна поповнити запаси продуктів, купити свіжого молока чи городини, поласувати черешнями.

Вы решили отдохнуть. В Украине. На природе. Активно. С семьей.
Взять отпуск. Поехать в Карпаты.
Нашли приличное жилье. Приехали. На неделю. Посетили сувенирный рынок в Яремче. Скалы Довбуша. Прокатились верхом на лошади. Попробовали собирать ягоды и грибы. Поехали на экскурсию. Возможно, даже вам удалось попасть в музей. Квадроциклы тех денег не стоят.
Чем бы еще заняться? Куда б поехать? Что попробовать?
Чтоб было интересно. Оригинально. Недорого. Качественно. Немного экстремально. Безопасно. Просто. Без специальной подготовки. Чтобы всей семьей. И фотографии были Попробуйте рафтинг!
Находясь в Карпатах, можно поехать на две реки: Днестр или Черемош.

 

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 1 день
ціна: 580 грн

Довгий Дністер

Сплав по Дністру на катамаранах  на ділянці від Нижніва до Хотина. Щодня невеликі порції фізичної активності з веслом, купання і засмагання, цікаві екскурсії до гротів і печер, травертинових скель і водоспадів. На вас чекають: руїни Раківецького замку, австрійська урядова літня резиденція у Коропці, Червона гора, найбільший серед рівнинних - Джуринський водоспад, унікальні геологічні стінки, Баламутівська печера і на десерт – Хотинська фортеця. Одинадцять днів суцільного спокою, лише ви і природа…

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 11 день
ціна: 5975 грн

Дністровський сплав на каное

Для затятих туристів, так і для новачків у світі активного відпочинку, пропонуємо дводенний сплав Дністром на каное. На рівнинній річці каное, завдяки своїй формі та маневреності, набирає швидкість 10-12 км за годину, тоді як байдарки можуть пройти максимум вісім. Для дводенного сплаву Дністром каное буде найоптимальнішим варіантом, оскільки на ньому можна пройти довшу відстань та отримати більше вражень. Усього за два дні ми встигнемо відвідати Раківцький замок, Червону гору, острів Інь Янь, руїни Червоноградського замку, Джуринський водоспад та багато іншого. І на кінець, ще залишиться час для міського туризму. Прогулянка старовинним і компактним містечком Чортків стане чудовим закінченням мандрівки.

тривалість: 2 дні
ціна: 1715 грн

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Черемоші - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. 

В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.  

Основні переваги і акценти рафтингу з Турклубом:

 • складність сплавів збільшується по наростаючій: тренувальні сплави дадуть можливість новачкам освоїти роботи на катамарані, а більш досвідченим туристам пригадати забуті за зиму навички;

 • для тих, хто вже не вперше на Черемоші завжди знайдеться щось новеньке для чергового вибуху емоцій - тренування і сплави на надувних байдарках, основи каякінгу, оверкілі і самосплав;

 • здорове харчування: триразове гаряче харчування (супи, м'ясо, салати, гарніри); під час сходження (на вершині) - гарячий чай з бутербродами;

 • комфортні переїзди вздовж річки мікроавтобусами;

 • погода завжди на нашу користь: світить сонце - чудово, падає дощ - піднімається вода і з'являється додаткова порція емоцій та адреналіну;

 • а також, комфортний рафтинг-табір, вечірні ватри з іграми та розвагами, ранкова руханка, сауна.

Рафтинг на Череморші - відпочинок для тих, хто хоче отримати повний набір вражень і вибух адреналіну!

А може вас цікавлять Одноденні катання  ?

Гуцульський адреналін

Лише впродовж одних вихідних ви матимете можливість сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук, виспатися у наметі, а також познайомитися з культурою Гуцульщини.
Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але прагне отримати максимум задоволення від рафтингу на Черемоші. 

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 2 дні
ціна: 1520 грн

Карпатське родео

Карпатське родео - це програма активного відпочинку на бурхливій воді. Три дні у нашому рафтинг-таборі дадуть вам змогу освоїти премудрості водного туризму і без страху долати пороги ІІ і ІІІ категорій складності на ріці Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Другого дня буде можливість здійснити сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2 028 м), або ж розім'яти ноги та прогулятись на полонину Кринта, з якої відкривається чудовий краєвид на Чорногору, і зробити ще один сплав по Черемошу.

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 3 дні
ціна: 2150 грн

Семінар з водного туризму

Семінар з водного туризму - відбувається на річці Чорний Черемош на базі рафтинг-табору Турклуб Тернопіль у формі тренувань на різних локаціях під час сплаву, які будуть доповнятись вечірніми лекціями. Передостаннього дня відбудуться короткі змагання на проходження воріт та швидкісну греблю на двомісних байдарках. Для закріплення отриманих навичок четвертого дня відбудеться сплав по річці Прут. Розмір навчальної групи - до 15 учасників, з якими буде працювати 3 інструктори. Після закінчення курсу учасники отримають свідоцтво про участь у семінарі з водного туризму.

У разі успішного проходження семінару, учасники зможуть

 • самостійно керувати байдаркою на річках 2 категорії складності
 • бути кваліфікованими матросами на катамарані та рафті і пробувати керувати ними на річках 2-3 категорії складності
 • спокійно і впевнено почувати себе в водних походах 2-3 категорії складності у ролі учасників
 • брати участь у сплавах 4 категорії складності у складі сильної команди. 

На вечірніх бесідах ми поговоримо про:

 • види водних перешкод, способи їх подолання
 • категорії складності водних перешкод і походів. Доступні райони подорожей
 • огляд спорядження для водного туризму
 • перегляд тематичних відео

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 4 дні
ціна: 3625 грн

Рафтинг+Трекінг: Говерла+Черемош

Комбінація: рафтинг на Черемоші, сходження на Говерлу

Найгостріша комбінація: найвища вершина України - Говерла, найбільш захоплюючий відпочинок у Карпатах - рафтинг на Черемоші, найгарячіша сауна, найчистіше повітря, найкращий сон на природі - і все це у найкоротший термін - всього за 3 дні...

тривалість: 3 дні
ціна: 2390 грн

П'ять днів на Чорному Черемоші

Комбінуємо рафтинг на бурхливому Черемоші й сходження на г.Піп Іван Чорногірський.

Кілька активно проведених днів у нашому рафтинг таборі і ви вже не рафтер початківець, а турист, що без страху долає пороги  ІІ і ІІІ категорій складності на ріці Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Сходження на полонини Кринта та Степанський це лиш підготовка до підкорення карпатського двотисячника – г. Піп Іван. Ночівлі у наметах, смачна похідна кухня та гаряча карпатська сауна доповнять програму й зроблять відпочинок незабутнім.

Про фізичну підготовку та складність турів

тривалість: 5 днів
ціна: 3150 грн

Карпатські вершки

Цей тур поєднує рафтинг та піші прогулянки в гори, тож ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги річки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук), а також здійсните сходження на Гринявські полонини (1300 м) та г. Піп-Іван (2028 м). Ночівля у наметах.

Зберіть вершки задоволення!

тривалість: 4 дні
ціна: 2700 грн

Рафтинг в Карпатах - один день

Два варіанти одноденної програми активного відпочинку на базі рафтинг-табору "Турклуб".
Рафтинг зі сходженням в гори, або чистий рафтинг. З можливими додатковими послугами: обід і трансфер до табору і назад.
Оптимальний варіант на один день  зануритись у активний відпочинок і вже ввечері повернутися до комфортного готелю.
Цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Щоб сплавитись по Черемошу, не потрібна спеціальна підготовка: досвідчені інструктори та якісне сучасне спорядження забезпечать вам максимум адреналіну та яскравих емоцій в умовах безпечного сплаву.
Ми проводимо рафтинг ціле літо! (незважаючи на погоду і рівень води)

Ви можете приїхати лише на одне катання.

тривалість: 1 день
ціна: 700 грн

Рафтинг в Карпатах: Три ріки (Білий Черемош, Чорний Черемош, Прут)

Така можливість є лише в квітні!

Поєднайте три найскладніших ріки України - Прут, Білий та Чорний Черемош. В квітні, коли стрімко тане сніг, ми очікуємо гарної води для стрімкого рафтингу. Добре знайомий Чорний Черемош дасть змогу розім'яти м'язи після тривалої зимової паузи та потренуватися на високих валах Гуків. Невідомий Білий Черемош захопить бездоріжжям і дикими пейзажами, кількаметровими каньйонними стінами, різкими зливами та крутими поворотами. А потужний Прут випробує нерви та підготовку найскладнішими порогами.
Цей сплав вимагає доброї фізичної підготовки і досвіду сплавів по гірських річках.

тривалість: 3 дні
ціна: 3000 грн

Рафтинг в Карпатах: Дві ріки (Чорний Черемош, Прут)

Така можливість є лише в квітні!

Поєднайте дві найскладніших ріки України - Прут та Чорний Черемош. В квітні, коли стрімко тане сніг, ми очікуємо гарної води для стрімкого рафтингу. Добре знайомий Чорний Черемош дасть змогу розім'яти м'язи після тривалої зимової паузи та потренуватися на високих валах Гуків. А потужний Прут випробує нерви та підготовку найскладнішими порогами
Цей сплав вимагає доброї фізичної підготовки і досвіду сплавів по гірських річках.

тривалість: 2 дні
ціна: 1900 грн

Сплав-похід на Черемоші від Дземброні до Вижниці

Сплав-похід відрізняється від програм рафтингу тим, що ви постійно зміщуєтесь вниз по річці, всі речі везете на суднах, ночуєте і харчуєтесь у похідних умовах.Сплав розпочнеться із найбільш насиченої ділянки річки Дземброня-Красник, де знаходяться найбільші пороги Черемоша: Дземброня, Біла Кобила, Гучки і Гук. Далі по маршруту річка стає суцільним бистротоком без великих порогів, але з численними  шеверами і перекатами. Яскраві враження залишаться і від відвідання скель Соколине око і Протяте каміння – де велетенські камені наче списами пробиті наскрізь, та  численних водоспадів.

Часті питання про рафтинг на Черемоші

тривалість: 4 дні
ціна: 3000 грн

Інші ріки

Свіча і Мізунка - бурхливі гірські річки у Львівський області, беруть свій початок у Горганах. Свіча має швидку течію, порожисті уступи та кам'янисті перекати. Глибина русла непостійна - від 0,5 до 2 м. Мізунка має розгалужене річище, тут велика кількість порогів і перекатів. Живлення річок снігове і дощове. Придатні для сплаву лише у кінці березня - на початку травня, із таненням снігів.

Сплав по Случі, 3 дні

Ріка Случ – одна із наймальовничіших і чистіших рік, ці місця називають Надслучанською Швейцарією за їх неймовірні краєвиди похилих пагорбів рідко порослих соснами та березами. Збереглися тут і рештки Губківського замку, ще є скелі і мальовничі храми з блакитними верхівками.

тривалість: 3 дні
ціна: 2500 грн

Сплав по Случі, 2 дні

Ріка Случ – одна із наймальовничіших і чистіших рік, ці місця називають Надслучанською Швейцарією за їх неймовірні краєвиди похилих пагорбів рідко порослих соснами та березами. Збереглися тут і рештки Губківського замку, ще є скелі і мальовничі храми з блакитними верхівками.

тривалість: 2 дні
ціна: 1850 грн

Сплав по Горині, 3 дні

Цей маршрут проходить по дуже привабливій ділянці річки Горинь, вздовж якої ви побачите похилені над водою, а подекуди і повалені дерева, дикі, приємні оку пейзажі, високі береги. За лічені години спокійна течія річки та мальовнича природа змусить думати лише про цю чудову подорож. На додачу у вас буде можливість відвідати відоме архітектурними та історичними пам'ятками місто Острог.

тривалість: 3 дні
ціна: 2050 грн

Тур-пригода на воді: Тиса на Закарпатті

Весна, пробудження природи, висока вода, сонячне Закарпаття, байдарки, адреналін - найкращі складові для чудового коктелю Пригод.

Турклуб пропонує вам наступний похід з серії "Тур-пригода" - для тих, хто полюбляє пригоди на воді.

Динамічна ріка, мальовничі береги, загадковий край, це те, що точно буде в цій мандрівці.
Залишилось привезти з собою хорошу погоду і веселий настрій. Тож до зустрічі на воді і "сім футів вам під кілем".

Розфарбуй життя яскравими пригодами!!!

тривалість: 2 дні
ціна: 1915 грн

Рафтинг по Свічі і Мізунці

Річки Свіча і Мізунка мають досить складні пороги, які формують високі вали та бочки у високу воду, або складні маневрені каскади і улова  за низької води. Тому всі учасники повинні мати досвід сплавів по "білій воді". Рафтинг відбудеться на 4-місних катамаранах за високої води і на надувних байдарках за низької води. Будьте готові до сюрпризів ранньої весни – ранкові приморозки та сніжок на траві, а вдень спека.
Щороку на цих річках в кінці березня проводиться кубок України з техніки водного туризму , де неодноразово брали участь і перемагали наші інструктори. 

тривалість: 2 дні
ціна: 1900 грн

Сплави по Збручу

Збруч - рівнинна річка на межі Тернопільської та Хмельницької областей, характер сплаву подібний до Дністра, але через те що річка в кілька разів вужча на маршруті зустрічаються невеликі водні перешкоди у вигляді шивер і перекатів, актуальна для сплаву ціле літо

Сплав по Збручу до Хотина, 4 дні

Збруч - невелика ріка, оточена високими залісненими берегами, які утворюють каньйоноподібну долину. Ріка має досить жваву течію і кілька перекатів. Збруч здавна був кордоном країн та імперій, тут велись численні бойові дії, про що свідчать руїни потужних фортець в Чорнокозинцях, Кудринцях, Окопах і Жванці. Після нешикорого Збруча особливо вражає перехід в "безкрає" русло повноводного Дністра, і завершує композицію могутня Хотинська фортеця, стіни якої здіймаються над рікою на висоту близько 60 м.

тривалість: 4 дні
ціна: 2800 грн

Сплав по Збручу, 3 дні

Триденна подорож невеликою, але жвавою річкою Збруч. Рівнинний характер річки дозволяє відпочивати на ній всією сімєю, а цікаві та нескладні перешкоди додають сплаву динаміки. Для любителів спокою - безкраї береги річки топляться у зелених заростях, а про близькість села свідчить лише городина, що проглядається крізь гущавину. Тут цікаві місця для рибалок, а також любителів історії - по берегах раз-по-раз видніються  залишки давніх прикордонних укріплень.

тривалість: 3 дні
ціна: 2300 грн

Сплав по Збручу на 2 дні

Сплав на вихідні рікою Збруч привабливий в першу чергу своєю "дикістю" - ці місця ще не дуже популярні серед туристів. Незважаючи на те, що річка рівнинна, характер її доволі динамічний, наявні часті повороти,  шивери і перекати. Серед густої зелені берегів проглядаються то один, то другий високі береги Збручанського каньйону. На Збручі, де тривалий період пролягав кордон між країнами і імперіями,  збереглися числені залишки укріплень. Наша подорож розпочнеться біля стін Кудринецького замку, а закінчиться під укріпленнями Окопи і Жванець.

тривалість: 2 дні
ціна: 1850 грн

Рафтинг на Південному Бузі

Сплави на Південному Бузі є чимось середнім між рафтингом по бурхливому Черемошу та сплавами спокійним Дністром. На Бузі трапляються невеличкі пороги, але загалом течія спокійна, а тепла чиста вода дозволяє вдосталь накупатись.

Переваги:

 • поєднання нескладних порогів і теплої води
 • відносно близько до Києва

Сплав Південним Бугом: Вихідні на Південному Бузі

Фантастичні краєвиди, активний відпочинок, сонячна засмага, купання в ріці, стрімкі пороги - такі принади поєднала ця мандрівка.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 2 дні
ціна: 1850 грн

Сплав Південним Бугом: Три дні на Південному Бузі

Сплав поєднує в собі захоплюючі враження від рафтингу по Сокільському порозі - багаторазове катання дасть змогу спробувати різні способи сплаву, навіть самосплав просто у жилеті; гармонію і затишок від похідної частини -  проживання у наметах, постійна зміна дивовижних краєвидів; цікаві оглядові прогулянки - скелі гранітного Побужжя, пам'ятки архітектури і садово-паркового мистецтва 19 ст.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 3 дні
ціна: 2350 грн

Сплав Південним Бугом: П‘ять днів на Південному Бузі

Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя Гранітного Побужжя, ласкаве сонце й тепла вода - усі ці принади поєднав у собі величний Південний Буг.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 5 днів
ціна: 3280 грн

Сплав Південним Бугом: Тиждень в Гранітному Побужжі

Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя гранітного Побужжя, ласкаве сонце й тепла вода - усі ці принади поєднав у собі величний Південний Буг.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

тривалість: 7 днів
ціна: 3975 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours