UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Декілька корисних порад щодо придбання найдешевших авіаквитків

Українці завжди любили подорожувати. Економічна криза останніх років, на жаль, зменшила дохід більшості сімей. Однак українці на сумують і шукають варіанти подорожей за прийнятною ціною. Більшість вивчають мапу України в пошуках нових цікавих місць. А ось найрозумніші шукають можливість відвідати інші країни і при цьому не переплатити.

Досвідчені мандрівники радять в першу чергу економити на транспортних витратах. Вони, як правило, «з’їдають» значну частину бюджету подорожі. Тож, якщо знати як знайти найдешевші авіаквитки, з'явиться можливість і світ побачити, і кошти зекономити. Пропонуємо декілька порад щодо пошуку найдешевших квитків на літак.

1. Використовуємо можливості пошукових систем на 100%

На жаль, не всі знають, як на повну використовувати Інтернет. Більшість друкє в пошукову систему запит накшталт «дешеві авіаквитки» та починають відкривати всі запропоновані сайти, порівнювати ціни. А ось досвідчені мандрівники вже давно користуються особливими сервісами-агрегаторами. Це спеціальні сайти, які самі шукають пропозиції всіх агенцій та авіакомпаній по заданому маршруту, зводять їх в порівняльну таблицю. При цьому є можливість задати дату перельоту, бажані аеропорти, кількість пересадок. Користувачу залишається лише обрати найприйнятніший варіант та забронювати квиток. Якщо ціна поки що не влаштовує, то пропонується підписатися на новини щодо її зниження, які будуть надходити на електронну пошту.

Багато українців віддають перевагу прайс-агрегатору Price.ua, де зараз є розділ Авіаквитки. Тож всі наступні поради ми будемо ілюструвати прикладами саме з цього сайту.

2. Купуємо квитки заздалегідь

Найприйнятніші ціни на авіаквитки, як свідчить статистика, бувають за 2-3 місяці до дати вильоту. Тож треба ще раніше підписатися на новини щодо зниження вартості квитків на обрану дату і чекати поки авіакомпанія оголосить зменшення ціни.

Як приклад розглянемо вартість подорожі літаком з Києва до Мілану та назад:

201 дол. за півроку до вильоту;

158 дол. за два місяці до вильоту;

266 дол. за тиждень до вильоту.

Як бачимо, різниця вартості дуже суттєва. Тож головне правило успішної подорожі – плануємо та купуємо заздалегідь. Є, звісно, невеликий шанс придбати супердешеві квитки за день до вильоту, але це якщо будуть вільні місця.

3. Перевіряємо вартість авіаквитків з іншого міста або сусідньої держави

Плануючи подорож, не треба розглядати лише найближчий аеропорт. Є сенс перевірити вартість подорожі з інших міст. Так до Дубая з Києва і назад можна долетіти за 386 доларів, а ось за переліт туди ж з Харкова треба віддати вже мінімум 553 долара. І це - за умови придбання квитків за два місяці на одну і ту ж дату. Секрет такої різниці дуже простий – переліт здійснюють різні авіакомпанії.

Тож варто доїхати до Києва поїздом. Це обійдеться точно дешевше - 167 доларів.

В країнах Європи останні роки набули популярності компанії-лоукостери. Серед найвідоміших варто відзначити Ryanair, Wizzair, EasyJet. Вони надають можливість подорожувати за невеликі гроші. Так, переліт компанією Ryanair з Кракова до Мілану і назад буде коштувати всього 69 доларів, якщо купувати квитки за два місяці до подорожі. Правда, треба ще доїхати до Кракова. Але якщо врахувати, що білет з Києва на ту ж дату коштує 158 доларів, то економія в 89 доларів - достатня мотивація, щоб про це подумати. І це лише на одному квитку. Якщо ж летіти всією сім'єю, то зекономлені кошти можуть скласти значну суму.

При виборі якості перевізника лоукостера слід враховувати, що на борту можливо не запропонують обід, треба буде додатково платити за багаж. Також часто бюджетні авіакомпанії обслуговуються в аеропортах невеликих міст. Всі ці моменти необхідно з'ясувати до того як придбати квитки.

Як бачимо, вартість авіаквитків дуже відрізняється в залежності від авіакомпанії-перевізника, порту вильоту, кількості часу до дати подорожі. Тож оптимально для пошуку найдешевого авіаквитка використовувати зручний прайс-агрегатор та його спеціально налаштовані фільтри та сервіси.