рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Катання на конях в Карпатах (рафтинг-табір на Черемоші)

катання на конях в Карпатах

Катання на конях  - чудовий варіант альтернативного відпочинку, для тих, хто втомився від сплавів або просто вирішив провести насичений день в горах. Коні в Карпатах невеликі, спокійні, звиклі до роботи. Це не кінний клуб, де все відбувається на високому рівні з високим рівнем цін. Натомість у вас буде можливість близько познайомитись з цією чудовою твариною, призвичаїтись до сидіння в сідлі, відчути смак верхової їзди, пофотографуватись, а також помилуватись карпатськими пейзажами "не забруднюючи ніг".

катання на конях

Послуга можлива в двох варіантах:

Прогулянки з ведучим (коня веде господар). Це зручно для початківців, які не зовсім впевнено контролюють коня та тільки починають сидіти в сідлі. Іван пояснить як сідати в сідло, як варто керувати конем і чого не варто робити. Тоді можна буде пройтись вулицями села чи прогулятись до лісу неподалік. Також варіант зручний для компанії з 2-4х чол, які бажають потроху посидіти в сідлі.

Вартість: 300 грн за 3 години (мінімальне замовлення)

Автономні прогулянки (коня контролюєте тільки ви) для більш досвідчених вершників, які впевнено тримаються у сідлі та можуть самостійно керувати конем. Інструктор їде поряд на іншому коні.

Вартість: 350 грн за 3 години (мінімальне замовлення).

Катання на конях відбувається в околицях рафтинг-табору. Наразі для туристів доступні два маршрути: сходження на полонину Степанський (2 - 2,5 год), та вихід на Кринту (3 - 3,5 год).

Детальніше про катання на конях.

катання верхи на конях

Фотоальбом:

Кінний похід в Карпатах

 

У нас також можна замовити:

Катання верхи на конях біля Тернополя

Катання на конях біля печери Млинки

 катання на конях в Карпатах

катання на конях в Карпатах

катання верхи на конях

катання на коні

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours