рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Грузія 2013: звіт з походу

З розповіді Олександра Рибакова

Трекінг в Грузії: рік 2013 - з причепом

Цього року вирішили розділитись на кілька груп. Я з комерційною групою пішов на трекінг біля Чаухі, (деталі маршруту у турі "Грузія: Казбек+ трекінг")."Команда «ух»: Олег з Надвірної, Слоник з Оксаною, супер-фотограф Олег з Закарпаття та двоє «напівпровідників» Іван та Юра, зробили спробу сходження на Казбек. Але відсутність акліматизації та погана погода швидко зігнала їх з порваними наметами вниз. На пам’ять залишились шикарні фото від Олега. Деякі можна використати у якості компромату.

Сходження на Казбек 2013

Слоник зводив групу дівчат в Хевсуретію. А дружина Юля, з Юрою та Іваном, а також фотографом Олегом зробили спробу перейти з району Ріоні в Сванетію.

Фото зі сходження на Казбек 2013

Ми з чудовою групою успішно сходили на Казбек. Аліса після того змонтувала чудовий відеоролик, а також написала класний звітик про подорож. Тоді я познайомився з Олексієм, який служив в армії Ізраїлю, мотоциклістом Тарасом, художником Юрієм, програмістом Дмитром та веселим спелеологом Іваном. Олексій навчив нас єврейської мудрості, забезпечив ночівлею на швейцарській м’ясній фермі (де нам вдалось погодувати форель), Іван подарував мені Ті-блок.

Того року ми також шикарно покатались в рафті на морських хвилях, розбили Алісі брову та зламали ресору в бусі.

Рафтинг в Грузии

Слоник тим часом спустився з гір разом з Оксаною та Тарасом (може зробити крутий джип з Ниви), інтровертом Олею, самостійною Лізою, Оксаною та Миросею.

Похід по Грузії

Того року була найгірша погода.

Чекайте продовження...

Звіт з попереднього походу по Грузії (2012 р) Повернутися у розділ тури в Грузію

 

   
   

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours