рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплавы по Днестру +38 096 212 40 71
другое +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Велопрогулка с Formula: 5 причин купить двохколесного "зверя"

Здоровий спосіб життя – це те, про що хоча б одноразово замислювався кожен. І якщо з правильним харчуванням все ж таки можна змиритися, то для спорту знаходиться ледь не тисяча відмовок: наприклад, нестача часу, обмеженість фінансових можливостей чи сором’язливість. Всі ці фактори, звичайно, мають право на існування, але вони не можуть заперечити те, що займатися спортом можна не лише заради користі, а й для власного задоволення. Як? Зараз відкриємо завіси таємничості.

З чим зазвичай асоціюється кардіотренування? Ранкова пробіжка, орбітрек, бігова доріжка в тренажерному залі? А як щодо різноманітності? З цією місією чудово впорається велосипед – улюблений транспортний засіб туристів та любителів активного відпочинку.

Велосипед, призначений для використання в туристичних цілях або придбаний в якості альтернативи традиційним кардіотренуванням, має бути якісним, надійним, довговічним та максимально безпечним. Усім цим характеристикам відповідає продукція торгової марки Formula.

Придбати велосипеди Formula кожен бажаючий може в moyo.ua – популярній мультиканальній мережі. Очевидно, що продукція цієї торгової марки заслуговує уваги користувачів хоча б завдяки своїй промовистій назві, яка асоціюється виключно з лідерством і першим номером. Однак, на цьому плюси велосипедів Formula, на щастя, не закінчуються. Тож, чому все-таки варто придбати розробки бренду?

  1. Висока якість. Транспортні засоби від Formula виготовляються виключно з міцних та стійких до корозій та механічних пошкоджень матеріалів. Окрім того, вони у обов’язковому порядку проходять процедуру сертифікації та перевірки на відповідність міжнародним нормам і стандартам. Про надійність та високі терміни профпридатності брендових велосипедів свідчить довготривала гарантія, яку споживачам надає виробник. 
  2. Вартість. Велосипеди Formula – це ідеальне співвідношення показників «Ціна» та «Якість». Цінова політика бренду більше, ніж адекватна та демократична: різноманітний асортиментний ряд складається і з доступних для кожного моделей, і з велосипедів середньої цінової ланки, і з вартісних суперфункціональних байків. 
  3. Різноманіття модельного ряду. Formula пропонує потенційним споживачам і дорослі, і підліткові, і дитячі моделі. До того ж, прихильники туризму можуть потішитися наявністю пропозицій, призначених спеціально для подолання складних маршрутів, та подорожей гірською місцевістю. Не може не радувати й те, що торгова марка виготовляє моделі з універсальною та так званою жіночою рамою. 
  4. Швидкість. Чули міф про те, що велосипед рухається надто повільно, щоб називатися повноцінним транспортним засобом? Спробуйте обігнати умілого «водія» Формули. Не вийшло? Не дивно, адже продукція вищезгаданого виробника з легкістю розганяються до 25-30 кілометрів за годину.  
  5. Екологічність. Яку шкоду велосипед несе для навколишнього середовища? Правильна відповідь – ніякої (звісно, якщо мова не йде про неправильну утилізацію його комплектуючих). Жодних шкідливих викидів в атмосферу, жодних затрат електроенергії чи пального – природа точно скаже «Дякую» велосипедистам. 

Насправді, є значно більше, ніж 5 причин придбати двоколісного залізного коня від торгової марки Formula – наприклад, їх стильний вигляд, зручність у використанні, користь для здоров’я (і фізичного, і емоційного). Не варто забувати і про суб’єктивні «плюси», які є індивідуальними для кожного споживача, тому й не потрапили у наш список.

 

Ближайшие туры

пещера млынки, экскурсии

Интересно почитать:

Фотогаллерея

-10% discount for bike-tours