рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Тури на День Конституції 2018

Кожні вихідні потрібно максимально використовувати для відпочинку. День Конституції – чудове свято, яке ви можете провести активно та незабутньо. Пропонуємо відлучитися від усіх буденних справ та провести цікаву мандрівку на річці, в горах чи печерах. У цьому вам допоможуть тури на День Конституції 2018.


Сплави по Дністру

Якщо ви мрієте про спокійний, але цікавий відпочинок, спробуйте сплав на рівнинній річці Дністер. Сплави по Дністру відзначаються тим, що тут не потрібно мати спеціальної фізичної підготовки. Якщо ви ще ніколи не сплавлялися – тури на День Конституції на Дністрі ідеально підійдуть для першого відпочинку на річці з веслом. Пропонуємо декілька цікавих водних маршрутів з відвідуванням замків, фортець, природних парків, водоспадів. За декілька днів сплаву вас чекає поєднання мальовничих краєвидів, безлюдних берегів та цікавих місцин. Не дадуть сумувати й вечірні розваги та проведення часу з друзями біля вогнища. На довго запам’ятаються і страви, які будуть готуватись на вогні просто неба.

Тиждень у каньйоні

7 днів 3875 грн

27 червня - 3 липня

П'ять днів у казці  5 днів 3065 грн
27 червня - 1 липня
Дністровський квартет 
4 дні
2875 грн
28 червня - 1 липня
У країні фортець та водоспадів 3 дні 2290 грн
29 червня - 1 липня
Вихідні на річці 2 дні 1790 грн
30 червня - 1 липня


Рафтинг на Черемоші і Південному Бузі

Якщо спокійний відпочинок Вас не влаштовує і Ви прагнете гострих відчуттів – спробуйте рафтинг на Чорному Черемоші. Це екстремальний вид водного туризму, який заряджає емоціями на декілька днів. Рафтинг-тури починаються в нашому табоі у селі Нижня Дземброня. У програмі турів пороги: Дземброня, Гук, Гучок, Біла Кобила, Дідів Лікоть. Кожен зможе швидко опанувати основи греблі на катамаранах, рафтах та байдарках з допомогою наших досвідчених інструкторів. Численні водоспади та пороги подарують цілий вибух яскравих емоцій. Доповнять програму й зроблять відпочинок незабутнім ночівля у наметах, смачна кухня та гаряча карпатська сауна.


 

Карпатські вершки 

(сплави + сходження на Піп Іван та Гринявські полонини)

 

4 дні
2700 грн

28 червня - 1 липня

 

Карпатське родео
(сплави + сходження на Піп Іван)


3 дні
2150 грн

29 червня - 1 липня

Гуцульський адреналін
(сплави)
2 дні 1520 грн

30 червня - 1 липня

Варто спробувати й рафтинг на Південному Бузі. Це ідеальний варіант для людей, які ще не готові сплавлятися на бурхливих гірських річках, але також хочуть відчути драйв. Рафтинг на Південному Бузі більш динамічний, як на Дністрі. Інколи там трапляються пороги, але переважно течія річки спокійна, тому всі матимуть змогу накупатися від душі. Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя гранітного Побужжя створюють особливу атмосферу.

Піші походи по Карпатах

Піші походи по Карпатах ідеально поєднують активний відпочинок з душевним. Якщо ви втомилися від щоденних справ та міської метушні – похід в Карпатах допоможе розрядитися та зняти напругу. В гірських походах можна випробувати себе, вийти на високі гори, але водночас спостерігати за чудесами природи – казковими краєвидами гір та скель, блакитним небом, карпатськими полонинами та гуцульськими колибами. Кожен гірський масив Карпат має щось особливе та відзначається маршрутом, краєвидами, має свої родзинки. Тому, які гори ви б не вибрали, подорож подарує вам багато вражень.

Операція Мармароси 5 днів 2660 грн
27 червня - 1 липня
Дівчачий похід 3 дні 2330 грн
29 червня - 1 липня

Радимо не забувати про те, що вдалий відпочинок краще планувати заздалегідь. У святкові дні квитки на транспорт розкуповують дуже швидко. Також ви маєте можливість забронювати тур раніше, поки є вільні місця. Оберіть тури на День Конституції та на довго запам’ятайте вечір біля вогнища у компанії веселих людей, незабутні краєвиди Карпат та вигляд стрімкої гірської річки.

   
   

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии
Шукайте нас в соцмережах:

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours