рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Тури на травневі свята 2018: Рафтинг на Черемоші, походи в Карпати, сплави по Дністру

Ви ще не вирішили, як провести травневі свята 2018? Для того, щоб відпочинок вдався, його потрібно планувати заздалегідь. Не можете придумати, куди поїхати та чим зайнятися? Пропонуємо спробувати активний відпочинок та обрати тури на травневі свята, які принесуть вам море вражень. Ви швидко забудете про всі негаразди та проблеми і вирветесь подалі від метушні міста.

Тури на травневі свята

Рафтинг на Чорному Черемоші

Найбільше вражень та адреналіну під час рафтингу можна отримати весною, коли гірські річки мають високу воду. Рафтинг на травневі свята, коли в горах починає танути сніг, екстремальний та цікавий. Вас чекають рафтинг-тури з нашого табору на річці Чорний Черемош.

Незабутні емоції гарантовані всім, хто буде сплавлятися та проходитиме пороги гірської річки на катамарані, рафті чи байдарці. Рафтинг тури цікаві й тим, що їх можна доповнити пішими походами на Гринявські полонини, або сходженням на Говерлу або Піп Іван Чорногірський Травневий рафтинг подарує вам драйв. Допоможуть у цьому наші досвідчені інструктори. 

Календар рафтинг-турів на квітень

 

П'ять днів на Чорному Черемоші 
(сплави + сходження на Піп Іван, пол. Кринта та Степанський)

 

5 днів 3150 грн

27 - 1 травня
5 - 9 травня

Карпатські вершки 
(сплави + сходження на Піп Іван та Гринявські полонини)
4 дні 2700 грн

26 - 29 квітня
28 - 1 травня
1 - 4 травня
3 - 6 травня
5 - 8 травня

Карпатське родео
(сплави + сходження на Піп Іван)
3 дні 2150 грн

27 - 29 квітня
2 - 4 травня
4 - 6 травня

Рафтинг + трекінг: Черемош + Говерла
(сплави + сходження на Говерлу)
3 дні 2390 грн

 

29 - 1 травня
7 - 9 травня

 

Рафтинг на травневі свята

Сплави по Дністру та Південному Бузі

Сплави по Дністру на травневі свята 2018 – це чудова можливість активно відпочити, засмагнути, накупатися і отримати позитивні емоції. Чим так сильно сплав на рівнинній річці приваблює туристів?

В першу чергу, це мальовничі краєвиди, які можна спостерігати протягом мандрівки. Також ви зможете побачити багато цікавих місць, адже часто тури поєднують сплав та екскурсії. За декілька днів, окрім сплаву, ви відвідаєте водоспади, архітектурні пам’ятки та археологічні родзинки різних регіонів.

Гострі відчуття на травневі свята подарує рафтинг на Південному Бузі. Стрімкі пороги, але спокійна течія річки, фантастичні краєвиди, активний відпочинок, засмага та багато вражень – все це ви гарантовано отримаєте на сплаві.

Дністровський квартет  4 дні 2875 грн
28 - 1 травня
9 - 12 травня
Три дні на Південному Бузі  3 дні 2350 грн

4 - 6 травня


Сплав на Дністрі

Піші походи в Карпати

Саме весною в Карпатах можна побачити унікальні краєвиди засніжених вершин найвищих гір та схили, на яких вже з’являються квіти та зелень. Піші походи в Карпати відзначаються тим, що, окрім казкових краєвидів, туди манить атмосфера, яка панує протягом всього походу. Мова йде про відчуття свободи на високих пагорбах, ночівлю в наметах, збирання дрів та приготування їжі, а також вечірнє вогнище та казкове небо вночі.

Походи в травні

Ви можете обрати для себе найкомфортніший варіант походу: радіальні виходи у гори з місця ночівлі та піші походи з наметами та рюкзаками. Мова йде про сходження на Говерлу та Піп Іван Чорногірський, або ж похід хребтами Кукуль та Кострича.

Для того, щоб комфортно себе почувати при різних погодних умовах, варто уважно ознайомитися з переліком спорядження для гірських походів.

Комбінований похід: Весна у Карпатах 8 днів 5040 грн
1 - 8 травня 
Піший похід: Кукуль-Кострича 4 дні 2125 грн
28 квітня - 1 травня
Похід в Карпати:урочище Гаджина+рафтинг 4 дні 3040 грн
5 - 8 травня

Травневі сплави по Збручу та Случі

Сплав по Збручу та Случі принесе вам не менше задоволення, як рафтинг гірськими річками. Ці тури передбачають цікаву програму – окрім сплаву ви побачите руїни фортець, стіни замків та береги каньйонів.

Засумувати там не вийде, адже незважаючи на те, що річка рівнинна, характер її доволі динамічний, наявні часті повороти,  шивери і перекати. Не менше вражень залишить мальовнича місцевість.

Сплав на Случі

Травневі свята у печерах

Для тих, хто хоче отримати нові емоції і спробувати щось цікаве, обов’язково потрібно відвідати тури на травневі свята в печерах. Одягнувши ліхтарик та спеціальний одяг, разом з досвідченим інструктором ви обійдете найцікавіші місця печери Млинки та Угринь. Окрім екскурсії в печери ви зможете відпочити в комфортній Спелеохаті з смачним харчуванням.

Важливо!

Ми радимо для вас заздалегідь планувати подорож, адже на травневі свята квитки на транспорт розкуповують дуже швидко. Забронювати місце на травневі свята 2018 в Карпатах можна буде вже зимою, тому не втратьте можливості активно відпочити!

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours