рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Рафтинг в Карпатах на Черемоші - відкриття сезону 2019

Погода і рафтинг в Карпатах

Цього року сезон рафтингу в Карпатах  можна відкрити прямо в середині березня. Ще зовсім недавно панувала зима і мало хто думав про сплави. Але весна різко вступила в свої права і ДСНС вже попереджає про небезпеку паводків. Деякі річки в Карпатах на вихідних піднімуться на метр, інші - менше. Теплі дні та дощі піднімають воду на Чорній Тисі, Свічі, Мізунці, а також традиційних річках для рафтингу в Карпатах: на Чорному Черемоші, Пруті та Білому Черемоші. І якщо прогрноз справдиться - на вихідних буде шикарний рафтинг. Правда потепління, яке обіцяють на кінець цього тижня - початок наступного - досить короткострокове і зміниться поступовим похолоданням до початку квітня. Тож вся вода не втече  - ще буде на чому покататись в квітні. 

Рафтинг-тури весною 2019

Турклуб Тернопіль традиційно запланував рафтинг по Свічі-Мізунці на кінець березня. Також на кожних вихідних з 16 березня до 1 травня можна буде сплавитись по Черемошу та Пруту.  Всі ці програми є на сайті в розділі рафтинг в Карпатах. Там представлені як програми на кілька днів, так і короткі катання на 2-3 години для мешканців ближніх курортів. Рафтинг тури традиційно починаються в Івано-Франківську. Тим, хто планує їхати власним транспортом варто пам'ятати, що в Красник потрібно їхати через Коломию та Косів, а не через Ворохту. Ділянка дороги з Ворохти до Верховини  в жахливому стані. 

Рада Дараба - нова база для рафтингу в Краснику

В 2019 році ми нарешті перебрались в нашу нову комфортну базу в Краснику, де все створено для зручностей водних туристів: є сушка для речей, приміщення для спорядження, роздягалки, душі  та туалети. На Дарабі можна затишно переночувати в кімнатах зі зручностями, смачно поїсти, замовити рафтинг та прокат гідрокостюмів. Ми також  допоможемо і з транспортом чи походом в гори. 

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours